In de webshop van Dell is een nieuwe notebook opgedoken met een Core i7-processor en maximaal 16GB ddr3-geheugen. De laptop wordt geleverd in een oranje of grijze behuizing en er kan voor een raid-configuratie worden gekozen.
De laptop, die onder de naam M6500 door het leven gaat, is standaard voorzien van een quadcore Core i7-720XM-processor van Intel die is geklokt op 1,60GHz. Als cpu kan ook worden gekozen voor een Core i7-820QM op 1,73GHz of een Core i7-920XM op 2GHz. Standaard is de laptop voorzien van 2GB aan ddr3-geheugen op een snelheid van 1066MHz, maar dit kan worden opgewaardeerd tot maximaal 16GB op een snelheid van 1333MHz. Het apparaat heeft een 17"-scherm met led-backlights en een resolutie van 1440x990 pixels.
De standaardconfiguratie bevat naast een grijze behuizing een 250GB 7200rpm-schijf en een FirePro M7740-grafische kaart van AMD. Het wat luxere oranje model bevat 4GB 1333MHz ddr3-geheugen, een 1GB FX3800M-grafische kaart van nVidia en één 160GB 7200rpm-schijf. Dat model heeft met 1920x1200 pixels ook een grotere schermresolutie en is standaard voorzien van de Core i7-820QM. Als besturingssysteem wordt standaard Windows 7 Professional meegeleverd, al kan ook worden gekozen voor Windows Vista en andere versies van Windows 7.
Het standaardmodel met 2GB moet 1817 euro opleveren, al gaat daar tot 27 januari 2010 nog 318 euro aan korting van af. Het model met oranje behuizing kost 3913 euro, al wordt hier tot dezelfde datum nog een korting van 1114 euro van afgetrokken. Genoemde prijzen zijn nog zonder btw.




Prince of Persia: The Forgotten Sands is een vervolg op het verhaal uit Prince of Persia: The Sands of Time, zo heeft Ubisoft laten weten. De ontwikkelaar werkt aan versies voor zowel consoles als handhelds, maar heeft het verschijnen van de game nog voor geen enkel platform bevestigd. De release zal in mei 2010 plaatsvinden.
Op de Facebook-
Bij ingekorte url's, die onder andere worden ingezet om links op Twitter te plaatsen zonder de limiet van 140 tekens te overschrijden, kunnen gebruikers niet zien naar welk adres ze worden doorverwezen. De links van diensten als TinyURL en Bit.ly worden dan ook veelvuldig misbruikt om te verhullen dat een gebruiker naar een malafide site wordt gestuurd.