Uitgever Take-Two Interactive heeft vijf nieuwe domeinnamen laten vastleggen. Hoewel de domeinen geen herkenbare titels van games bevatten, kunnen de namen een aanwijzing zijn dat versie 5 van Grand Theft Auto in aantocht is.
Alle domeinnamen sluiten aan op de manier waarop Rockstar in het verleden in-game-merken verzon voor zijn Grand Theft Auto-serie. Domeinnamen als CashForDeadDreams.com en StopPayingYourMortgage.net zouden eveneens kunnen duiden op bedrijven die in Grand Theft Auto 5 zullen opduiken, zo meldde Ripten vrijdag. Naast de twee genoemde namen, registreerde Take-Two nog SixFigureTemps.com, HammersteinFaust.com en LifeInvader.com.
Website Joystiq ontdekte op filmwebsite IMDB.com een andere aanwijzing voor het bestaan van GTA V. Declan Mulvey, die motion capturing stuntwerk doet, had de titel Grand Theft Auto V op zijn online-cv staan. Volgens Mulvey ging het om een tikfout en bedoelde hij GTA IV, maar Joystiq kon zijn naam verder nergens vinden in verband met GTA IV en speculeerde dat de stuntman wel degelijk meewerkt aan GTA V.
Uitgeeflabel Rockstar Games heeft nog niets bekendgemaakt over een eventuele volgende Grand Theft Auto-game, die er gezien het commerciële succes van de voorgaande delen naar alle waarschijnlijkheid komt. Rockstar werkt verder nog aan Bully 2, L.A. Noire en Max Payne 3.