Video Super Street Fighter IV toont Juri, Chun-Li en Cammy

Uitgever Capcom heeft een video vrijgegeven Super Street Fighter IV. In de nieuwe clip worden vechters Juri, Chun-Li en Cammy geïntroduceerd. Het vechtspel ligt op 30 april in de winkel en verschijnt voor Xbox 360 en PlayStation 3.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Door Paul Hulsebosch

Redacteur

15-02-2010 • 10:06

4

Reacties (4)

4
4
4
0
0
0
Wijzig sortering
Ze waren dus teleurgesteld in de piraterij op pc-platform. Streetfighter 4 was de test en wij zijn blijkbaar gezakt. Nuja, ik kan dat soort spellen toch nooit leren, maar toch jammer.

EDIT: deze heeft ook nummertje 4?!

[Reactie gewijzigd door grol4 op 29 juli 2024 20:12]

De PC-versie van SFIV kwam ook later uit dan de console versies, dus....

Verder raak je al snel uitgekeken op de illegale PC-versie, dunkt me, aangezien je als je het een beetje kan, als single player binnen een maand of wat al op de hoogste moeilijkheid van iedereen kunt winnen. Online kun je immers niet met de illegale versies van games.
Ja, dit is de 'Super' versie.

Net zoals je ook hebt

Street Fighter 2
Super Street Fighter 2
Super Street Fighter 2 Turbo
Hyper Street Fighter 2
.. en vast nog wel meer :).

Zie ook b.v. wikipedia

[Reactie gewijzigd door Salteh op 29 juli 2024 20:12]

Ik vraag me af of ze dat met Street Fighter IV ook zo ver zullen doorvoeren kwa extra versies. Het zou een beetje jammer zijn als hierna ook nog een SSFIVT zou komen. Verder ben ik benieuwd of ze inderdaad niet de volledige prijs zullen vragen voor SSFIV, en wat dit dan betekent. 40 Euro zou ik al te veel vinden namelijk, aangezien je daar ook de huidige nieuwe games voor kunt krijgen als je een beetje rondkijkt.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.