Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.
Tip de redactie

MWC: Sony Ericsson presenteert PlayStation-telefoon Xperia Play

Door Arnoud Wokke, 13 februari 2011 19:3038 reacties

Sony Ericsson heeft op het Mobile World Congress zijn PlayStation-smartphone Xperia Play gepresenteerd. Daarnaast kwam de Zweeds-Japanse joint-venture met twee andere Android-smartphones, waarvan een met uitschuifbaar toetsenbord.

De Xperia Play heeft een 4"-lcd en draait op een Qualcomm MSM8255 Snapdragon-cpu met een kloksnelheid van 1GHz. De Play beschikt over een uitschuifbaar gamepad, die is gemodelleerd naar dat van de handheld PSP Go. Het gamepad bevat twee analoge sticks, directionele knoppen en de traditionele PlayStation-knoppen.

De Play is PlayStation Certified en wordt daarom geleverd met de Android-applicatie PlayStation Pocket. Daarin staan games die geschikt zijn gemaakt voor de Play, waaronder oude PS1-games. Volgens Sony Ericsson is het gamen op de Play prettiger dan op andere toestellen, omdat de controls niet op het scherm zitten. Daardoor is er meer ruimte voor de game. Sommige input verloopt wel via het touchscreen. De Play draait net als de andere gepresenteerde toestellen op Android 2.3.

De Xperia Neo heeft een 3,7"-scherm met een resolutie van 854x480 pixels, met mobiele Bravia-engine, om foto's en video's beter te kunnen tonen. Voor video's is Exmor R aanwezig, een techniek die de videokwaliteit moet verbeteren. De smartphone geldt als opvolger van de Symbian-smartphone Vivaz, maar draait dus op Android. De Neo heeft een mini-hdmi-uitgang en ondersteunt streaming content via dlna.

De Xperia Pro heeft veel weg van de Neo, maar is iets dikker en heeft een fysiek toetsenbord. Dat toetsenbord wordt onder het scherm vandaan geschoven. Veel van de overige specificaties komen overeen met die van de Neo.

Sony Ericsson wil de Xperia Play, Neo en eerder aangekondigde Arc volgende maand in Nederland in de winkels hebben liggen. De Xperia Pro volgt iets later. Over prijzen is nog niets bekendgemaakt door de fabrikant.

Lees hier onze uitgebreide hands-on van de Xperia Play.

Sony Ericsson Xperia Play Sony Ericsson Xperia Play Sony Ericsson Xperia Play

Reacties (38)


Killzone 3 lekt twee weken voor release uit

Door Dimitri Reijerman, 13 februari 2011 19:19215 reacties, submitter: Vipertje

De Europese versie van Killzone 3 is twee weken voor de officiële release uitgelekt. Zowel een versie van de first person shooter met 3d als zonder zijn op torrentsites opgedoken. Sony heeft nog niet gereageerd op het uitlekken van de PS3-titel.

Killzone 3 komt officieel pas op 25 februari in Europa uit. Desondanks zijn er dit weekend twee verschillende versies van de fps uitgelekt: een 41,4GB zware 3d-versie en een 22,3GB wegende rip zonder 3d worden op diverse torrentsites aangeboden. Het spel is op gekraakte PlayStation 3-consoles te installeren en te spelen.

Het uitlekken van Killzone 3 is een flinke tegenslag voor Sony en de Nederlandse ontwikkelaar Guerrilla Games. Ondanks dat Sony's console is gekraakt, voert de fabrikant een felle strijd tegen de vermeende hackers. Sony is echter niet de enige die te kampen heeft met het voortijdig uitlekken van grote titels; zaterdag werd bekend dat de volledige versie van Crysis 2 ruim een maand voor de release illegaal is te downloaden.

