AMD zou zich genoodzaakt zien het aanbod van de komende desktopprocessors grondig te herzien. De productie van dualcore Kuma-cpu's en op Agena FX-cores gebaseerde processors zou geannuleerd worden.
AMD zou zijn plannen om een dualcore processor die op de Kuma-core is gebaseerd, hebben laten varen, aldus de Chinese site Hkepc. De processorfabrikant zou de annulering aan Taiwanese moederbordfabrikanten hebben laten weten. De dualcore-Kuma's zouden in juli 2008 geïntroduceerd worden, maar AMD zou de gehele processorfamilie schrappen. De oorzaak zou in het productieproces van de K10-architectuur liggen: de kloksnelheden zouden niet hoog genoeg opgeschroefd kunnen worden. AMD zou zich in plaats van op 65nm-dualcore Kuma's op de volgende generatie kernen richten die op 45nm gebakken worden. Ook zouden de Brisbane-X2-processors het gat moeten dichten dat het niet uitbrengen van de Kuma-dualcores mogelijk oplevert.
Naast de dualcore-Kuma zouden ook Phenom FX-processors met de Agena FX-core geannuleerd worden. Het zou daarbij om quadcore Phenoms uit de 8- en 9-serie gaan met kloksnelheden van 2,2GHz tot 2,6GHz. De mogelijk vroegtijdig geannuleerde Kuma-dualcores zouden snelheden van 2,4GHz tot 2,8GHz hebben gehaald. Wellicht moet de op 45nm gebakken Deneb-core in 2009 de Phenom-lijn soelaas bieden. Die zouden ook de energiebehoefte binnen de perken houden, een probleem waar AMD met zijn huidige cores, die een tdp tot 140 watt kennen, mee kampt. Ook zouden de tricores die AMD op de markt heeft een aantrekkelijk alternatief vormen: de Phenom X3 8450 met een kloksnelheid van 2,1GHz duikt de komende tijd onder de honderd euro.
