Panasonic heeft bekendgemaakt dat het in september met een Blu-ray-speler op de proppen komt die 'onder de 1500 dollar' zal kosten. Het bedrijf bevestigt daarmee eerdere geruchten dat het er niet in zou slagen om voor de zomer Blu-ray-spelers op de markt te brengen. Panasonic zal de lancering samen laten vallen met die van een 58" hd-plasma-tv met een onbekend prijskaartje, en van een 103" hd-scherm dat naar verwachting enkele tienduizenden dollars zal kosten. Het bedrijf wil in het eerste jaar vijf miljoen Blu-ray-spelers slijten, van diverse pluimage - van standalone spelers zoals het voor september aangekondigde apparaat, tot drives voor computers en gameconsoles. Volgens Panasonic moeten de hd-schermen de kar trekken. 'We introduceren technologieën die inelkaar schuiven om Blu-ray een impuls te geven', aldus Reid Sullivan, hoofd van Panasonics afdeling merchandise. Sullivan zegt geen noodzaak te zien om een speler te ontwikkelen die zowel Blu-ray- als HD DVD-schijfjes lust - wat geen verrassende uitspraak is gezien het verbod op een dergelijke speler dat Sony en Toshiba eerder oplegden aan Samsung. Volgens Sullivan is de verwarring omtrent de twee formaten 'onfortuinlijk', maar hij stelt dat Blu-ray brede steun geniet in de industrie, wat tot een gezonde groeicurve van Blu-ray-apparatuur moet leiden.
Kopp liet het daar niet bij zitten en stuurde tegenberichten naar de drie bedrijven. Die reageerden vervolgens niet binnen de door de DMCA gestelde termijn van twee weken en dat was voor eBay reden om de verkoop weer toe te staan. In november had de site echter opnieuw een aantal 'takedown warnings' ontvangen, waarna de handel definitief werd stilgelegd. Kopp startte daarna een tweede account zodat de verkoop kon doorgaan, maar ook dat account werd door eBay stilgelegd. In de documenten die zijn afgeleverd bij de rechtbank is te lezen dat Kopp het volstrekt oneens is met de eerdere verzoeken en dat voldoende is duidelijk gemaakt dat het om een onofficieel product gaat en dat de screenshots op basis van 'fair use' weldegelijk gebruikt mogen worden.
Volgens securityconsultant Todd Towles is Microsofts gewoonte om veiligheidspatches uit te stellen tot de maandelijkse 'patch Tuesday', nadelig voor thuisgebruikers. 'Zij beschikken vaak niet over de meervoudige lagen van bescherming die gebruikelijk zijn in bedrijfsomgevingen', zegt Towles, die eraan toevoegt dat veiligheidsrisico's met Microsofts software nu zo vaak voorkomen dat de tijd meer dan rijp is voor de softwaregigant om iets aan het gebruikelijke uitstel van patches te doen. 'Microsoft staat langs de kant en laat anderen testpatches uitbrengen en de klappen opvangen als daar iets mis mee gaat, maar Microsoft laat ons wel de bèta van SQL-server gebruiken. Waarom geen bèta van een IE-patch?', vraagt de securityconsultant zich af.
Volgens Toulouse zou het uitbrengen van vroege bèta's voor veiligheidspatches ook onbedoeld cybercriminelen van tips kunnen voorzien. 'Er kunnen ongepubliceerde probleemfixes in zo'n update zitten. Als we met een security bulletin komen, dan maken we informatie over kwetsbaarheden openbaar. Bij een bètapatch is het ons nog niet duidelijk wat voor bulletin we op moeten stellen', aldus Toulouse.
Apple heeft een firmwareupdate voor de iPod


UWB-technologie maakt gebruik van UHF-radiosignalen, waardoor de actieradius tot vijftien meter beperkt is. Met het gebruik van frequenties vanaf 6GHz wordt tegemoetgekomen aan bezorgdheid van Europese en Aziatische overheden met betrekking tot de beschikbaarheid van voldoende frequentiebanden. Volgens Michael Foley van de Bluetooth-groep zal de ontwikkeling van de technologie gericht zijn op het behoud van de sterke punten van Bluetooth, zoals laag stroomverbruik en veiligheidsfeatures; laatstgenoemden zullen voor de komende specificatie verbeterd worden. Daarnaast noemt Foley het gebruik van Bluetooth-profiles, waarmee allerhande gebruikssituaties gespecificeerd en gestandaardiseerd kunnen worden, als sterk punt. Voor het tweede kwartaal van 2007 staat een prototypechip gepland onder het nieuwe samenwerkingsverband. Onduidelijk is in hoeverre de half miljard huidige Bluetooth-apparaten die thans de wereld bevolken, kunnen rekenen op backward compatibility; dit zou echter wel een belangrijke overweging zijn bij de ontwikkeling van de nieuwe specificatie.