Killzone 3

Reacties (215)

Lees meer

Killzone 3
Killzone 3 Video van 29 maart 2011
CryEngine 3
CryEngine 3 Video van 8 maart 2011
Crysis 2
Crysis 2 Video van 7 maart 2011
Crysis 2
Crysis 2 Video van 15 februari 2011
Crysis 2
Crysis 2 Video van 15 februari 2011
PS3-firmware v3.56 bevat rootkit
PS3-firmware v3.56 bevat rootkit Nieuws van 1 februari 2011
Hack PS3 onthult ook root key PSP
Hack PS3 onthult ook root key PSP Nieuws van 5 januari 2011
Hackers publiceren root key PS3
Hackers publiceren root key PS3 Nieuws van 3 januari 2011
Hacker publiceert PS3-exploitcode
Hacker publiceert PS3-exploitcode Nieuws van 27 januari 2010
Hacker claimt PS3 te hebben gekraakt
Hacker claimt PS3 te hebben gekraakt Nieuws van 24 januari 2010

MWC: Samsung kondigt Galaxy S II en nieuwe Galaxy Tab aan

Door RoD , 13 februari 2011 18:55142 reacties

Samsung heeft op het Mobile World Congress in Barcelona de Galaxy S II aangekondigd, die beschikt over een 4,3"-scherm en draait op een dualcore-processor. Daarnaast komt het bedrijf met een 10,1"-versie van de Galaxy Tab.

De dualcore-processor in de Galaxy S II draait op een kloksnelheid van 1GHz, en het 4,3" Super Amoled Plus-scherm heeft een resolutie van 800x480 pixels. Verder is er een 8-megapixelcamera aan boord die naast het maken van foto's geschikt is voor video-opname in 1080p-resolutie. Voor videobellen is een 2-megapixel frontcamera aanwezig. Ook zijn bluetooth 3.0, wifi 802.11n, nfc en dlna aanwezig, en kan de Galaxy S II overweg met hspa+. Het toestel draait op Android 2.3, waar Samsung zijn eigen Touchwiz-interface overheen heeft gelegd, en is verkrijgbaar met 16GB of 32GB opslaggeheugen.

De aankondiging van de Galaxy S II komt niet als een verrassing. De meeste specificaties kwamen al eerder naar buiten en er dook ook een afbeelding op van deze opvolger van de Galaxy S.

Samsungs tweede versie van de tablet Galaxy Tab heeft een 10,1"-scherm met een resolutie van 1280x800 pixels, en is daarmee een stukje groter dan de eerste versie, die over een 7"-scherm beschikt. In de behuizing van de tablet, die door het schermdiagonaal Galaxy Tab 10.1 wordt genoemd, draait opvallend genoeg Nvidia's Tegra 2-processor; de verwachting was dat Samsung zijn eigen processor, de Exynos, zou gebruiken voor de Galaxy Tab 10.1. De Galaxy S II draait wel op Samsungs eigen processor.

De software is gebaseerd op Android 3.0 Honeycomb, die speciaal voor tablets is gebouwd. Daarnaast beschikt het apparaat net als de Galaxy S II over een 8-megapixelcamera die video in 1080p-resolutie kan opnemen. Ook de Galaxy Tab 10.1 komt in de smaken 16GB en 32GB beschikbaar.

Samsung Galaxy Tab II Samsung Galaxy S II Samsung Galaxy S II Samsung Galaxy S II Samsung Galaxy Tab II Samsung Galaxy Tab II

Reacties (142)


TU Delft werkt aan waterstofauto die 1:3000 moet rijden

Door Dimitri Reijerman, 13 februari 2011 17:33177 reacties

Een team van de TU Delft werkt aan een nog zuiniger waterstofvoertuig. Het Eco-Runner Team Delft hoopt met de Eco-Runner 3 een verbruik van 1L op 3000 kilometer te kunnen behalen en daarmee het Nederlands record te verbreken.

Het huidige Nederlandse record is al in handen van de TU Delft met de Eco-Runner H2. Deze op waterstof aangedreven auto wist in juli 2008 2282 kilometer per liter af te leggen. Bij het nieuwe ontwerp van de Eco-Runner 3 zou een verbruik van 3000:1 behaald moeten kunnen worden, een ruime verbetering van het Nederlands record.

Uit de resultaten van de windtunnelproeven acht het het Eco-Runner Team Delft zelfs een wereldrecord niet ondenkbaar. Dit komt mede doordat de waterstofauto een nog geringere luchtweerstand heeft dan zijn voorganger en bovendien door het nieuwe ontwerp aan de achterzijde een klein gebied van hoge druk ontstaat. Hierdoor zou de Eco-Runner 3 zelfs een zetje krijgen door het luchtdrukverschil, terwijl normale voertuigen juist het tegenovergestelde ervaren.

