Om te kunnen garanderen dat Folding@Home-inzendingen correct berekend zijn, hebben de ontwikkelaars van het project een softwaretooltje ontwikkeld waarmee de integriteit van het videokaartgeheugen kan worden geverifieerd.
Het distributed computing-project Folding@home zendt zijn deelnemers stukjes data toe, die vervolgens met behulp van de overcapaciteit aan rekenkracht van de gebruiker worden geanalyseerd. Met de resultaten wordt geprobeerd om een beter begrip van eiwitten en hun functies te krijgen. In toenemende mate wordt deze rekenkracht door videokaarten geleverd: de parallelle processors in gpu's zijn zeer geschikt voor de verwerking van de bewuste informatie. Het F@H-team wil echter zeker weten dat de aangeleverde resultaten correct zijn, en ontwikkelde daartoe een geheugentest voor grafisch geheugen.
Aanleiding is het overklokken van videokaarten: daarbij wordt niet alleen de gpu, maar ook het geheugen overklokt. De kans op fouten in de berekende data neemt daardoor toe. Voor Nvidia-kaarten werd daarom al MemtestG80 ontwikkeld. De organisatie heeft die software nu geschikt gemaakt voor OpenCL-videokaarten, zodat ook het gddr-geheugen van ATI-kaarten op fouten gecontroleerd kan worden. De ATI-versie werd MemtestCL gedoopt en vergt uiteraard OpenCL om te functioneren. Daarmee is voor gddr-geheugenkaarten nu een volwaardige equivalent van Memtest beschikbaar.


Ceo en voorzitter Hirai verklaarde dat de digitale distrubutiemethode niet voor alle markten geschikt is: "We doen niet alleen zaken in ontwikkelde landen, maar ook in delen van de wereld waar de netwerkinfrastructuur niet zo robuust is." Hirai deed zijn
Het is volgens Kudo Tsunoda, general manager van Microsoft Game Studios en een van de topmensen achter de ontwikkeling van Kinect, logisch om Kinect te gebruiken om games op smartphones te spelen,
Met de clouddienst Ubuntu One biedt Canonical, afhankelijk van de geboden opslagcapaciteit al dan niet tegen betaling, sinds
Qt zal ook worden ondersteund door smartphones met de oude Symbian-versies S60v3 en S60v5, die Nokia op goedkope smartphones installeert. Omdat daar tientallen miljoenen exemplaren per kwartaal van verkocht worden, hoopt de Finse fabrikant snel een grote groep gebruikers met smartphones met Qt-ondersteuning te hebben. S60v3 is de Symbian-versie die onder meer op de N95 staat; S60v5 draait onder meer op de N97 en de 5800 XpressMusic.


In smartphones en andere mobiele apparatuur met een display wordt de data naar het scherm in de regel via een flatcable met enkele tientallen aders verstuurd. Die kabel zorgt ook voor de energietoevoer en wordt meestal in het scharnier verwerkt. 


De firma Ozmodchips.com heeft op YouTube een aantal clips geplaatst waarin een usb-stick in een PS3 is geplaatst, waarna een 'hd loader' in de xmb-interface verschijnt. Hiermee kan een spel op een externe harddisk worden geplaatst en gestart, en ook games op de interne harddisk van de PS3 zouden zo gestart kunnen worden. Een bijkomend voordeel is dat games vanaf harddisk twee keer zo snel laden als vanaf een blu-ray-schijfje. Het 'rippen' zou alleen mogelijk zijn met een blu-ray game-disc; kopiëen zouden niet worden ingelezen door de interne blu-ray-drive.

