Meet The Geek heeft een review geschreven over de waterflow-meter van Innovatek. Innovatek staat al bekend om haar koelblokken voor waterkoeling, maar gaat nu ook iets doen aan de beveiliging van watergekoelde systemen. Bij luchtgekoelde systemen is de beveiliging makkelijk te verkrijgen, met verschillende programma's kun je de snelheid van de fans controleren en alarmen instellen als die onder een ingesteld minimum komen. Aangezien watergekoelde systemen geen fans hebben, is het onmogelijk om die met zo'n programma te monitoren. Met dit apparaatje wordt er een fan in de wateromloop gezet, die gewoon door hetzelfde soort programma gecontroleerd wordt. De draaisnelheid van de fan is de stroomsnelheid van het water.
Meet The Geek is erg enthousiast over dit apparaatje. De installatie is simpel en de fan heeft nauwlijks invloed op de stroomsnelheid van het water. Twee ledjes maken de flow-meter een ideale gadget voor lan-parties en casemodders. Het enige nadeel, concludeert de reviewer, is dat Innovatek het ding niet van aluminium heeft gemaakt. Dan zou je de slangklemmen nog iets vaster kunnen aandraaien zonder schade te doen:
Hmm, flow meter eh? Yeah, simply one of those contraptions that measures the speed of water going through your water cooling system and thus converting it, in this case, to understandable RPM speeds. But what does it truly mean for H2O lovers? Well, system protection generally. We want to have a sensor on how our water system is doing. Cause no matter how efficient your pump is, whether it's the 'swear-by' Eheim or the fav second placer, Denner, failure can and one day will happen.
Met dank aan Goodiem4n voor de tip.