X-bit Labs weet te melden dat het Amerikaanse Micron een klacht heeft ingediend bij het Amerikaanse ministerie van economie en de internationale handelscommissie. Dit vanwege het feit dat de koop van het Zuid-Koreaanse Hynix Semiconductors afketste toen de Zuid-Koreaanse overheid met subsidies aan het noodlijdende bedrijf over de brug kwam. Zo werden er bijvoorbeeld op het gebied van exportfinanciën en belastingschalen uitzonderingen gemaakt voor onder andere Hynix. Dit is echter niet de eerste keer dat er overheidssubsidies werden verleend.
Ook Microsofts topman Appleton is het eens met Micron. Volgens hem schendt de opstelling van de Zuid-Koreaanse overheid de vrije-marktwerking. Volgens hem zouden bedrijven, die op een dergelijke wijze zichzelf staande proberen te houden, niet moeten schijnconcurreren met bedrijven zonder overheidssteun. Ook hij stelt dat Zuid-Korea zich niet aan de afspraken met de Wereldhandelsorganisatie heeft gehouden.
"NECEL can swiftly establish volume production of the front-edge design LSIs by taking advantage of its vertically integrated structure that has both design and production capability. That's the core competence of NECEL," Tosaka said.
"We simulated attackers' behaviors on a database and then monitored the response of the database," Dr. Peng Liu, a professor at Penn State and the team leader, said in a statement. "We can't prevent attackers from getting in, but with this technology, the database can heal itself on the fly."
rekening zet. Het rekeningnummer is gelijk aan je mobiele telefoonnummer en zodoende kun je via internet "kleine" bedragen (maximaal € 150) betalen. Daarnaast is het ook mogelijk om geld van de ene naar de andere gsm over te maken of een pizza af te rekenen aan de deur. Een abonnement op het Moxmo-systeem kost € 7,50 per jaar. Moxmo zal moeten concurreren met eerder opgestartte initiatieven als Mobile2Pay en andere mobiele betalingsinitiatieven die voor de nabije toekomst zijn aangekondigd.