Eco-Runner 3

De TU Delft-studenten hebben ook gesleuteld aan de brandstofcel. Deze zou dankzij een verbeterd ontwerp inmiddels een efficiëntie van 68 procent weten te behalen.

De Eco-Runner 3 moet in mei mee gaan doen aan de Europese editie van de Shell Eco-marathon. Het energieconcern organiseert deze wedstrijd voor extreem zuinige voertuigen wereldwijd. Vrijwel alle soorten brandstoffen zijn toegestaan, terwijl ook voertuigen aangedreven op zonne-energie meedoen.

In totaal doen 222 teams uit 26 landen mee aan de 2011-editie van de Shell Eco-marathon. De Europese editie wordt dit jaar verreden op het circuit van EuroSpeedway Lausitz in Duitsland. Nederland komt met elf teams aan de start.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Reacties (177)

Lees meer

Eco-Runner 3
Eco-Runner 3 Video van 13 februari 2011

MWC: Alcatel-Lucent wil gsm-masten vervangen door minizenders

Door Dimitri Reijerman, 13 februari 2011 16:2649 reacties

Alcatel-Lucent heeft compacte kubusvormige antennes voor mobiele telefonie ontwikkeld die onder andere binnenshuis en buiten op lantaarnpalen geplaatst kunnen worden. Zo zouden grote gsm-masten deels overbodig kunnen worden.

Op het Mobile World Congress in Barcelona zal Alcatel-Lucent de LightRadio-cube aan het publiek tonen. Deze mobiele antenne zou niet groter zijn dan een Rubiks-kubus en heeft naast spanning uitsluitend een glasvezelverbinding nodig om de koppeling te maken met het netwerk van de provider.

Volgens Alcatel-Lucent kunnen de LightRadio-kubussen door hun compacte afmetingen zowel binnenshuis als buiten opgehangen worden, bijvoorbeeld aan lantaarnpalen. Dit zou als voordeel hebben dat grote zendmasten in drukbevolkte gebieden op termijn overbodig worden mits er grote aantallen LightRadio-kubussen geïnstalleerd worden.

Door de noodzaak van grote zendmasten te laten vervallen, zou niet alleen de horizonvervuiling verminderen, ook zou het netwerk door het grote aantal energiezuiniger antennes fijnmaziger en betrouwbaarder worden, zo meent Alcatel-Lucent. Bovendien zouden mobiele providers de snel groeiende vraag naar bandbreedte op hun netwerken tegen lagere kosten kunnen ondervangen en houden de accu's van mobiele telefoons het langer vol door een betere ontvangst.

Geheel nieuw is het idee van Alcatel-Lucent niet; diverse providers leveren al femtocellen aan, waarbij abonnees binnenshuis een beperkte mobiel dekkingsgebied kunnen verkrijgen. De dataverbinding verloopt verder via de vaste internetaansluiting.

LightRadio Cube van Alcatel-Lucent

Reacties (49)


Curator IMpact Retail komt met beperkte compensatieregeling

Door Dimitri Reijerman, 13 februari 2011 15:1142 reacties, submitter: abusimbal

Klanten die de afgelopen maanden een aanbetaling hebben gedaan bij It's Electronics of Prijstopper, onderdelen van het failliete IMpact Retail, kunnen de helft van het geld terugkrijgen als zij bij Expert een gelijkwaardige aankoop doen.

Dat heeft curator Franken bekend gemaakt op de website van IMpact Retail. Klanten die bij It's Electronics of Prijstopper een aanbetaling hebben gedaan voor een product, krijgen van elektronicaketen Expert 50 procent van het oorspronkelijk aanbetaalde bedrag terug als zij een gelijkwaardige aankoop doen. De originele verkoopfactuur mag echter niet ouder zijn dan 1 december. Ook is de looptijd van de regeling beperkt tot 1 april. Voor het resterende bedrag kunnen gedupeerden een claim indienen bij de curator van IMpact Retail.

Expert zegt zelf ook de service- en garantieverplichtingen van recent gekochte elektronica bij het voormalige It's Electronics en Prijstopper te willen overnemen. Tevens zou de elektronicaketen reeds afgesloten Eureko-garantiecertificaten accepteren.

