Ubisoft kondigt Far Cry 5, The Crew 2 en nieuwe Assassin's Creed aan

Ubisoft heeft bekendgemaakt welke nieuwe games er in dit fiscale jaar worden uitgebracht. Het betreft Far Cry 5, The Crew 2, een nieuwe Assassin's Creed-game en het eerder uitgestelde South Park: The Fractured but Whole.

Details over de nieuwe games heeft Ubisoft nog niet bekendgemaakt. Van Far Cry 5 en racegame The Crew 2 toont de uitgever logo's op Twitter en ook zijn er voor die games fora aangemaakt. Het Assassin's Creed-account op Twitter toont een teaser waarin staat "A new era begins".

De bekendmaking valt samen met de presentatie van de financiële cijfers van Ubisoft. De genoemde games zullen als alles volgens planning verloopt ergens tussen nu en maart 2018 uitkomen. Presentaties van de games zal Ubisoft vermoedelijk geven tijdens de E3-gamebeurs die in juni plaatsvindt, mogelijk wordt dan ook duidelijker aangegeven wanneer de nieuwe games verschijnen.

Hoewel Ubisoft de naam van de nieuwe Assassin's Creed-game nog niet noemt, is eerder al uitgelekt dat deze Origins gaat heten en zich afspeelt in Egypte. Het zou gaan om een prequel. De informatie over de game lekte uit via Reddit en bronnen van Eurogamer bevestigden de authenticiteit.

Bij de nieuwe games noemt Ubisoft ook South Park: The Fractured but Whole. Die game had aanvankelijk eind 2016 moeten verschijnen, maar werd twee keer uitgesteld. In februari liet Ubisoft weten dat de game in het fiscale jaar 2017-2018 verschijnt, zonder een datum te noemen. Ook nu geeft de uitgever geen duidelijkheid over wanneer de nieuwe South Park-game uitkomt.Far Cry 5

Door Julian Huijbregts

Nieuwsredacteur

16-05-2017 • 19:08

98

Submitter: Nieuwevolger

Lees meer

Reacties (98)

98
87
41
2
0
15
Wijzig sortering
Far Cry 5 zal zich volgens geruchten afspelen in Montana in een western sfeer. Of het ook echt dat tijdperk gaat zijn is niet bekend, en er zijn ook geruchten dat het zich afspeelt in de huidige tijd. Blijkbaar speel je een agent.

Assassins Creed speelt zich mogelijk af in Egypte en Griekenland.

Linkje naar de Redditpost waar een hoop in staat
Griekenland zou inderdaad echt vet zijn.
In de Podcast van Easy Allies hadden ze het erover dat het gerucht gaat dat Egypte en Griekenland in de game zitten, maar ook schepen zodat je rond kunt varen en op zee gevechten aan kunt gaan. De game zal naar verluid Assassins Creed: Origins heten en vertelt het verhaal van het begin van de Assassins. Ik hoop echt héél erg dat deze AC weer terug gaat naar de roots. Na AC2 (en de uitbreidingen) is het in mijn ogen bergafwaards gegaan.

Edit: Link toegevoegd naar de podcast. Ze beginnen meteen met praten over AC en FC.

[Reactie gewijzigd door SomerenV op 23 juli 2024 05:57]

Dan zou het spel niet in Egypte of Griekenland moeten afspelen maar in Perzië ( Iran ). Hassan-i Sabbah stichtte namelijk de sekte Assassijnen.

Assassins Creed heeft er wellicht niet zo veel mee te maken maar is er wel licht op gebaseerd. Een oorsprong van de Assassijnen zou ik het zeker wel waard vinden om te spelen vooral qua verhaal erg interessant.
Dat zou nog een mooie throwback zijn naar de oorsprong van de Assassins Creed reeks ook.
Heb ergens gelezen dat je wel kan varen maar dat er geen naval combat in zit.
Yay, een nieuwe Far Cry!!
Hoeft van mij niet eens zeer vernieuwend te zijn.
Weer schietend struinen door een mooi land met een mooi verhaal.
Can't wait.
PS Naja, nog betere enemy AI is altijd fijn.

