De Nederlandse site Overclockers.nl heeft van XXLCases.nl een waterkoelingskit toegestuurd gekregen. De kit, Klax WaterKoelingKit Exxtreme genaamd, is een complete oplossing om je CPU, northbridge, grafische kaart en harddisk koel te houden. Afgaande op de plaatjes die Overclockers.nl heeft geschoten van de kit, gaat het hier om de Innovatek kit die een tijd geleden in een test door Tom's Hardware Guide als winnaar in een waterkoeling roundup uit de bus kwam. Ook Overclockers.nl is positief over de kit. Alleen het ontwerp van de harddisk koeler had volgens hen beter gekund:
De onderdelen van deze kit zijn vakkundig gemaakt en van prima kwaliteit, alles voelt robust aan. Bovendien is alles eenvoudig te monteren. De vlakken die in aanraking zijn met de core en het chipset zijn netjes glad en vlak afgewerkt. Ondanks dat het een volledig set is mis ik toch een koelunit voor mijn northbridge, Verder is de set dusdanig compact dat het netjes in een bigtower weg te werken is.
Het locatie van de harddisk koelunits vind ik zelf wat vreemd gekozen, op het meest onvlakke deel van de behuizing worden de units gemonteerd. De behuizing van een harddisk wordt namelijk gegoten, zonder nabewerking is dit niet als koelvlak te gebruiken. Ik had het dan ook liever als een vlakke plaats op de bovenzijde gezien.
De Klax WaterKoelingKit Exxtreme is een uitstekende waterkoelingsset, en biedt een goede mogelijkheid om goed over te clocken. Het systeem is bovendien erg geruisloos, wat voor sommige mensen alleen al een goede motivatie kan zijn om te gaan waterkoelen.
Met dank aan Verwijderd voor de tip.
De onderdelen van deze kit zijn vakkundig gemaakt en van prima kwaliteit, alles voelt robust aan. Bovendien is alles eenvoudig te monteren. De vlakken die in aanraking zijn met de core en het chipset zijn netjes glad en vlak afgewerkt. Ondanks dat het een volledig set is mis ik toch een koelunit voor mijn northbridge, Verder is de set dusdanig compact dat het netjes in een bigtower weg te werken is.
Richard Hughes and his colleagues at the Los Alamos National Laboratory, in New Mexico, and several other teams have been working on a new way to share a quantum key transmitted by photons. Until now, researchers have only been able to share quantum keys over fibre-optic cable. But, as Hughes points out, it is impossible practically to connect a satellite orbiting the earth to a ground station, for instance, or allow wireless networks to be secured on earth. One must face the much more challenging problem of transmitting the quantum key distribution (QKD) photons through the atmosphere and reliably selecting them out from the huge background of light that is present even at night.
Linux-platformen worden steeds vaker het slachtoffer van aanvallen door hackers. In het eerste half jaar zijn er al 7630 aanvallen waargenomen; een explosieve stijging ten opzichte van de 5736 aanvallen die in heel 2001 hebben plaatsgevonden. Microsofts IIS webserver kon in het eerste half jaar op 9404 aanvallen rekenen, waar dit er in dezelfde periode vorig jaar nog 11.828 waren. In totaal werden er in de eerste zes maanden van dit jaar 20.371 aanvallen uitgevoerd, een stijging van 27% ten opzichte van vorig jaar. Volgens het Britse IT-beveiligingsbedrijf Mi2g is de stijgende populariteit van Linux bij hackers een gevolg van het feit dat het té lang duurt voordat patches beschikbaar zijn voor zwakke plekken.




De oplossing die AMD hiervoor heeft bedacht, is simpelweg de geheugencontroller uitschakelbaar te maken, zodat er gebruik gemaakt kan worden van de controller van de chipset. Naast deze onthulling maakte AMD ook bekend, wat voor geheugencontrollers er in de Hammer terug te vinden zullen zijn. De eerste serie Opterons zal hooguit DDR-333 kunnen ondersteunen, terwijl de volgende serie - gepland voor 2004 - DDR-II zal kunnen verorberen en dan specifiek, DDR-II 400.
Britons are suffering from PIN and password burnout according to a new survey by Abbey National, with over a third (39%) of us forgetting our personal PINs (Personal Identification Numbers) and passwords(1). Britons now have up to a thirteen different PINs and passwords to remember, according to the research.
Het besturingssysteem van Apple, MacOS X is een succes, volgens Jobs. Inmiddels zijn er zo'n 2,5 miljoen actieve gebruikers. Voor dit OS zijn 3500 titels beschikbaar. Naast de MPEG-4 ondersteunende 
De bestaande iPod serie is in prijs verlaagd en daarnaast
Apple Stores groeien verder. Binnenkort wordt de 32e vestiging geopend, in SoHo New York deze keer. In Nederland worden volgens een store-in-store concept Apple Centres opgezet en gevestigd in -daar is-ie weer- Jan des Bouvrie's designzaken, 'Het Arsenaal' geheten. De winkels van de Nederlandse ontwerper bevinden zich in Naarden, Amsterdam en Grave en zullen het complete assortiment aanbieden, zowel soft- als hardware.


AGP 8X, 2x the bandwidth of AGP4X, provides cutting-edge graphics performance while Dolby digital 6-channel support brings incredible sound quality. In addition, Twin Bank DDR400 and Serial ATA technology significantly enhance overall system performance, while a dual LAN design and Windows?native Internet connection streamline your networking platform...


