LG heeft tijdens zijn dealerdagen in Brussel per ongeluk een foto getoond van de nog onaangekondigde tablet, met daaronder de naam Optimus Pad. De verwachting is dat de fabrikant uit Zuid-Korea de Optimus Pad officieel aankondigt op de IFA.
Net als Samsung met zijn Galaxy Tab-tablet, vernoemt LG zijn tablet naar een smartphone. In tegenstelling tot de high-end Galaxy S is de Optimus-smartphone echter meer een budgetmodel. De Optimus Pad draait zoals verwacht op het Android-besturingssysteem, maar het is niet bekend welke versie dat betreft. Ook heeft LG geen specificaties vrijgegeven.
Volgens de slide van de presentatie van het bedrijf op de Dealer Days 2010 in Brussel zou de Optimus Pad-tablet sneller, dunner en lichter zijn dan de concurrentie en zou de tablet zijn voorzien van een aantal vernieuwingen, waarnaar nu alleen nog kan worden gegist.
De slide met de Optimus Pad, waarvan het Belgische Mediawereld.be een foto plaatste, werd kort getoond op de presentatie. De online-uitgave werd kort daarna gesommeerd de foto te verwijderen, omdat de tablet nog niet officieel was aangekondigd.