Niet om het 1 of ander maar Source is per definitie al geflopt. Valve heeft met het uitkomen van Source wederom slecht werk afgeleverd, teveel bugs, te zwaar voor vele machine's om netjes op te spelen en het grootste gemis was wel alle originele mappen zoals in 1.6 niet rebuilden.
Bron :
http://www.steampowered.com/status/game_stats.html
Dit is al zo een beetje al maanden hetzelfde en er komt geen verandering in. Moet toegeven, Source is veel realistischer, maar mappen zoals Nuke en Militia nog steeds niet rebuild is gewoon triest. Met name Militia, wat mede was ontwikkeld door Mr. CS himself, Gooseman.
Valve moet denk ik lekker de toko op slot doen en uit de game scene verdwijnen en online games overlaten aan de community. Geen 1 spel ontwikkelaar heeft iets beters gepresteerd dan een community, namelijk een spel wat door iedereen goed werd ontvangen, mede doordat Gooseman open stond voor kritiek en alleen maar verbeteringen aanbracht. Na de verkoop van CS aan Valve, official release 1.0 ging het bergafwaarts, met name de verkrachting van de models etc. was niet leuk. Ook had Valve allang terug kunnen keren naar de netcode van versie 6.1, welke juist was gemaakt voor breedband spelers. Vandaag de dag speelt haast niemand meer met een 56k modem, en voor die enkeling die dat wel doet, jammer dan. Maar de netcode was zo goed als realtime en heb in geen andere beta versie, met mij vele anderen, zo een goeie reg gehad.
Jammer, CS stond aan de poorten om online professioneel gaming mogelijk te maken, maar het zal nu zeker niet meer gaan gebeuren, puur omdat Valve nooit, maar dan ook NOOIT luistert naar zijn community. Kijk ook alleen al eens naar de cijfers van DoD, vooral in Source een goed spel geworden, maar die cijfers spreken voor zichzelf. Word tijd dat Gooseman een MP shooter maakt uit eigen beweging, een eigen HL licentie neemt voor de engine en een soort gelijk spel uitbrengt onder een andere naam.
Verder, toch weer een Nederlander met een plak, ongeacht de kleur, toch een nette prestatie, proficiat