Sony heeft via een overeenkomst met Universal het aanbod van goedkope drm-vrije muziek uitgebreid. Via de site Dada.net kunnen 15 mp3's voor 10 dollar worden gekocht, oftewel 66 dollarcent per track.
Met dat prijspeil zit de site, waarin Sony een aandeel van vijftig procent heeft, ruim onder de prijs van iTunes. Helemaal vergelijkbaar is het natuurlijk niet omdat Apples muziekwinkel de nummers voor 99 dollarcent los verkoopt, maar de prijzen van Dada.net zetten wel vraagtekens bij Apples claim dat zijn businessmodel gevaar loopt als er meer geld aan rechthebbenden moet worden afgedragen, schrijft TG Daily. Vorige week dreigde Apple immers nog om iTunes te sluiten indien het zes cent per nummer extra royalty's op zou moeten hoesten.
Met de opname van de Universal Music-catalogus aan de online muziekwinkel heeft die nu twee van de grote vier muziekmaatschappijen aan boord, de andere is Sony zelf. Het bedrijf heeft laten weten in onderhandeling te zijn met andere labels die niet met naam zijn genoemd, maar er mag worden aangenomen dat Sony met EMI en Warner om de tafel zit. De grote labels willen immers maar al te graag de invloed van Apple en iTunes indammen, en met Dada.net zien ze wellicht mogelijkheden daarin te slagen.
Ook vertegenwoordigers van onafhankelijke labels zouden zijn aangeschoven en nieuwe overeenkomsten zouden 'binnenkort' getekend kunnen worden. Bovendien werkt het bedrijf aan 'over the air'-downloads voor mobiele telefoons. De dienst werkt weliswaar op abonneebasis, maar abonnementen kunnen op ieder moment worden geannuleerd.
Die geruchten
De multiplayer-modus kan gratis gedownload worden en in komend weekeinde, 11 en 12 oktober, gratis online gespeeld worden. Daarna moet er een key gekocht worden om online door te kunnen spelen. Wel blijft het spel gratis via lan te spelen. Geïnteresseerden dienen zich uiterlijk donderdag in te schrijven op
De aanleiding voor de ruzie tussen de twee bedrijven is het door Sun opensource gemaakte
Tijdens een hoorzitting over de betekenis van de termen in een Netapp-patent over raid-technologie oordeelde de rechter dat de claims in het octrooi 'onbepaald' waren, oftewel, dat het voor experts niet mogelijk is om de reikwijdte ervan vast te stellen. Tenzij er een beroep wordt ingediend zal ook dat patent sneuvelen,
Niet alleen Intel zelf houdt de kaken stijf op elkaar als het om de prestaties van de nieuwe lichting multicoreprocessors gaat, ook hardwarereviews mogen geen details prijsgeven van de benchmarks die op een Core i7-platform gedraaid worden. Nu de releasedatum van half november echter met rasse schreden nadert, beginnen de hermetisch gesloten nda's toch tekortkomingen te vertonen.
De FBI stelt dat er met het Operation Cyberslam gedoopte onderzoek het eerste succes is geboekt in een zaak waarin dos-aanvallen voor commerciële doeleinden werden ingezet. De 'feds' beschuldigen de 25-jarige Gembe ervan verantwoordelijk te zijn voor de creatie van de worm Agobot, waarmee botnets kunnen worden opgezet. De 24-jarige Walker zou de botmaster van de netwerken zijn geweest waarmee de sites van de winkels, waaronder een grote retailer in Los Angeles, werden platgelegd. De twee Europeanen zouden de aanvallen samen hebben gepland via irc-gesprekken.

De supercomputer wordt door het Nederlandse bedrijf 


De invoering van de OV-chipkaart zou, sinds de problematiek met de gebruikte rfid-chip aan het licht kwam, tientallen miljoenen euro's meer hebben gekost dan was begroot. De gebruikte rfid-chip, de door Philips-dochter NXP ontwikkelde Mifare Classic, bleek met simpele hardware eenvoudig te kraken. Niet alleen de invoering van de OV-chipkaart in Nederland kwam door de kwetsbaarheid van de Mifare-chip op losse schroeven te staan, ook internationale implementaties van de Mifare Classic-chip, zoals de Oyster Card voor het Londense vervoersnet, kwamen door de kraak in diskrediet.
De door de Radboud Universiteit




Het spel verschijnt in Europa precies een jaar na de lancering in de Verenigde Staten. De release van het spel werd in het Verenigd Koninkrijk tegengehouden door de British Board of Film Classification, die het spel te gewelddadig vond. Rockstar en de Bbfc troffen elkaar in de rechtbank en de Europese release van het spel werd meerdere malen uitgesteld. In maart
Tivo bezit een patent op bepaalde technieken op het gebied van digitale videorecorders, waarin onder andere het gelijktijdig opnemen van een programma en het afspelen van een ander wordt beschreven. Dish Networks, dat tegenwoordig een dochterbedrijf van Echostar is, brengt digitale videorecorders op de markt die volgens Tivo inbreuk maken op dit patent. Aangezien Dish dit laatste niet wilde erkennen, spande Tivo een rechtszaak tegen Dish aan om een schadevergoeding te krijgen en de vermeende inbreuk te stoppen.
