1. Laagste prijs
    € 16,60 bij CAPS
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (54) Hebben (39)
Sortering
Refurbished (3) Bekijk teruggestuurde en refurbished producten
€ 19,90

Onjuiste informatie melden

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Winkels

Toon resultaten 0

Btw

Kenmerken

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,1 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
4
4 van 5 sterren
6
3 van 5 sterren
3
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

10 december 2024, laatste update op 2 mei 2025 Rapporteer
Product gekocht

Logitech M330 Silent Plus Zwart

Belangrijk TLDR: Er zijn twee versies. Logitech heeft lopen beknibbelen op de kwaliteit. Koop degene waar 'Logitech' op staat, niet 'Logi', check de webshop afbeeldingen voordat je koopt.

Ik heb er al 1 en die bevalt zo goed dat ik er nog 1 wilde. Die tweede is gewoonweg slecht. De 1e heeft een rubberen/siliconen rand en is wat zwaarder, erg prettig. Bij de 2e is alles van plastic. Voelt goedkoop, klinkt als een gewone muis. Jammer dat logitec dit doet ('slechte' muis staat ook op hun officiële website). Eerst een product van goede kwaliteit neerzetten en na de goede reviews onderdelen goedkoper maken.

Hoe koop je de goede:
Het enige verschil is de tekst op de bovenkant ('Logitech' voor goede muis, enkel 'logi' voor de slechte muis) en de plaats van de aan- en uitknop op de onderkant (nu onder de laser ipv erboven). Let hierop bij de webshop afbeeldingen.

Pluspunten

  • Als je de juiste versie hebt perfect ding

Minpunten

  • Er lijkt een goedkope versie te zijn van slechte kwaliteit.

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »