Sony heeft op de Display 2008-beurs in Tokyo nieuwe oled-prototypes getoond. Daaronder bevonden zich een 3,5"-scherm dat maar 0,2 millimeter dik is en een 11"-oled van een tiende millimeter dikker.
Het 3,5"-scherm biedt volgens de Japanse techsite Impress Watch een resolutie van 320 bij 220 pixels, waarmee deze in de hoogte 20 pixels minder heeft dan qvga-schermen die in de meeste smartphones zitten. Met zijn 0,2 millimeter dikte is het schermpje beduidend dunner dan bijvoorbeeld Sharp's 2,2"-qvga-lcd met een dikte van 0,68 millimeter. Ingebouwd in mobiele telefoons of camera's vormt de winst van tienden van millimeters een wezenlijk verschil.
Ook toonde Sony een 11"-oled. Dit prototype is met een dikte van 0,3 millimeter tien maal dunner dan de schermdikte van de 11"-oled-tv die Sony nog dit jaar in Europa wil lanceren. De 3 millimeter die deze XEL-1-televisie meet is overigens wel inclusief behuizing. Zonder deze behuizing is het oled-paneel van de XEL-1 1,4 millimeter dik. De door Sony getoonde nieuwe 11"-oled heeft net als de 'dikkere' versie een resolutie van 960 bij 540 pixels.