Corsair zou zich opmaken om de opvolger van zijn H50-koeler, een compacte, geïntegreerde waterkoeler, uit te brengen. De H70, zoals de nieuwe, grotere variant zal heten, moet in de loop van volgende week zijn weg naar de winkels vinden.
De Amerikaanse fabrikant heeft de H50-waterkoeler, de eerste uit de Hydro-serie, op een aantal punten verbeterd. De contactplaat, die van koper gemaakt is, moet beter warmte doorgeven en vormt één geheel met de pomp. Die pomp zelf, die het water rondstuwt, is eveneens verbeterd en is bovendien kleiner geworden, wat het installeren moet vergemakkelijken. De meest zichtbare verandering zit in de radiator. Deze is dikker geworden, wat meer oppervlak oplevert om warmte af te geven, en wordt van twee ventilators, in een push-pull-configuratie, voorzien.
Volgens Corsair zou de H70 een tot 3,8GHz overgeklokte Core i7 920 met een cpu-spanning van 1,34V tot 13 graden beter koelen dan de H50. De H70 is al opgedoken in een Britse webwinkel, zo ontdekte techsite Hexus.net, dat tevens foto's van de compacte waterkoeler wist te bemachtigen. In de Britse webshop zou de H70 omgerekend omstreeks 93 euro kosten: dat is ruim twintig euro meer dan de H50.