De curator heeft voor gedupeerde klanten van de voormalige webwinkel Modern.nl nog geen vergelijkbare aanbieding, maar er zou gewerkt worden aan een oplossing. Zo stelt curator Franken dat hij met enkele partijen onderhandelt om de activiteiten van Modern.nl voor te zetten waarbij de verplichtingen aan klanten overgenomen zouden worden.

IMpact Retail vroeg eind januari uitstel van betaling aan. Een week later werd het bedrijf door de rechtbank in Breda failliet verklaard.

Reacties (42)


Nokia: Qt blijft belangrijk ondanks focus op WP7

Door RoD , 13 februari 2011 14:4289 reacties, submitter: Verwijderd

Volgens Nokia blijft Qt, het applicatieplatform voor onder andere Symbian en Meego, in de toekomst belangrijk voor het bedrijf. De Finse fabrikant stapte onlangs over naar Windows Phone 7, waar Qt niet voor gebruikt kan worden.

Qt logoOmdat Nokia verwacht in de toekomst nog vele Symbian-toestellen te gaan verkopen, en Meego als opensource-besturingssysteem door anderen gebruikt kan worden, zou het voor ontwikkelaars nog steeds zinvol zijn om zich met Qt bezig te houden. Daarnaast belooft Nokia het Qt-framework door te blijven ontwikkelen, waarbij er in de komende maanden nieuwe versies van de sdk uit moeten komen. Het is echter goed mogelijk dat ontwikkelaars door Nokia's beslissing om naar Windows Phone 7 over te stappen, kiezen om voor een ander mobiel besturingssysteem te gaan ontwikkelen.

Intel, die in samenwerking met Nokia het Meego-besturingssysteem ontwikkelde, zegt teleurgesteld te zijn in de beslissing van het Finse bedrijf om over te stappen naar Windows Phone 7. De chipmaker benadrukt echter dat het aan het Meego-OS blijft werken. De eerste Meego-smartphone, de Nokia N9-00 lijkt echter geschrapt te zijn: providers zouden het toestel niet willen verkopen omdat het mechanisme voor het uitklappen van het toetsenbord niet goed zou werken. In plaats daarvan komt de Nokia N9-01 uit, die geen toetsenbord heeft. Deze eerste Meego-telefoon van Nokia is waarschijnlijk ook de laatste die het bedrijf uitbrengt.

Met het cross-platformframework Qt is het mogelijk om apps te maken voor diverse Symbian-versies en is tevens geschikt voor het Meego-besturingssysteem. Voordat Nokia zijn samenwerkingsverband met Microsoft bekendmaakte, probeerde het bedrijf Qt populair te maken, maar het applicatieplatform lijkt enigszins overbodig geworden nu er Windows Phone 7-toestellen gemaakt gaan worden, in plaats van smartphones met Symbian en Meego.

Reacties (89)

Lees meer


Eigenaar sluit FTN-usenetforum na sommatie Brein

Door Dimitri Reijerman, 13 februari 2011 13:52221 reacties, submitter: wilconator

De eigenaar van het FTN-usenetforum heeft besloten om zijn website offline te halen nadat Stichting Brein de man had aangeschreven. De copyrightwaakhond verwijst in zijn schrijven naar de uitspraak in de geruchtmakende FTD-zaak.

FTN logoIn de brief van Brein stelt de stichting dat op het FTN-forum links naar nzb-bestanden worden aangeboden. Via deze nzb's kunnen bestanden in nieuwsgroepen worden binnengehaald. Volgens Brein is het aanbieden van dergelijke links onrechtmatig. Daarbij verwijst de copyrightwaakhond naar de uitspraak van de rechtbank in Haarlem. Deze oordeelde onlangs dat FTD alle verwijzingen naar auteursrechtelijk beschermd materiaal binnen een maand moet verwijderen.

Brein stelt verder dat de eigenaar van FTN geld verdient door advertenties op het usenetforum te plaatsen, sponsoring van usenetaanbieder NewsXS en om donaties te vragen. Ook meent Brein dat het verwijderen van enkele forumonderdelen, zoals een top tien en een sectie waarin verzoekjes werden geplaatst, onvoldoende is om FTN legaal te maken. Ook zou FTN auteursrechtelijk beschermde afbeeldingen op zijn site toestaan.

