Xs4all doet zijn naam geen eer meer aan, aangezien alleen de selfproclaimed 'professionele' gebruikers daar nog bij zitten (en de enkeling die te lui is om over te stappen). Echt, er zijn zoveel betere aanbiedingen te krijgen qua ISP, en ik zie ISPs net als energieleveranciers: ze leveren allemaal hetzelfde (stroom = stroom, internet = internet). Als er al een verschil tussen providers zit, dan is dat vaak op administratief gebied, technisch gezien gaat het eigenlijk altijd wel goed. Het probleem voor Xs4all is dat ze zich niet meer kunnen onderscheiden in de markt. Elke consumentenlijn is minstens net zo goed als degene die Xs4all levert, en vaak veeel goedkoper. En het gepoch over service: 1) bij Xs4all hoor ik daar bijna alleen maar slechte verhalen over en 2) mensen klagen niet, ze gaan naar de concurrent, simple as that. Zit zelf bij Telfort en die heeft er in heel 2008 bij mij 2x uit gelegen. Dat vind ik vrij weinig voor het bedrag wat je betaald + wat je ervoor krijgt. Ik geef Xs4all nog 1, max 2 jaar, en dan doeken ze het hele zaakje op en gaat iedereen over naar KPN.
@alteclansing
Je meent het... Ik doelde op het proces dat ze bij Planet ook hebben doorgevoerd --> bestaande klanten worden ondergebracht bij KPN Internet.
@Miglow
Toch is XS4ALL de enige waar je ook via je telefoon kan mailen (versturen).
>
http://m.google.com/mail
Verder een lokaal nummer voor de helpdesk ipv 0900-duur
> Bel ik nooit, en als ik ze al zou bellen zou ik voor € 420,- moeten bellen om even duur
uit te zijn (per jaar) als Xs4all (Telfort 20MB € 19,95 vs. Xs4All 20MB € 54,95)
weten de mensen bij de technische dienst wat er aan de hand is als je zegt, ik heb wel een lokaal ip, maar mijn modem krijgt geen ip..
> Het boeit me niet of ze snappen wat er aan de hand is, als het maar wordt opgelost. Ik bel nooit bij een storing, dat laat ik aan anderen over

(vaak weten ze het nml toch al)
goedkoper is NIET ALTIJD leuker.
> Wellicht, maar het kwaliteitsverschil (voor zover überhaupt al aanwezig) is mij zeker geen € 420,- per jaar waard!
[Reactie gewijzigd door TDeK op 23 juli 2024 20:16]