Samsung is door een Amerikaanse jury veroordeeld tot het betalen van een boete van 290 miljoen dollar, omgerekend ongeveer 215 miljoen euro, aan Apple betalen wegens patentinbreuk. Eerder werd Samsung al veroordeeld tot het betalen van 600 miljoen dollar.
Dat melden verscheidene Amerikaanse media, waaronder All Things D. De boete van 290 miljoen dollar is door een jury berekend en komt boven op een bedrag van bijna 600 miljoen dollar dat eerder door de rechter in deze zaak is opgelegd. Volgens All Things D komt het totale bedrag dat Samsung aan Apple moet betalen op ongeveer 930 miljoen dollar te liggen, ofwel ongeveer 690 miljoen euro.
De 'extra' schadevergoeding van 290 miljoen dollar is een herberekening van een eerdere boete: aanvankelijk veroordeelde de jury Samsung tot het betalen van een bedrag van meer dan een miljard dollar aan Apple. Rechter Lucy Koh oordeelde echter dat ongeveer 400 miljoen dollar daarvan op onjuiste wijze is berekend; bij de herberekening valt het schadebedrag volgens de jury dus iets lager uit.
In een reactie tegenover All Things D heeft Apple aangegeven tevreden te zijn met de uitspraak. Samsung heeft niet op de opgelegde schadevergoeding gereageerd, maar het is aannemelijk dat de Zuid-Koreanse fabrikant in beroep gaat.
De rechtszaak ging over het vermeende kopieëren van producten door Samsung. Apple betoogde dat vele smartphones en tablets in de Galaxy-reeks zijn patenten schenden. Over Samsungs meest recente Galaxy-modellen wordt nog steeds een juridische strijd geleverd, waardoor Samsung dus nogmaals tot een schadevergoeding veroordeeld kan worden.
/i/1385058752.jpeg?f=imagenormal)


Volgens LG is het verzamelen van data als tv-platform, videobron en tv-kanaal geen persoonlijke data maar 'kijkinformatie'. De firmware zou deze informatie inzamelen om gebruikers meer relevante advertenties voor te kunnen schotelen. Ook zegt LG deze 'functionaliteit' te gebruiken om de kijker te laten zien waar andere LG Smart TV-gebruikers naar kijken.
Het Spdy-netwerkprotocol werd door Google in 2009 geïntroduceerd met tot doel het inladen van websites te versnellen. Daarvoor past het protocol onder andere compressie en flow control toe. Ook worden https-verbindingen afgedwongen in het http-alternatief. Nadat Chrome als eerste browser het protocol benutte, volgden ook browsers als Opera, Firefox en Internet Explorer. Websites en -servers gingen eveneens het protocol toepassen.

Cyanogen maakt in de komende weken meer bekend over zijn plannen en veel details van de smartphone zijn dan ook nog onbekend,
/i/1385023553.jpeg?f=imagenormal)

Schmidt denkt dat de bevolking het dankzij encryptie uiteindelijk van de overheid zal winnen in de race van controle tegen privacy, zo zei hij tijdens een lezing waarover Bloomberg
De eerdere versie van Stuxnet richtte zich