Italianen kunnen in juli een 3g-iPhone met 8GB opslagcapaciteit voor 499 euro aanschaffen zonder dat ze een abonnement hoeven af te nemen, zo heeft Vodafone Italië bekendgemaakt.
De 16GB-variant van een losse 3g-iPhone gaat 569 euro kosten. Het betreft in beide gevallen modellen die in combinatie met een prepaidkaart functioneren. Vodafone speelt hiermee in op de marktsituatie In Italië, waar zeer veel mensen prepaid bellen. De nieuwe generatie iPhones kunnen al via internet of in de Vodafone-winkels voorbesteld worden. De telecomaanbieder heeft nog geen details over de abonnementen bekendgemaakt.
Onbekend is nog of ook in andere landen prepaid-modellen zullen verschijnen, maar het feit dat alleen Vodafone Italië prominent adverteert met de mogelijkheid stemt niet hoopvol. Vodafone heeft het recht om het toestel in tien landen uit te brengen. Het zou niet de eerste keer zijn dat er uitzonderingssituaties ontstaan met betrekking tot de iPhone. Zo kon de 'oude' versie in Frankrijk zonder simlock aangeschaft worden en zijn er, opnieuw, in Italië twee aanbieders waar in andere landen slechts een enkele aanbieder het recht heeft Apples smartphone te leveren.


Een 
Steve Jobs heeft zelf

Voor AMD was de

Voor de installatie van de Snow Leopard Developer Preview, die Apple op 10 juni tijdens de Worldwide Developers Conference heeft vrijgegeven, is volgens de
Firefox 3 lost de in oktober 2006 uitgebrachte versie 2 van de browser af. Deze week werd nog release candidate 3



De dertig werknemers van de studio werden woensdag door Empire Interactive ingelicht. Het besluit kwam vooral als een verrassing omdat de studio net een nieuwe richting was ingeslagen. Razorworks is onlangs namelijk begonnen met het aannemen van nieuw personeel voor de ontwikkeling van een Wii-spel, dat al in pre-productie was, zo

Het publiceren van de klantgegevens op een website zou gedaan zijn uit protest tegen de downloadlimieten van Belgacom, zo
Whitman ontkent ook dat er een relatie tussen de Kuma- en Phenom FX-processors zou bestaan: een dualcore FX-processor zou nooit op de roadmap hebben gestaan en zou dus ook niet geschrapt kunnen zijn. Daarbij laat AMD in het midden wat de toekomst voor triple- en quadcore-varianten, de 8- en 9-serie, zal zijn. Volgens AMD kan voorlopig dus uitgekeken worden naar een opvolger van de X2-processor in de vorm van een weliswaar vertraagde, maar nog steeds uit te brengen 65nm Kuma-processor.
Als de Riaa in de gaten krijgt dat er vanaf een ip-adres van een universiteit aan filesharing wordt gedaan, stuurt de organisatie eerst een brief aan de onderwijsinstelling met het verzoek deze door te sturen naar de gebruiker van het adres. In de brief wordt de student gemaand zich bekend te maken aan de Riaa en de zaak te schikken voor doorgaans 3000 dollar.