Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Tip de redactie

Verbeterde versie van Google Pixel-cameraport komt uit

Door RoD , 30 september 2017 13:4718 reacties

Er is een betere versie uitgebracht van de port die de camerafunctionaliteit van de Google Pixel-smartphones naar andere toestellen brengt. In de nieuwe versie is onder andere ondersteuning voor raw-foto's aanwezig, en ook kunnen gebruikers meer instellen.

Op XDA Developers wordt melding gemaakt van de cameraport, die is ontwikkeld door een Oekraïense ontwikkelaar met het pseudoniem B-S-G. In de verbeterde versie zijn een aantal nieuwe functies toegevoegd, waardoor het onder andere mogelijk is om foto's in het raw-formaat te schieten, waarbij er tegelijkertijd ook een foto in het jpeg-formaat wordt opgeslagen.

Ook zijn de camerainstellingen voor hdr+ ingebouwd in de applicatie, waardoor er voor verschillende algoritmes gekozen kan worden voor het maken van hdr+-foto's. XDA Developers merkt op dat sommige instellingen niet functioneren, maar dat het opnieuw opstarten van de smartphone de problemen mogelijk kunnen verhelpen. Tenslotte zijn er in de nieuwe versie van de port verscheidene foutjes gerepareerd en is de stabiliteit verbeterd.

De eerste versie kwam vorige maand uit, waarna Tweakers een vergelijking maakte tussen de originele fotoapplicatie en de gemodificeerde Pixel-software met hdr+. Het werkt alleen op smartphones met een Snapdragon 820, 821 of 835, omdat voor het functioneren van de app de Hexagon 680-dsp nodig is.

Reacties (18)


Nintendo brengt klassieke arcadegame Mario Bros uit voor Switch

Door RoD , 30 september 2017 12:5794 reacties

Nintendo heeft een versie van Mario Bros voor de Switch-console gepubliceerd. Spelers kunnen de game uit de Switch Eshop downloaden. Het is de eerste klassieke game die voor de Switch wordt uitgebracht, en de verwachting is dat er nog meer van dergelijke spelletjes uitkomen.

De remake van het klassieke arcadespel verscheen op de site van Nintendo. Overigens is de aangepaste versie van Mario Bros niet door Nintendo zelf gemaakt, maar door een bedrijf met de naam Hamster. Eigenaren van de Switch moeten 8 dollar, omgerekend 7 euro, betalen voor de game. De eerste versie van het arcadespel kwam overigens al in 1983 uit.

Mario Bros is pas het eerste spelletje in de zogenaamde Arcade Archives-serie van games die voor de Switch uit moeten komen. Waarschijnlijk zullen er binnenkort nog een aantal klassieke games verschijnen, waaronder een aantal in de Super Mario Bros-serie.

Vorige maand kwam Nintendo al met Nindies; dit zijn indiegames die voor de Switch gedownload kunnen worden. Het gaat om zo'n twintig spellen, waarvan de meesten nog dit jaar zullen verschijnen.

Mario Bros

Reacties (94)


Huawei toont teaser van Mate 10 met 'ai-chip'

Door RoD , 30 september 2017 10:5585 reacties

Huawei heeft een teaser online gezet waarin de aankomende smartphone Mate 10 is te zien. Met de korte video wil Huawei de nadruk leggen op de soc in de smartphone, die volgens de fabrikant beschikt over kunstmatige intelligentie.

De Mate 10 werd door Huawei geïntroduceerd door een korte video op Twitter te plaatsen. De video is voornamelijk bedoeld als teaser, aangezien er weinig duidelijke beelden van de smartphone zelf te zien zijn, en er wordt de nadruk gelegd op de ai-capaciteiten; dat moet gebeuren met de Kirin 970-chip, die Huawei eerder deze maand aankondigde. Huawei zelf beschrijft dat als real time artificial intelligence, waarmee de soc onder andere op slimme wijze taken en geheugen kan verdelen, graphics kan renderen en cameraplaatjes kan verwerken.

In de video verwijst Huawei naar 16 oktober; dan zal de fabrikant de Mate 10 officieel onthullen, en moeten er meer details bekend worden van de nieuwe smartphone. Of het nieuwe toestel ook naar Nederland en België komt is nog niet bekend.

Eerder kwam er al een foto naar buiten van de Huawei Mate 10, gepubliceerd door Evleaks. Een van de meest opvallende kenmerken is de dunne schermrand. Volgens Evleaks komt Huawei met nog drie varianten van de Mate 10, waaronder de Mate 10 Lite.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Reacties (85)


8Bitdo komt met draadloze controller voor de SNES Classic Mini

Door RoD , 30 september 2017 10:0266 reacties

Fabrikant 8bitdo komt met een draadloze controller die gebruikt kan worden om de SNES Classic Mini mee te bedienen. Het is met de apparaatjes ook mogelijk om de console met een knop te resetten. Fabrikant Nintendo levert alleen bedrade controllers mee.

De controllers van 8bitdo worden geleverd met een module die ervoor zorgt dat draadloze bediening van de SNES Classic mogelijk wordt, en deze werkt op 2,4GHz, zo blijkt uit de specificaties die de fabrikant op zijn website heeft gezet. De controller zelf ziet er vergelijkbaar uit als de originele versie van Nintendo, maar heeft iets andere kleuren. Ook is er een extra knop, waarmee de console op afstand is te resetten. Daardoor hoeven spelers niet per se de knop op de SNES Classic Mini zelf in te drukken om een ander spel te spelen.

Nintendo heeft de remake van de populaire SNES vrijdag uitgebracht; bij de retroconsole worden 21 games bijgeleverd. Eerder bracht het bedrijf al de NES Classic Mini uit, en daar maakte 8bitdo ook al een draadloze controller voor.

De draadloze controller van 8bitdo is nog niet verkrijgbaar, maar kan bij de Amerikaanse tak van Amazon al voorbesteld worden. Pas in december worden de controllers verscheept, en het is nog niet duidelijk of 8bitdo ook voor een release in Nederland en België gaat.

8bitdo SNES Classic Mini controller

Reacties (66)