Mediabedrijf Warner Bros zit in zijn maag met de samenwerking die het is aangegaan met het bedrijf Zango, eerder bekend als 180solutions. Zango biedt via de sites van Warner Bros gratis spellen aan die voornamelijk zijn gericht op een jeugdig publiek. De spellen gingen vergezeld van een pakket aan adware-applicaties die gesponsorde 'functionaliteit' aan de browser kunnen toevoegen en advertenties weergeven tijdens het spelen. Gebruikers moesten wel akkoord gaan met de installatie en de bijbehorende gebruikersvoorwaarden, maar werden daarbij vanaf het begin als volwassenen beschouwd. Op de pagina waar de licentie geaccepteerd moest worden, was de bevestiging dat de gebruiker ouder dan achttien jaar was reeds aangevinkt.
Door het accepteren van de voorwaarden zouden kinderen toestemming geven om ongeschikt materiaal te ontvangen. Daarnaast is het in de VS verplicht ouders om toestemming te vragen bij het verzamelen van gegevens van kinderen jonger dan veertien jaar. Warner zegt dat er een duidelijke afspraak is met Zango dat er geen aanstootgevend materiaal zou worden verspreid. Het bedrijf zegt verder dat er strikte voorwaarden zijn vastgelegd in het contract met Zango over de adware-praktijken. De pagina met Zango-spellen is inmiddels verwijderd. Tegenover de Washington Post heeft Warner aangegeven het contract met Zango te ontbinden wanneer niet aan de criteria wordt voldaan. De software van Zango leidde in het verleden al tot veel negatieve publiciteit, onder andere doordat partner-distributeurs de applicaties ongemerkt bij internetters installeerden.

De Franse socialisten, die de procedure bij de Constitutionele Raad hadden aangespannen in de hoop de hele wet verworpen te krijgen omdat die de consumenten onvoldoende rechten gaf, hebben hiermee het deksel lelijk op hun neus gekregen. De wet gaat niet van tafel, maar wordt juist nog strenger. Ook Apple kan echter de vlag nog niet uitsteken. De verplichting het FairPlay-formaat te delen met concurrenten blijft immers bestaan, alleen moet er nu een vergoeding tegenover staan. Het is nog niet bekend wat er verder met de wet gaat gebeuren. President Chirac kan hem tekenen, waarmee hij in de gewijzigde vorm van kracht wordt, maar de regering kan hem ook terugsturen naar het parlement voor een nieuwe behandeling.



In 2000 deed het bedrijf Envisional een onderzoek naar het resultaat dat zoekmachines opleveren als er bij kinderen populaire termen worden ingevoerd. Het bekeek de resultaten van de populairste titels dat jaar, zoals My Little Pony en Toy Story. Hierbij werden duizenden verwijzingen naar pornografische pagina's gevonden. Vanwege het misbruik zijn de zoekmachines zich de laatste jaren overigens minder van metadata gaan aantrekken. Het aan banden leggen van onjuist gebruik van metatags om mensen ongewild naar pornosites te leiden werd al eerder verboden in een andere wet, genaamd Stop Adults Facilitating the Exploitation of Youth. Deze werd echter verworpen. Met de nieuwe wet hebben de voorstanders van beperkingen alsnog hun zin gekregen.
Western Digital heeft op zijn website aangekondigd dat het bezig is met de productie van perpendiculaire harddisks. Zoals verwacht hebben de eerste perpendiculaire disks van het bedrijf een diameter van 2,5 inch. Western Digital komt rijkelijk laat met zijn perpendiculaire harddisks. Concurrerende producenten van harde schijven als bijvoorbeeld Hitachi, Seagate en Toshiba gingen het bedrijf de afgelopen maanden al voor. De opslagcapaciteit van de nieuwe schijven van Western Digital zullen overigens niet de 750GB van Seagate benaderen. Western Digital produceert 80GB platters voor zijn 2,5 inch schijven, maar het is niet bekend wanneer deze platters voor 160GB harddisks gebruikt gaan worden. Wel heeft het bedrijf bekendgemaakt dat ze in de toekomst ingezet gaan worden voor de nieuwe generatie Scorpio-producten.
Interbrand heeft zijn jaarlijkse top honderd met meest waardevolle merken gepubliceerd. De merkwaarderanglijst wordt aangevoerd door Coca-Cola dat een waarde van zo'n 67 miljard dollar zou vertegenwoordigen. Op de tweede plaats staat Microsoft wiens brand goed zou zijn voor 57 miljard dollar, op de voet gevolgd door het merk IBM dat 700 miljoen minder waard is volgens Interbrand. Ook Intel en Nokia scoren hoog met respectievelijk een vijfde en zesde plaats. Zet men de cijfers af tegen vorig jaar dan valt op dat Microsoft vijf procent in waarde is gedaald: Intels naam kent zelfs een waardevermindering van negen procent. Google was de grootste stijger met een toegenomen merkwaarde van 46 procent. Het merk van de zoekmachinegigant zou een waarde vertegenwoordigen van 12,4 miljard dollar en is daarmee goed voor een vierentwintigste plaats. Philips is het best scorende Nederlandse merk op de achtenveertigste plaats van de ranglijst met een merkwaarde van 6,7 miljard dollar. Om voor de lijst van Interbrand in aanmerking te komen, moet een merk aan een aantal criteria voldoen. Het merk moet niet alleen in zijn thuisland grote bekendheid genieten, maar ook over de grenzen; een derde van de inkomsten moet gegenereerd worden in het buitenland. Daarnaast is het een belangrijke voorwaarde dat gegevens over financiën en marketing vrij beschikbaar zijn.
Het apparaat is voorzien van een 17"-scherm dat voorzien is van een glanzende coating en een resolutie ondersteunt van 1920x1200 pixels. De videobeelden worden geproduceerd door een GeForce Go 7600 en kunnen naar een extern scherm worden getransporteerd via een standaard D-sub-connector of HDMI-aansluiting. Hieruit blijkt wel dat de notebook zeer geschikt is voor weergave van video. Dit gegeven wordt ondersteund door de aanwezigheid van een HD-DVD-drive en zowel een analoge als digitale (DVB-T) televisietuner. Om ook wat gegevens op het apparaat zelf op te kunnen slaan beschikt de laptop over twee 100GB 5400rpm-schrijven van Fujitsu. Hardware.info had de beschikking over een prototype, waar dus de 100GB-schijven in zaten. De definitieve uitvoering van het apparaat heeft nog iets meer opslagcapaciteit, aangezien er dan twee 120GB-schrijven ingebouwd zullen zijn. De harddisks kunnen ook in RAID-0 of -1 configuraties worden gebruikt, zodat naar believen de snelheid of betrouwbaarheid van de gegevens kunnen worden verbeterd.
In totaal zijn er meer dan drie miljoen downloads geregistreerd sind eind mei, toen de Office 2007 Beta 2 
De Chinese site 