Microsoft verwacht echter dat veel websites door de workaround niet goed meer zullen functioneren, ondanks de voorlichting die het bedrijf al sinds december vorig jaar over dit onderwerp geeft. Omdat webdevelopers alsnog de kans zouden moeten krijgen om hun pagina's bij te werken, zou de distributie per 11 april '
Toch zal de invoering hoe dan ook voor commotie zorgen, omdat het gebruik van de betreffende functionaliteit wijdverspreid is: onder de content die zonder maatregelen niet meer goed functioneert vallen ook pdf-bestanden en QuickTime- en Windows Media-content. Gebruikers van opensourcebrowsers hoeven zich in elk geval geen zorgen te maken: in een interview lichtte Eolas-topman Michael Doyle onlangs toe dat zijn bedrijf voor niet-commercieel gebruik gratis licenties
Het spel verhaalt van de wetenschappelijk kennelijk erg interessante inslag van een meteoor op een Noord-Koreaans eiland. De gamer krijgt een Amerikaans jasje aangemeten, en moet als onderdeel van een commandoteam zorgen dat de Koreanen geen ontdekkingen doen waar de Verenigde Staten geen weet van hebben. Een en ander wordt bemoeilijkt door aardbevingen en tornado's, en ook de eigenaren van de meteoor - een wel degelijk interessant en naar verluidt bovendien bijzonder slechtgehumeurd stel buitenaardse wezens - schijnen niet vrijwillig afstand van hun technologie te doen. De AI van het spel zou - al wordt dat van de meeste spellen gezegd - ook weer een flinke sprong voorwaarts maken, en als dat klopt is het maar de vraag of de gamer nog tijd heeft om details als 'destructible vegetation' te bewonderen. Voor de FPS-liefhebbers die inmiddels weer bij hun positieven zijn staan 
Met de komende procedure wil het ringtonebedrijf de auteursrechtenorganisatie dwingen gelijke gevallen gelijk te behandelen, duidelijke overeenkomsten op te stellen en een deugdelijke controle uit te voeren. Ook wil TargetMedia 150.000 euro aan rechten terug die het bedrijf de afgelopen jaren naar eigen zeggen teveel heeft betaald. In een reactie zegt Buma/Stemra de uitspraak van de rechter met vertrouwen tegemoet te zien. Volgens de auteursrechtenorganisatie zijn de meeste mensen er niet blij mee als ze geld moeten betalen, maar zijn de heffingen daarom nog niet onrechtmatig. Volgens de advocaat van TargetMedia komen de problemen vooral voort uit het feit dat Buma/Stemra een monopoliepositie heeft en dat daarom degenen die rechten moeten afdragen nauwelijks iets te zeggen hebben.

Ook de Duitse minister van justitie, Brigitte Zypries, verdedigt de nieuwe wet, die op 1 januari 2007 in werking treedt. 'De doelstelling is niet om downloaders op het schoolplein in de boeien te slaan. Maar als iemand een film download voordat die in de bioscoop draait, is het zonneklaar dat die persoon op een illegaal aanbod reageert en daarmee in overtreding is', aldus Zypries, die eraan toevoegt dat een thuiskopie van legaal gekocht materiaal toegestaan blijft. Onduidelijk is evenwel waar de wet de grens dan trekt, en in welke mate downloaders van oudere films of muziek de lange arm moeten vrezen. De beslissing tot het ondernemen van actie tegen verdachten zal bij officieren van justitie van deelstaten komen te liggen. Belangenbehartigers van de entertainmentindustrie die op internetpiraten jagen, kunnen details over de gepleegde feiten aan de rechthebbenden van het materiaal doorgeven, waarop die bij de politie aan de bel kunnen trekken.
Contentproviders kunnen doorgaan hun waren met drm-technologie op slot te zetten en zo de mogelijkheid tot het maken van een thuiskopie tegen te gaan. Het omzeilen van dergelijke kopieerbeveiliging is strafbaar, zonder dat daar zoals in Frankrijk de plicht tegenover staat content in verschillende formaten beschikbaar te stellen.
Vooral de mededeling dat het bedrijf nog steeds op schema ligt om later dit jaar holografische schijven te gaan leveren is echter van belang, nu blijkt dat InPhase de technologie zo goed onder controle heeft. Het bedrijf zou in eerste instantie een schijfje met een capaciteit van 300GB
De speler ondersteunt zowel de drm-standaard MTP als het open UMS om het geheugen, dat afhankelijk van het model tussen de twee en zes gigabyte groot is, vol te tanken. Het spelertje is daarmee door praktisch elk besturingssysteem te benaderen. De muziek wordt op basis van id3-tags georganiseerd, al negeert de firmware volgnummers, zodat de gebruiker maar af moet wachten in welke volgorde zijn favoriete platen worden afgespeeld. Een ander nadeel is dat de belangrijkste knoppen erg los zitten en zelfs rammelen bij enthousiaste bewegingen, en echt lekker vindt de recensent de bediening niet aanvoelen.
De speler kan het met een volle batterij rond de vijftien uur uithouden, al hangt dat uiteraard af van de mate waarin de e200 wordt gebruikt. Vooral de mogelijkheid om QuickTime-video af te spelen zal ervoor zorgen dat de stroombron wat eerder leeg is. De conversiesoftware, waarmee onder andere dvd-, avi- en mpeg-bestanden kunnen worden omgezet, werkt helaas verre van vlekkeloos, maar ondanks een framerate van 15fps ziet een en ander er vloeiend uit. De 10MB die een minuutje video kost zorgt er dan wel voor dat het geheugen snel volraakt, maar daar is in voorzien middels een uitbreidingsslot waar 1GB grote MicroSD- en Sandisks 
Daarmee ziet de USCC wel over het hoofd dat het leeuwendeel van de laptops die in de Verenigde Staten verkocht worden door bedrijven als HP, Dell en Apple, in China geassembleerd worden. Chinese inlichtingendiensten hebben dus mogelijkheden te over om hun gadgets Amerika binnen te smokkelen. Toen de deal tot stand kwam, onderzocht het 'Committee on Foreign Investments' (CFI) al of er geen gevaar was voor de nationale veiligheid. In hun rapport werd melding gemaakt van een aantal aandachtspunten, maar daarbij ging het vooral om bedrijfsspionage en het in Chinese handen komen van Amerikaans intellectueel eigendom.
Volgens DigiTimes is nVidia hard