[Reactie gewijzigd door Geekomatic op 23 juli 2024 05:57]

cooooome on Ubisoft.
Had dit nieuws lekker voor de e3 persconferentie gehouden, De hele e3 is al bekend zo
En wat maakt dat uit dan? 99% van de lezers hier gaat toch niet naar de E3 dus komt dit precies op hetzelfde neer.
Toch altijd mooi om de grote reveals live mee te maken met de reacties van alle mensen. Maar goed, een nieuwe far cry is niet echt een verrasing en van de crew 2 maak je ook weinig mensen warm.

Ubisoft kondigd trouwens aan dat de persco op maandag 12 juni om 22:00 onze tijd is.
Ja als je live naar de persconferentie gaat wel natuurlijk. Die luxe heb jij maar ik en de meeste niet. Wij lezen of kijken het nieuws gewoon vanachter onze internet devices en dan maakt het toch eigenlijk allemaal niet echt uit.
Ik bedoel eigenlijk de livestream waar honderd duizenden mensen naar kijken. Op de brakke kwaliteit van de stream na altijd spannend.
Ik vraag me af waarom ze hiervoor hebben gekozen, misschien zijn ze bang dat de games ondergesneeuwd worden op de E3?
Omdat dit waarschijnlijk voor de investeerders enz. bedoeld is? Die moeten toch wel weten wat er gaat gebeuren het komende jaar. E3 is meer voor trailers/announcements, het was toch sowieso niet een hele grote verassing dat er een nieuwe Far Cry, Assassin's Creed, The Crew en het uitgestelde South Park dit jaar zouden komen :P
Lowkey aankondigingen op aandeelhoudersbijeenkomsten voor een grotere publieke reveal gebeurt, zijn inderdaad niet zo ongewoon. Deze specifieke aankondiging mag je waarschijnlijk in een nog iets bredere context plaatsen: Ubisoft is momenteel in een strijd verwikkeld om een hositle takeover door Vivendi te proberen vermijden. Het ziet er heel sterk naar uit dat Vivendi hierin zal slagen. Mogelijk moet dit dus gezien worden als een poging van de CEO van Ubisoft, Yves Guillemot, om aandeelhouders te overtuigen niet aan Vivendi te verkopen.
Spoiler alert E3 2018: Farcry 6 en een nieuwe Assassins Creed.
Misschien speelt FC 6 zich af Griekenland! En AC 23 in het universum van Far Cry 2! En heb je in 2019 maar 1 game. Far Creed 42!!
Sorry voor de off-topic op de off-topic, maar ik kon het niet laten: hij moet dan voluit wel zo gaan heten:

Far Creed 42: The answer to the ultimate question about life, the universe.... And everything.

En dan zo een crappy 'einde' als No Man's Sky... Dát zou het perfect afmaken.

Maar ff serieus, ik hoop écht dat ze zowel een betere protagonist als antagonist verzinnen voor de nieuwe Far Cry game en meer focus op het hoofdverhaal. Ik weet dat er mensen anders over zullen denken, maar ik heb geen behoefte aan een offline-mmo met vierhondermiljoenmiljard icoontjes op de map die eigenlijk niets toevoegen...
Haha juist ja. - Een New Game starten triggerd de end credits. //

Maar ach wie weet inderdaad. Het voelt heel 'lazy' in elk geval om maar de merknaam als reden te gebruiken om iets te publiceren. Het is mijn mening maar een Outpost simulator leuk aankleden kan echt beter. Sommige SNES games zijn meer uitdagend en aangrijpend (captivating) dan dit.
Omdat dit PR technisch gezien beter is.
Groot nieuws wordt meer en meer weg gehouden van E3.
En dit met een reden. Het is beter dit te melden op een moment dat je de aandacht voor u alleen hebt ipv op zo'n groot evenement.
Net om die reden worden de meeste grote aankondigingen buiten E3 gedaan.
E3 is eigenlijk het feestje van voornamelijk Sony en microsoft die er een spectakel van maken om hun consoles te verkopen, de rest speelt eigenlijk figurant. De andere uitgevers pakken meestal een moment voor zich zelf voor de E3 en ligten de game verder uit op de E3.
The crew 2 wordt misschien wat. De eerste was een typische one trick pony game dat wel wat kan worden, maar het idee moet wel gepolijst worden

Kuch watch dogs
Zelf vind ik crew 1 een prima spel waarbij het heel relaxt is om een beetje rond te cruisen en het landschap te zien veranderen.

