Blizzard heeft via zijn forum bekendgemaakt dat het bedrijf een rechtszaak heeft aangespannen tegen goldfarmbedrijf Peons4hire. Met deze juridische stap maakt het bedrijf achter World of Warcraft duidelijk dat wat spammen en farmen betreft, de maat vol is.
De grotere mmo-games hebben te kampen met bedrijven die tegen geld spelitems proberen te verhandelen. Vaak is dit tegen de gebruikerslicenties van de spellen zelf, waarin onder andere gesteld wordt dat alle virtuele content intellectueel eigendom is van het bedrijf achter de digitale wereld en dus niet verhandeld mag worden zonder uitdrukkelijke toestemming van de auteur. World of Warcraft is hier geen uitzondering op en al geruime tijd worden spelers geplaagd door ingame post en shouts waarin ze aangemoedigd worden om echt geld te betalen voor virtuele goudstukken of zeldzame items. Dit is niet de enige maatregel die Blizzard heeft genomen tegen dit soort bedrijven. Met de laatste patch is het voor spelers van het spel eenvoudiger geworden om klachten in te dienen over storend gedrag.
Blizzards voorwaarden houden onder andere in dat Peons4hire onmiddellijk al zijn illegale acties staakt, de betrokken websites offline haalt en spelers met rust laat. Indien het bedrijf hier geen gehoor aan geeft, heeft Blizzard toegezegd verdere juridische maatregelen te treffen. In een gerelateerde post laat de woordvoerder van Blizzard weten dat Peons4Hire een van de grotere ingame spammers is en het bedrijf verwacht daarom ook dat deze rechtszaak andere spammers en farmers angst inboezemt. Overigens heeft Blizzard verder geen details vrijgegeven omtrent de precieze aanklacht tegen het farmbedrijf of de deadlines die gehanteerd worden. Peons4hire is een wereldwijde organisatie, die voornamelijk haar 'werk' doet vanuit China. Het is echter maar de vraag of de mmo-ontwikkelaar de aanklacht bij een Chinese rechtbank neerlegt of dat het bedrijf achter de Amerikaanse tak van de organisatie, In Game Dollar Inc., aangaat.