Brazilië, India en Zuid-Afrika gaan in beroep tegen de ISO-standaardisering van Microsofts ooxml-formaat. De landen menen onder meer dat bezwaren en aanmerkingen op het formaat tijdens bijeenkomsten niet correct zijn afgehandeld.
De komende maand zal door de ISO worden gekeken of de ingediende bezwaarschriften aan alle criteria voldoen. Het is onbekend of er nog meer landen bezwaar hebben gemaakt; dit wordt pas eind komende week door de standaardiseringsorganisatie bekendgemaakt. Ook ontbreken precieze details over de bezwaren, omdat de beroepsprocedure vertrouwelijk is.
De zogeheten fast track-behandeling van ooxml leidde er in februari echter toe dat afgevaardigden slechts vijf dagen de tijd hadden om meer dan duizend wijzigingen en kritiekpunten op het formaat te behandelen, schrijft PC World. Uit gelekte informatie uit de bezwaarschriften zou blijken dat zowel de versnelde procedure als het feit dat meer dan een maand na de publicatiedeadline de ooxml-eindtekst nog niet is gepubliceerd, door Brazilië en Zuid-Afrika als bezwaren zijn opgevoerd.
Als wordt vastgesteld dat de bezwaren gegrond zijn, zal de ISO proberen om een compromis te bereiken met de standaardiseringslichamen van de bezwaarmakende landen. Indien dat niet lukt dan moeten de Technical Management Board van de ISO en de Standards Management Board van de International Electrotechnical Commission samen een oplossing zoeken. Het is onduidelijk onder welke voorwaarden en op welke termijn dat gebeurt; volgens ooxml-criticus Andy Updegrove zijn de bezwaarregels van de ISO namelijk voor meerdere interpretaties vatbaar.
Revision3 draait een eigen torrentracker om programma's efficiënt te distribueren, zoals de populaire video's van

De bug in Safari werd op 15 mei
De Amerikaanse grondwet verbiedt het de staten om op eigen houtje beperkingen op te leggen aan de onderlinge handel; alleen het Congres heeft deze bevoegdheid. Op grond hiervan heeft het Hooggerechtshof het staten dan ook in 1992
Grote internetwinkels plaatsen vaak advertenties op honderdduizenden websites over de hele wereld; doorgaans dus ook in New York. Met de nieuwe wet, die per 1 juni van kracht wordt, wil de staat het adverteren op websites aanmerken als voldoende aanwezigheid om btw-plichtig te zijn. Overstock is het hier niet mee eens en heeft
Het nieuwe Adsense for feeds wordt