HTC heeft bekend gemaakt de grafische problemen van één van de door gebrekkige drivers geplaagde toestellen aan te pakken middels een rom-update. De update zou deze maand nog uitgebracht worden.
Het bedrijf zou dat tijdens een persconferentie, waar het ook de levering van Tomtom Navigator 7 in de rom van de nieuwe HTC Touch Diamond bevestigde, hebben aangekondigd. Volgens msmobiles zou HTC de update voor de Tytn 2 nog in mei, en wellicht al volgende week, uitbrengen. Voor andere HTC-toestellen, die ook kampen met tegenvallende prestaties, is voorlopig nog geen rom-update te verwachten.
De rom-update is niet geschikt voor versies van de Tytn 2 die door telecombedrijven zijn aangepast. Wel hintte HTC te werken aan een rom-update die de problemen met andere telefoons met de MSM7200- en MSM7500-chipsets van Qualcomm moet oplossen. Smartphones met die chipsets zouden niet over de volledige featureset van kunnen beschikken door het ontbreken van de juiste drivers. Op de site waar boze eigenaren van de toestellen zich beraden over een juridische actie tegen HTC is overigens nog geen nieuws over de vermeende rom-update te lezen.