Uitgever Empire Interactive gaat de racegame Flatout Ultimate Carnage ook voor de pc uitbrengen. De game zal komende zomer uitkomen, een jaar nadat de game op Xbox 360 verschenen is.
De pc-versie wordt ontwikkeld door de Finse ontwikkelaar Bugbear Entertainment. De racegame, van het type 'alles-mag-kapot', verscheen zomer 2007 al op de Xbox 360. Daarnaast verschijnt in maart Flatout Head On op de Playstation Portable. De ontwikkeling daarvan heeft Bugbear uitbesteed aan de Engelse ontwikkelaar Six by Nine.
Bugbear maakt uitsluitend racegames. Het debuteerde in 2001 met het realistische Rally Trophy en scoorde daarna flink met het eerste deel van Flatout in 2004 en opvolger Flatout 2 in 2006. Deze serie staat bekend om de realistische wijze waarop de de vernielingen aan de auto's weergegeven worden. Flatout Ultimate Carnage gaat daarin verder dan zijn voorgangers, met name omdat de auto's gedetailleerder zijn. Waar auto's in Flatout 2 bestaan uit 2000 polygonen, is dat in Ultimate Carnage vertienvoudigd.
:fill(white)/i/1202117345.jpg?f=thumb)
:fill(white)/i/1202117346.jpg?f=thumb)
:fill(white)/i/1202117347.jpg?f=thumb)
:fill(white)/i/1202117348.jpg?f=thumb)