De beroepstermijn om de beslissing van de Raad voor de Mededinging over de overname van isp Scarlet door Belgacom te kunnen aanvechten, is verstreken. Geen enkele partij heeft zich bij het hof van beroep gemeld.
KPN, eigenaar van Base en Tele2/KPN Belgium, had eerder laten weten de mogelijkheid voor het instellen van een beroep niet uit te willen sluiten, maar het telecombedrijf heeft hier nu toch van afgezien. Daarmee is de omstreden overname van de Nederlandse provider door Belgacom definitief een feit. Begin december kondigde het Belgische telecombedrijf al aan dat het de acquisitie in grote lijnen al had afgerond, nadat de Raad voor de Mededinging vorige maand na lang wikken en wegen het groene licht had gegeven. Wel moest Belgacom aan een serie voorwaarden voldoen, waaronder de gedwongen verkoop van het glasvezelnetwerk van Scarlet.
Inmiddels zouden er gesprekken lopen over de verkoop van het Scarlet-glasvezelnetwerk, zo meldt De Tijd. Een mogelijke kandidaat is de isp Mobistar. Verder is Scarlet begonnen met het aanbieden van adsl-abonnementen zonder datalimieten. Een abonnement met een maximale snelheid van 20Mbps en een fair use policy kost het eerste jaar 19,95 per maand, maar wie geen vaste lijn van Belgacom heeft of wil, betaalt 5 euro extra. Na twaalf maanden komt daar bovendien voor elke abonnee nog eens 10 euro per maand bij.

Het extra bedrag zal beschikbaar worden
In een open brief geeft de zanger aan dat juridische stappen niet uitgesloten zijn en dat de situatie uitgezocht zal moeten worden, zo

Met de nieuwe bewaartermijn van drie maanden voor persoonsgebonden zoekgegevens

Aerea begint volgend jaar met het uitbreiden van zijn netwerk, dat nu nog beperkt is tot het gebied binnen de Amsterdamse A10-ring. Dat zal eerst gebeuren in grote steden. "We weten nog niet in welke stad we met de uitbreiding beginnen", zegt woordvoerster Ingrid Goos, maar steden als Rotterdam en Utrecht zijn voorname kandidaten. De jaren erop moet het netwerk uitgebreid worden: "In 2012 willen we een landelijk dekkend netwerk hebben."
De combinatie van Panasonic, 's werelds grootste fabrikant van plasma-tv's, en Sanyo Electric, marktleider op het gebied van oplaadbare batterijen, is met een gezamenlijke jaaromzet van 120 miljard dollar de op een na grootste Japanse elektronicafabrikant. Alleen Hitachi is nog wat groter.
Vanaf 19 december zullen de clients op Windows- en Mac-systemen niet langer functioneren. Gebruikers worden doorverwezen naar de website van Joost, waar met een flashspeler video's kunnen worden bekeken. De catalogus bestaat momenteel uit meer dan 57.000 muziekclips, televisieprogramma's en korte video's, zo
De geheugenfabrikant, een joint venture van Intel en ST Microelectronics, heeft naast zijn 16Gb grote nand-chips ook 32Gb-chips in productie genomen. De chips worden vooral toegepast in hardware als mobieltjes, navigatie-apparatuur en mediaspelers. De chips worden met Nymonyx' 41nm-procedé geproduceerd en bevatten mlc-nandgeheugen. Het bedrijf produceert ook slc-chips, maar de capaciteit van deze 48nm-chips bedraagt maximaal 1Gb.
Naast de nand-chips heeft Numonyx

De Advertising Standards Authority heeft EA gemeld dat het de commercial voor Tiger Woods PGA Tour 09 niet meer mag uitzenden. In de reclamespot is te zien hoe Tiger Woods een Wiimote gebruikt voor het besturen van het spelpersonage. Het karakter op het scherm neemt de swings van Tiger naadloos over en dus wordt volgens de ASA de indruk gewekt dat het een Wii-versie van het spel betreft. De in de reclame gebruikte beelden zijn echter van de Xbox 360-versie van de game. In combinatie met het Wii-logo dat aan het einde van de commercial wordt getoond, zou dat de consument misleiden, zegt de ASA.





"Door onverwachte technische problemen zal de uitbreiding 'Fable II: Knothole Island' niet eerder dan eind januari 2009 beschikbaar zijn", zo valt te 

De basis voor verlenging van de samenwerking werd volgens Take-Two-directeur Strauss Zelnick door Rockstar gelegd, dat volgens de topman beschikt over een hoeveelheid creativiteit en talent die ongeëvenaard is in de gamesindustrie. "Hun toewijding voor buitengewone games heeft miljoenen fans wereldwijd enthousiast weten te maken en ons enorm geholpen om van Take-Two een grote speler in de gamesmarkt te maken. Ook helpen zij ons het meest innovatieve en creatieve bedrijf van de industrie te worden. We zijn dan ook blij dat we de relatie tussen Take-Two en Rockstar hebben kunnen verlengen",

De Nederlandse Publieke Omroep bracht de applicatie woensdag uit en lanceerde op hetzelfde moment de