In het schrijven sommeert Brein aan de FTN-beheerder om alle verwijzingen naar auteursrechtelijk beschermd materiaal binnen 48 uur te verwijderen. Ook zou de eigenaar onder dreiging van een dwangsom een 'anti-piraterij'-verklaring moeten ondertekenen.

De FTN-eigenaar heeft inmiddels de stekker uit het usenetforum getrokken. De beheerder stelt echter in tegenstelling tot FTD geen bedrijf te runnen en geen financiële middelen te hebben om te procederen tegen Brein. Ook meent de FTN-beheerder dat zijn negen jaar oude usenetforum 'aantoonbaar verliesgevend' is.

Op FTNforum.nl gaan geruchten dat Brein na de uitspraak in de FTD-zaak meer usenetfora heeft aangeschreven. Inmiddels zijn veel usenetgebruikers op zoek naar alternatieven. Met name Spotnet krijgt veel aandacht, omdat zogenaamde spots in een nieuwsgroep worden geplaatst. Door het ontbreken van een centrale server zou het vrijwel onmogelijk zijn om Spotnet uit de lucht te halen. Bovendien doet de Windows-tool tevens dienst als een nzb-zoekmachine en een downloadprogramma.

Reacties (221)

Lees meer

Usenet-indexer FTDworld stopt ermee
Usenet-indexer FTDworld stopt ermee Nieuws van 21 september 2013
Usenetcommunity FTD gaat op zwart
Usenetcommunity FTD gaat op zwart Nieuws van 15 februari 2011
Eyeworks wint hoger beroep tegen FTD
Eyeworks wint hoger beroep tegen FTD Nieuws van 15 november 2010
FTD ontkent beschuldigingen Brein
FTD ontkent beschuldigingen Brein Nieuws van 16 september 2009
Brein wil geld van FTD zien
Brein wil geld van FTD zien Nieuws van 30 juni 2009

Vodafone bouwt Webbox voor ontwikkelingslanden

Door RoD , 13 februari 2011 12:4849 reacties

Vodafone heeft een speciaal toetsenbord ontwikkeld dat beschikt over een simkaartslot en die aan een tv gekoppeld moet worden. Via de Webbox zouden mensen in ontwikkelingslanden gebruik kunnen maken van internet op hun tv.

Het tot Webbox gedoopte toetsenbord kan met de televisie verbonden worden via de analoge rca-ingang. De Webbox heeft de Opera Mini-browser aan boord, terwijl de internetverbinding via Vodafone verloopt. Vermoedelijk is het apparaat alleen geschikt voor simkaartjes van de telco. Voor de opslag van data is een sd-kaartlezer aanwezig.

Er is geen mogelijkheid om een 3g-verbinding op te zetten, aangezien het speciale toetsenbord slechts via edge en gprs met het mobiele netwerk communiceert. Vodafone claimt dat er toch redelijk snel gesurfd kan worden, doordat Opera de data op zijn servers comprimeert voordat deze naar de browser van de gebruiker wordt verstuurd. De Webbox-software bevat ook een muziekspeler en fm-radio. Daarnaast kunnen er met het apparaat foto's bekeken worden, smsjes verstuurd worden en er is een e-mailapplicatie voorhanden.

Vodafone gaat het apparaatje volgende week uitbrengen in Zuid-Afrika voor circa 75 euro, waarna andere landen later zullen volgen. Welke dit zijn is niet bekendgemaakt en eveneens is het onduidelijk of de Webbox ook naar Europa komt.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Reacties (49)


MWC: LG kondigt Optimus 3D en Optimus Pad aan

Door Dimitri Reijerman, 13 februari 2011 11:5161 reacties

Elektronicafabrikant LG heeft aan de vooravond van het Mobile World Congress in Barcelona de Optimus 3D aangekondigd, een smartphone met 3d-display en dualcore-processor. Ook heeft LG de Android-tablet Optimus Pad voorgesteld.

LG Optimus 3DDe aankondiging van de Optimus 3D door LG komt niet onverwacht. De smartphone draait op Android 2.2 en is voorzien van een dualcore 1GHz OMAP4-processor van Texas Instruments. De graphics op het 4,3" touchscreen worden verzorgd door een PowerVR SGX450-gpu.

