Gamesite IGN heeft de originele versie van Manhunt 2 vergeleken met de gecensureerde variant die ook in de winkels verschijnt. Het blijkt dat er een moordscène is verwijderd en de overige moorden onscherp zijn gemaakt.
De release van het spel werd uitgesteld door uitgever Take Two toen bleek dat diverse keuringsinstanties vonden dat het niet door de beugel kon. Manhunt 2 is daarop door de ontwikkelaar zodanig aangepast dat het nu voor een 'Mature'-keurmerk van de ESRB in aanmerking komt. Dergelijke spellen mogen alleen aan personen van 17 jaar en ouder worden verkocht. Verschillende consumentengroeperingen eisten een onderzoek naar de nieuwe rating. De keuringsdienst weigerde echter naar buiten te brengen waarom het spel nu wel voor een 'Mature'-stempel in aanmerking kwam.
De details komen nu aan het licht via IGN; volgens de website is de grootste en meest teleurstellende verandering de manier waarop moordscènes nu worden weergegeven. De speler kan een vijand besluipen, waarna hij de keus krijgt uit drie verschillende methodes om het slachtoffer om het leven te brengen. In de ongecensureerde versie van Manhunt 2 krijgt de speler een bloederige animatie voorgeschoteld. Ontwikkelaar Rockstar heeft de retailversie voorzien van een effect die de moordacties in beeld vervaagt. Ook zijn de graphics op enkele plaatsen donkerder gemaakt, zodat de speler niet kan zien wat er precies gebeurt.
Spelers kunnen nog wel 'genieten' van bloedspetters, maar vatten enkel een glimp op van een identificeerbare actie. Het is bijvoorbeeld niet meer duidelijk of een vijand onthoofd of gewurgd wordt. Volgens IGN zijn de moordscènes niet compleet verpest. Ze zijn nog steeds vermakelijk om te spelen, maar geven minder voldoening. Voor de nieuwsgierige lezer die zich afvraagt welke scène is verwijderd uit het spel: het gaat om een gedeelte waarin een tang voorkomt, in combinatie met de testikels van de vijand.
Manhunt 2 zal 31 oktober uitkomen op de Wii, Playstation 2 en PSP. De Wii-versie krijgt enkele extra's zoals unieke wapens en kan bediend worden via bewegingen van de speler.