Mininova gaat de komende weken samen met het Delftse onderzoeksteam dat Tribler ontwikkelt een gesloten bèta-test houden voor het streamen van video via Bittorrent.
Van de Mininova-gebruikers die zich aanmelden zal slechts een kleine groep een uitnodiging ontvangen om de bèta van de nieuwe versie van Tribler te testen, schrijft 'Erik' van Mininova op het blog van de site. De nieuwe dienst zal 'swarmplayer' gaan heten en alleen beelden streamen uit de 'featured content'-sectie, waar producenten hun materiaal kunnen distribueren als ze ook daadwerkelijk het auteursrecht erop bezitten. De nieuwe stap van Mininova vormt dan ook onderdeel van het streven van de site om een legaal distributiesysteem te worden.
Tribler wordt ontwikkeld aan de TU Delft; in eerste instantie werd een sociale component aan Bittorrent toegevoegd om hogere downloadsnelheden te behalen maar inmiddels is de applicatie uitgegroeid tot een compleet zoek- en deelprogramma met afspeel- en p2p-tv-mogelijkheden dat prijzen en subsidies heeft ontvangen.
Volgens Mininova zal de nieuwe versie van Tribler bij de test gegevens verzamelen maar persoonlijke informatie zou niet meegenomen worden. Sinds anderhalve week biedt de site gebruikers al de mogelijkheid muziek vanuit torrents te streamen. Voor die dienst is echter voor een applicatie gekozen die door Bitlet is ontwikkeld.



In 2005 stopte Dell met onderzoek naar en ontwikkeling van de Axim-pda-productlijn, vanwege een sterk teruglopende markt voor dergelijke apparaten. Sindsdien doen geruchten de ronde dat Dell de handheldmarkt weer wil betreden, maar ditmaal met een smartphone. Volgens
Het verbod, dat Qualcomm verbiedt bepaalde wcdma-chips te verkopen, is in hoger beroep door de rechter
Qualcomm poogde het verkoopverbod aan te vechten, terwijl het eveneens tegen een eerdere uitspraak over patentinbreuk in beroep ging. De rechter gaf echter geen gehoor aan het verzoek het verkoopverbod op te schorten, omdat hij van mening was dat het beroep van Qualcomm in de patentzaak weinig kans van slagen heeft. Qualcomm mag de chips nog wel tot 31 januari 2009 leveren aan bepaalde klanten. Voorwaarde is wel dat Qualcomm royalties aan Broadcom betaalt. Qualcomm zoekt intussen naar alternatieven om de patenten van Broadcom op het gebied van digitale video, het gebruik van meerdere netwerken en push-to-talk-functionaliteit te omzeilen.
Op de hoorzittingen kwam het bekende beeld naar voren: gebruikers en internetbedrijven wilden wel verplichte neutraliteit; telecombedrijven waren hier op tegen. Ook de auteursrechtenorganisaties Riaa en Mpaa dienden zich aan als tegenstanders. Hun motief was dat een verplichting om alle verkeer gelijkwaardig te behandelen het onmogelijk zou maken om auteursrechtelijk beschermd materiaal te filteren, iets wat de organisaties graag zouden zien.
In januari van dit jaar maakte Exact bekend dat het in gesprek was met enkele investeringsmaatschappijen over een mogelijke beursexit van het bedrijf. Deze mededeling werd gedaan onder druk van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) nadat de beurskoers van het bedrijf met twintig procent was gestegen als gevolg van een artikel op het Britse Financial News Online. Daarin noemde het weekblad Candover, Providence, HG Capital en Hellman & Friedman als potentiële kopers. De handel in het aandeel werd daarop door de AFM tijdelijk
Ter promotie van zijn nieuwe Sansa Fuze mp3-speler

De eerste films die gebruik maken van de interactieve mogelijkheden zijn
Al in december vorig jaar zou Slysoft zijn nieuwe Anydvd-versie met blu-ray-kopieermogelijkheid met ondersteuning voor BD+ uitbrengen, maar volgens Peer van Heuen, hoofd hd-technologie bij Slysoft, heeft het bedrijf uit strategische overwegingen besloten te wachten met de
De passieve chipkoeler is volgens zijn bedenkers efficiënter dan zijn grotere, met ventilatoren uitgeruste broertjes. De solid-state-'ventilator' maakt gebruik van zogenoemde ionenwind, een techniek die ook in luchtverfrissers wordt gebruikt, om een luchtstroom te genereren. De 
Volgens Gameloft biedt het spel veel realistische locaties waar misdaden opgelost kunnen worden. Het verhaal van het spel is ontwikkeld in samenwerking met Anthony E. Zuiker, bedenker van de gelijknamige tv-serie. Voorlopig is CSI: Crime Scene Investigation - The Mobile Game alleen in Noord-Amerika verkrijgbaar, maar volgens de uitgever komt de game ook internationaal beschikbaar.
Silaan werd onderzocht omdat deze verbinding bij 'slechts' 50GPa metallisch wordt. Pure waterstof vertoont die
CBC kwam op het idee om programma's via Bittorrent te gaan verspreiden naar aanleiding van een experiment van de Noorse omroep NRK. Deze zet sinds januari van dit jaar afleveringen van de serie Nordkalotten 365 op Bittorrent, wat zowel de omroep als de kijkers tot dusver goed is bevallen. Toen CBC-producent Tessa Sproule hiervan hoorde, besloot ze om de Canadese proef uit te voeren. Op de dag na de uitzending zal de aflevering op Bittorrent worden aangeboden. Het programma zal niet van drm voorzien zijn en vrij verspreid mogen worden.
De door Red Octane ontwikkelde accessoire bestaat uit een handgreep en vier fret-buttons, waarmee de noten in Guitar Hero gespeeld worden. Via de handgreep bereiken de vingers van de linkerhand de fret-knoppen. Daarmee wordt de DS ook meteen vastgehouden, zodat de rechterhand vrij is om met de stylus op het touchscreen op de virtuele snaren te tokkelen, zo
Via het door Sun
Dessau is volgens AMD al meer dan twintig jaar actief in de it-industrie en heeft managementervaring op het gebied van verkoop en marketing. De kersverse chief marketing officer wordt verantwoordelijk voor AMD's wereldwijde marketingbeleid en imago, zo heeft de fabrikant donderdag 