De politie heeft het huis van een persoon die mogelijk betrokken is bij de extreemrechtse website Holland-hardcore.com doorzocht en onder andere zijn computers in beslag genomen.
Het onderzoek volgt op meerdere aangiften van het Meldpunt Discriminatie Internet. De eerste aangifte zou al dateren uit 2006. De site heeft naar eigen zeggen zelf veel meldingen ontvangen over discriminerende en racistische uitingen op Holland-hardcore. Het zou daarbij gaan om antisemitisme, moslimhaat en uitingen gericht tegen Marokkanen. Het MDI spreekt in een verklaring de hoop uit dat het onderzoek "tot een succesvolle vervolging leidt, zodat duidelijk wordt gemaakt dat in Nederland dergelijke haatuitingen op het internet niet worden getolereerd."
Onduidelijk is op welke manier de persoon bij wie de huiszoeking heeft plaatsgevonden betrokken is bij de extreemrechtse site. Hij of zij hoeft niet zelf de uitlatingen op de site gezet te hebben maar zou ook een beheerder kunnen zijn. In augustus 2007 werd al een beheerder van het Nationale Alliantie-forum door het OM vervolgd vanwege uitlatingen van bezoekers. Het beheerdersteam van Holland-hardcore claimt op de bewuste site dat het MDI hen nooit benaderd heeft over strafbare uitingen op het forum: "Hadden ze dit wel gedaan dan hadden we er naar kunnen kijken." Justitie zou al wel eerder contact hebben gezocht. "We hebben ze toen onder meer gevraagd om eventueel strafbare uitspraken aan ons te melden. Tot twee dagen geleden hebben we daar nooit wat op terug gehoord", aldus het beheerdersteam.

De EU zou genoeg bewijs hebben verzameld om aan te kunnen tonen dat Intel zijn monopoliepositie heeft misbruikt door het bieden van voorwaardelijke kortingen aan pc-bouwers en handelaren. Zo moesten deze de introductie van systemen op basis van AMD-processors uitstellen of afblazen, om te kunnen profiteren van aantrekkelijke kortingen. Daarnaast zou Intel volgens de EU computerfabrikanten en retailers hebben gewezen op de nadelige consequenties van het uitbrengen van AMD-systemen. Een van de gevolgen die in het vooruitzicht werd gesteld zou zijn dat de 'afvallige' fabrikant minder Intel-processors toebedeeld kreeg.
De Linux-ondersteuning voor 3d-hardwareacceleratie voor op de R500 gebaseerde videokaarten heeft een belangrijke mijlpaal
Het vod-aanbod van het Filmdirect-programma van Interactieve TV zou door de deal met Videoland per 1 juni stapsgewijs worden vergroot. Videoland, ook eigenaar van de gelijknamige videotheken, heeft naar eigen
Het lek is


Ook werd een motie van VVD'er Fred Teeven en PvdA'er Ton Heerts
Sony baseert de benodigde software op het op Java gebaseerde tru2way-platform van de firma Cablelabs,
Volgens Europees Commissaris Viviane Reding zijn er nog 'maar' 700 miljoen ipv4-adressen beschikbaar. Dit is niet genoeg als Europeanen de nieuwste internetfaciliteiten willen gaan gebruiken, aldus Reding. De Commissaris dringt er dan ook op aan dat bedrijven, overheidsinstanties en huishoudens overstappen naar het gebruik van ipv6, zodat ondernemingen en consumenten niet geconfronteerd worden met een crisis wanneer in het oude systeem plots geen vrije adressen meer te vinden zijn.
Om de overstap naar ipv6 een duwtje in de rug te geven, heeft de EC de lidstaten opgeroepen om het voortouw te nemen bij de uitrol van ipv6. Daarnaast zouden de belangrijkste Europese websites, zoals websites van de overheid, e-Government-diensten en internetwerken, een leidende rol moeten gaan spelen. Ook streeft de EC ernaar dat minstens honderd vooraanstaande Europese exploitanten van websites voor het einde van dit jaar overgestapt zijn naar ipv6. Ten slotte zou bij overheidsaankopen het gebruik van ipv6 een voorwaarde moeten zijn, zoals dat al het geval is bij de overheid van de Verenigde Staten.
Oorspronkelijk zou Intel het nieuwe Centrino 2-platform al in juni op de Computex-beurs in Taiwan introduceren. Website TG Daily weet echter te 
Tijdens de verwerking van de ingestuurde formulieren werd het vakje 'eigen woningschuld' door de software niet ingescand. Hierdoor werd de aftrek voor hypotheek- en onderhoudskosten niet berekend, zodat mensen een incorrecte aanslag kregen thuisgestuurd. In sommige gevallen kreeg de belastingplichtige een lagere teruggave toegewezen of zou er moeten worden bijbetaald.
Deze en andere uitkomsten staan in een

Vorig jaar
Met het 
De Belgische uitgeversgroep baseert de miljoenenclaim op berekeningen door de Université Libre de Bruxelles,
In 1996 sloot een aantal landen, waaronder de VS en de EU, een handelsovereenkomst, het Information Technology Agreement. Daarin werd afgesproken dat de deelnemers op bepaalde producten uit de informatietechniek geen invoerrechten zouden heffen. Volgens de EU is het akkoord echter niet van toepassing op producten die pas verschenen na het sluiten ervan, en de EU heeft hier dan ook wel degelijk heffingen op gelegd. Het gaat daarbij onder andere om flatscreenmonitors, multifunctionele printers die bijvoorbeeld ook kunnen faxen, en settopboxen met internetaansluiting. De heffingen variëren van 6 tot 14 procent.