Hopelijk speelt crew 2 zich in heel Europa af maar ik verwacht het niet.
Alsjeblieft Ubisoft.. Maak Far Cry 5 weer zoals 3 en 4... Geen Blood Dragon of Primal, maar ik wil gewoon met moderne wapens rond kunnen lopen. :(
En in een mooie tropische jungle. Dat is toch de echte Far Cry. Geen Afrikaanse savanne of hooggebergte.
Ik neem aan dat ze het niet voor niets Far Cry 5.
Tot nu toe hebben ze duidelijk laten zien dat ze respect hebben voor de "lore" van Far Cry en bijvoorbeeld bij een uitstapje de naam hebben veranderd in Far Cry Primal, Blood Dragon etc.
Ik zou het persoonlijk niet erg vinden een Far Cry Vikings, Far Cry Primal 2, etc, zolang ze ook maar doorgaan met Far Cry 6, 7, 8 etc.
Ik heb me namelijk heel erg vermaakt met Far Cry Primal.
Assassins Creed is een van mijn lievelingsserie. Vond vooral het verhaal altijd mooi, wat toch minder was bij de laatste Assassins. Ik hoop dat het een mooi spel wordt.
Benieuwd naar de setting, geruchten zeggen nu dat het zich afspeeld in manhatten. Verder heeft Ubisoft gezegd dat ze een onaangekondigde switch game in de maak hebben, al hun 5 de nieuwe ip van deze generatie winst gevend zijn en zich wil richten op games minder snel achter elkaar uit te brengen doordat ze games langer willen ondersteunen met dlc en updates (ook wel game as service).
Nahja, dat klinkt spannender dan het gerucht hierboven van Montana.
En dat laatste: daar loop ik niet warm voor. Dat heeft EA ook al geprobeerd.
Uiteraard weer met torens die je moet vinden/beklimmen om delen van de kaart zichtbaar te maken en met zes miljoen nutteloze verzamelobjecten en sidequests.
Tss. Je hoeft het niet te spelen hoor! En zijn games niet per definitie nutteloos behalve aangenaam tijdverdrijf? Jammer dat je het nodig vindt zo zuur te doen.
Ik betreur gewoon het gebrek aan creativiteit en originaliteit bij Ubisoft games. Ze kunnen (of konden) hele leuke games maken maar de laatste paar jaar is het allemaal eenheidsworst. Of je nou The Crew of Far Cry speelt, je doet in feite ongeveer hetzelfde. Ga van gebied naar gebied, vind de radiotoren en doe de (meestal nutteloze) side missions die daarna zichtbaar worden. Doe dit daarna nog 25x en je hebt het spel uitgespeeld.
Tja het blijft toch interessanter als de zoveelste incarnatie van Fifa of een andere voetbalgame.

Ook bij racegames zie je steeds hetzelfde. Er zijn ook eigenlijk maar 7 autorace genres:
1) Formule 1 (en low budget versies zoals F2, F3, F3000, Formula Ford, Formula Renault),
2) IndyCar (Indianapolis 500 en andere, meestal oval tracks)
3) Kart (Mario Kart Tux Kart, Supertuxkart)
4) Touringcar/Sportwagens op circuits (DTM, Lemans, Daytona)
5) Stock car racing (op een oval Talladega/Daytona)
6) Rallye, deels of geheel op onverharde wegen, verder lijkend op 4.
7) Dag-racing.
Bij de zoveelste Fifa kun je ook weinig veranderen aangezien het spelletje voetbal ook niet veranderd. Met de zoveelste Far Cry heb je die beperking niet dus er is geen reden dat ze zo weinig vernieuwend zouden zijn daarmee.
Kijk, das nou leuk nieuws. The Crew vond ik al een geweldige game, en wacht eigenlijk al een jaar op de aankondiging van een nieuwe, geen uitbreiding. (en eigenlijk hebben ze de gameplay compleet vernield met de laatste update, heb nog niet eerder zo weinig gespeeld sinds die update uit is)
Kijk uit naar een nieuw deel. Azie misschien? Al gaat dat zeer waarschijnelijk Europa worden.
Ben vooral benieuwd naar de mogelijk nieuwe Switch titel, The Crew niet gespeeld maar Far Cry en AC zijn IMO al een tijd niet meer wat ze waren. Misschien dat ze nu eindelijk eens wat veranderen maar van Ubi heb ik over het algemeen niet meer zo'n hoge pet op.
Een Far Cry over Vikings zou supervet zijn.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.