Op het display van de Optimus 3D, dat een oplossend vermogen heeft van 800x480 pixels, kunnen op het autostereoscopische scherm 3d-graphics getoond worden. Door het toepassen van parallax barrier-technologie zou geen brilletje nodig zijn om het diepte-effect te kunnen waarnemen. Verder stelt LG dat zijn nieuwe smartphone vier keer meer videocodecs ondersteunt dan concurrerende toestellen.

LG heeft de Optimus 3D uitgerust met twee lenzen, waardoor de gebruiker 3d-video's kan opnemen. De resolutie van de camera's is nog niet bekend gemaakt. Het toestel beschikt over een hdmi-uitgang, bluetooth, wifi en ondersteunt het dlna-protocol voor het streamen van mediabestanden. De Optimus 3D communiceert met het mobiele netwerk via 3g hspa. LG zal maandag meer technische details bekend maken over zijn nieuwe smartphone.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Samen met de introductie van de Optimus 3D heeft LG ook de Optimus Pad aangekondigd. De tablet beschikt over een 8,9" touchscreen met een resolutie van 1280x768 pixels. De Optimus Pad heeft een 1GHz dualcore Tegra 2-processor van Nvidia als kloppend hart.

LG laat weten dat het zijn tweede tablet zal uitrusten met het voor tabletgebruik geoptimaliseerde Android 3.0, codenaam Honeycomb. Ook heeft LG bekend gemaakt dat de Optimus Pad zal zijn voorzien van een 3d-camera, waardoor ook dit apparaat in staat is om 3d-beelden en -foto's te schieten.

Naast de aankondiging van de 3d-smartphone en een nieuwe tablet heeft LG ook de Optimus 2X officieel aangekondigd. De Optimus 2X beschikt over een 1GHz dualcore Nvidia Tegra 2-processor en zou volgens de fabrikant voldoende rekenkracht hebben om 1080p-content af te kunnen spelen en op te nemen. Ook beschikt de Optimus 2X over een hdmi mirroring-feature, waarmee de multimedia-smartphone aan een extern beeldscherm gekoppeld kan worden.

LG introduceerde tenslotte enkele nieuwe designs van de Optimus Black, een smartphone die vorige maand al op de CES was te zien. De op Android 2.2 draaiende smartphone heeft een zeer dun ontwerp, een 4" display en beschikt over Wifi Direct. Via deze draadloze technologie kunnen twee apparaten direct met elkaar communiceren, waardoor een wifi-toegangspunt niet nodig is. Het toestel zou ook in Nederland en België nog in de eerste helft van 2011 beschikbaar moeten komen.

Reacties (61)


'Activision wil Take-Two overnemen'

Door Bart de Water, 13 februari 2011 10:2884 reacties

Activision zou volgens geruchten Take-Two Interactive willen overnemen. De uitgever is het moederbedrijf van 2K Games en Rockstar. Take-Two was in 2008 al doelwit voor overname door Electronic Arts, dat er uiteindelijk van af zag.

Take Two Interactive-logoVolgens website MCV gaan er geruchten dat Activision mede-uitgever Take Two wil overnemen. Dat zou een ongenoemde senior executive hebben gemeld aan de gamessite. Activision zette eerder deze week de bijl in zijn muziekgames, schrapte het bijna voltooide True Crime: Hong Kong en gaat circa vijfhonderd werknemers ontslaan. Volgens de bron van MCV is iedereen nieuwsgierig wat de volgende zet is van de uitgever en zou een overname niet ondenkbaar zijn.

Take-Two Interactive is het moederbedrijf van 2K Games en Rockstar en geeft onder andere Grand Theft Auto, BioShock, Max Payne, Red Dead Redemption en Borderlands uit. Het bedrijf presenteerde in december zijn jaarcijfers en noteerde een winst van 42,5 miljoen dollar op een omzet van 1,16 miljard dollar. Het jaar daarvoor verloor het bedrijf nog 140 miljoen dollar, waarmee Take Two liet zien dat het ook winstgevend kan zijn zonder een GTA-titel in de line-up.

Take-Two was in 2008 al doelwit van een overnamepoging door Electronic Arts, dat een bod deed van 1,9 miljard dollar. Toen dat bod werd afgeslagen, probeerde EA een vijandige overname te plegen maar wist de aandeelhouders niet te overtuigen om de verkoop door te drukken, waarna het bedrijf uiteindelijk afzag van zijn plannen.

Reacties (84)