1. Laagste prijs
    € 296,84 bij Amazon.com.be
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (176) Hebben (15)
Sortering
Refurbished (1) Bekijk teruggestuurde en refurbished producten
€ 313,-

De onderstaande aanbiedingen zijn door de ingestelde filters uitgesloten

Onjuiste informatie melden

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Winkels

Toon resultaten 0

Btw

Toon resultaten 0

Kenmerken

Review door de redactie

Door Friso Weijers - Redacteur 24 april 2024

Echte hdr-gamingmonitors onder 500 euro: AOC Q27G3XMN en Cooler Master GP2711

De AOC Q27G3XMN is over het algemeen verkrijgbaar voor minder dan 400 euro en daarmee de goedkoopste echte hdr-monitor. Met een in zones opgedeeld miniledbacklight heeft hij een voldoende hoog contrast en piekhelderheid om hdr-beelden tot hun recht te laten komen. Ook voor normaal sdr-beeld zijn helderheid, kleuren en contrast prima. De constructie is simpel met goedkoop voelende knopjes voor de osd, maar AOC voorziet tenminste in hoogteverstelling. Met zijn VA-paneel is de Q27G3XMN niet zo snel als de betere ips-schermen in zijn prijsklasse, maar afgezien van de lastige zwart-donkergrijsovergang wel vlug genoeg voor de 180Hz-refreshrate. Op volle snelheid zien we bij de Q27G3XMN helaas scanlines in het beeld, terwijl aan de onderkant van het FreeSync-bereik soms flikkeringen optreden. Ook niet ideaal zijn de beperkte kijkhoeken en het relatief hoge energieverbruik. Lees verder »

Lees de uitgebreide review en reacties

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,3 4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
2
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

7 december 2024, laatste update op 7 december 2024 Rapporteer
Product gekocht

AOC Q27G3XMN Zwart

Hiervoor heb ik lange tijd een Samsung C24FG70, de voorganget van de G7 series gehad. Een VA paneel met QD en 144 Hz, dit was mijn eerste moderne en hoge refresh rate monitor destijds en heb er 7 jaar mee gedaan.

Monitor technologie is inmiddels behoorlijk gegroeid en ik was toe aan een upgrade. Ik heb een mooie LG Oled C3 tv dus de tv en mijn oude monitor zijn mijn referentiekader.

Voor 300 euro (black friday) heb ik een erg goede monitor gehaald. Je zult vast wel in reviews lezen over black smearing en scanlines, flickering etc. Mijn oude samsung monitor heeft scanlines en flickering gehad, deze heeft het niet.

Blooming is ook een ding bij miniled blijkbaar, ja het is er maar je moet het zoeken.

Voor wie een goede monitor wilt zonder teveel poespas, deze AOC.

Pluspunten

  • Mooie weergave
  • Goede HDR
  • Goede prijs
  • Geen overdreven gamer design

Minpunten

  • Paneel is dik
  • Oogt goedkoop
  • matige osd bediening

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Lees alle reviews