Digit-Life heeft drie verschillende ATi Radeon X800 GT grafische kaarten getest. Alle drie de kaarten zijn uitgerust met een GPU die op 475MHz zijn werk doet, die ondersteund wordt door 256MB aan GDDR3-geheugen dat op 495MHz (990MHz effectief) werkt. Hoewel deze specificaties op het eerste gezicht hetzelfde zijn, gebruikt de kaart van Sapphire de R423 als GPU. De andere twee zijn gebaseerd op de R480 GPU. Andere verschillen zijn te vinden in de aansluitmogelijkheden. De Sapphire Radeon X800 GT 256MB is uitgerust met een VGA, DVI en S-video uitgang. Wie liever twee DVI-aansluitingen en een S-Video uitgang wil hebben, kan terecht bij PowerColor. De kaart van HIS heeft naast VGA, DVI en S-Video uitgangen, ook een S-Video ingang.
In een uitgebreide test worden de drie kaarten vergeleken met een Radeon X700 Pro, Radeon X800, GeForce 6600 GT en een GeForce 6800. Hieruit blijkt dat de X800 GT ongeveer hetzelfde presteert als een GeForce 6600 GT. Soms is de Radeon iets sneller en soms de GeForce. Gezien de lage prijs van de Radeon X800 GT zou dit dus nog wel eens de mainstream kaart voor de komende maanden kunnen worden. Wel vraagt Digit-Life zich af of ATi nog wel winst maakt op deze kaarten. De GPU's erop zijn namelijk duur, een pcb voor 256bits-geheugen is duur en GDDR3-geheugen is ook duur. Digit-Life denkt dan ook dat ATi de X800 GT vooral geïntroduceerd heeft om ervoor te zorgen dat het niet met een grote voorraad R423 en R480 GPU's blijft zitten.

Het lijkt erop dat Microsoft via deze weg probeert om meer bedrijven deel te laten nemen aan het licentieprogramma, dat bij veel klanten kritiek oproept. Zo bedragen de jaarlijkse licentiekosten ongeveer dertig procent van de nieuwprijs van software, maar daar staat geen garantie voor licentiehouders tegenover dat Microsoft ook daadwerkelijk met nieuwe versies van die software op de proppen zal komen. Bedrijven die niet aan het Software Assurance-programma deel willen nemen maar wel de beschikking willen hebben over alle Enterprise-features, kunnen hun toevlucht nemen tot de de Ultimate Edition, de meest uitgebreide versie van Windows Vista.
Hoewel er geen details bekend zijn over de financiële kant van de overname, wil men wel kwijt dat alle 34 medewerkers van Mirra hun baan zullen houden. Tom Shea - CEO van het nog geen twee jaar oude bedrijfje - zegt blij te zijn met de overname, omdat Seagate waardevolle hulp kan bieden bij het ontwikkelen van nieuwe producten en vooral qua marketing veel sterker staat. Seagate is al langere tijd op zoek naar nieuwe soorten producten naast harde schijven om zich te verbreden. Men denkt naast backupsystemen onder andere aan producten voor televisies en telefoons.
Gebruikers van het systeem kunnen bugs een cijfer tussen de 1 en de 10 geven. Daarnaast worden factoren als de verspreiding van malware en de beschikbaarheid van patches meegewogen. De belangrijkste doelen zijn het eenvoudiger stellen van prioriteiten en het voorkómen van dubbel werk, meent de FIRST. Bovendien stelt het systeem 'risk assessment managers' in staat om vergelijkingen tussen verschillende softwareleveranciers te maken.
Met al deze beperkingen wordt het voordeel van digitale radio in feite grotendeels teniet gedaan en digitaal opnemen wordt niet gemakkelijker dan het gebruik van een cassettedeck. De Electronic Frontier Foundation, een organisatie voor burgerrechten in het digitale tijdperk, is hiertegen in het geweer gekomen en wijst er op dat het Amerikaanse Congres al in 1992 in de Audio Home Recording Act het opnemen van zowel analoge als digitale radio expliciet heeft toegestaan. Deze wet bepaalt tevens dat makers van opnameapparaten voor digitale radio niet aansprakelijk kunnen worden gesteld voor een eventuele inbreuk op auteursrechten.
Om van deze dienst gebruik te kunnen maken moet de auto zijn uitgerust met het elektronische diagnosesysteem van GM, wat bij de modellen van na april 2004 het geval is. Voor abonnees van OnStar is de dienst gratis. Gebruikers kunnen zich er voor aanmelden op de website van OnStar, of de OnStar-knop in de auto indrukken en bij het servicecentrum vragen de dienst te activeren.
De fabrikanten van flashgeheugen zitten ondertussen ook