OnLeaks toont renders van Google Pixel 7-serie die lijkt op voorganger - update

Bekende leaker OnLeaks heeft renders van de vermeende Google Pixel 7 en Pixel 7 Pro gepubliceerd. Deze afbeeldingen suggereren dat de komende smartphones lijken op hun voorgangers uit de Google Pixel 6-serie.

Volgens de Pixel 7 Pro-renders van OnLeaks, die zijn gepubliceerd door SmartPrix, krijgt de Pixel 7 Pro wederom een camerastrook met drie camera's aan de achterkant. Deze camerastrook zit nu wel beter in de de behuizing verwerkt met iets meer gebogen zijkanten, schrijft SmartPrix. De telefoon krijgt volgens SmartPrix een primaire camera, een camera met telefotolens en mogelijk een ultragroothoekcamera. De sensoren lijken ook groter dan voorheen, hoewel dat niet specifiek wordt benoemd. Het is ook mogelijk dat dit alleen zo lijkt op de renders.

De telefoon zou aan de voorkant een 6,7"- of 6,8"-amoledscherm krijgen met gebogen zijkanten en een punch-hole waarin de selfiecamera zit verwerkt. De Pixel 7 Pro krijgt volgens OnLeaks afmetingen van 163×76,6mm en daarmee zou de telefoon iets korter en breder worden dan zijn voorganger. De telefoon is 8,7mm dik, of 11,2mm als de camerastrook wordt meegerekend. Aan de onderkant van de telefoon zitten stereospeakers en een USB-C-aansluiting, terwijl de zijkant een simkaartslot herbergt.

Google Pixel 7 Pro-renders via OnleaksGoogle Pixel 7 Pro-renders via OnleaksGoogle Pixel 7 Pro-renders via OnleaksGoogle Pixel 7 Pro-renders via Onleaks

De Google Pixel 7 Pro. Afbeeldingen door OnLeaks via SmartPrix

De Google Pixel 7, waarvan OnLeaks ook renders heeft gedeeld, lijkt eveneens op zijn voorganger. Deze telefoon krijgt een kleiner plat scherm van tussen de 6,2" en 6,4", schrijft CarHP. Het wordt wederom een plat scherm met een punch-hole voor de selfiecamera. De achterkant wordt eveneens vergelijkbaar met die van de Pixel 6 en bevat twee camera's. Vermoedelijk gaat het daarbij om een primaire 50-megapixelcamera en mogelijk een camerasensor met ultragroothoeklens. De telefoon krijgt daarmee afmetingen van 155,6x73,1mm met een dikte van 8,7mm, of 11,44mm inclusief camerastrook.

De Google Pixel 7 en Pixel 7 Pro doken recent al op in de ontwikkelaarsversie van Android 13. 9to5Google merkte in die bèta op dat de telefoons de codenamen Cheetah of Panther krijgt. De telefoon zou daarnaast een tweede generatie Google Tensor GS201-soc krijgen. Het is niet bekend wanneer Google de Pixel 7-serie introduceert. De afgelopen generaties bracht Google zijn flagshiptoestellen rond oktober uit.

Update, 9.30 uur: OnLeaks heeft ook renders van de Pixel 7 gepubliceerd. Aanvankelijk waren er alleen afbeeldingen van de Pixel 7 Pro. Het artikel is hierop aangepast.

Google Pixel 7-renders via OnLeaksGoogle Pixel 7-renders via OnLeaksGoogle Pixel 7-renders via OnLeaks

De Google Pixel 7. Afbeeldingen door OnLeaks via CarHP

Door Daan van Monsjou

Nieuwsredacteur

24-02-2022 • 07:35

36

Lees meer

Reacties (36)

36
36
23
2
0
7
Wijzig sortering
Maak nou toch eindelijk eens een normaal formaat en gewicht telefoon ipv een XL zware baksteen en een XXL versie. Dat doet Apple echt wel beter dan alle Android alternatieven.

De 7 wordt mogelijk iets kleiner dan de 6. Waarom ze allebei een mmWave antenne moeten hebben terwijl het nergens wordt ondersteund en de telefoon flink duurder maakt (het ontwerp met plastic achterkant deel is erop aangepast) snap ik ook geen bal van. Zit je met je overpriced Pixel 6 omdat mmWave erin moet, vervang je die 3 jaar later en heb je het nooit kunnen gebruiken.
Assuming the leak is correct:
Pixel 3: 145.6 x 68.2 x 7.9 mm
Pixel 3a: 151.3 x 70.1 x 8.2 mm
Pixel 4a: 144.0 x 69 x 8.2 mm
Pixel 5: 144.7 x 70.4 x 8.0 mm
Pixel 6: 158.6 x 74.8 x 8.9 mm
P6 Pro: 163.9 x 75.9 x 8.9 mm
Pixel 7: 155.6 x 73.1 x 8.7 mm
P7 Pro: 163.0 x 76.6 x 8.7 mm

iPhone 12 Pro: 146.6 mm x 71.5 mm x 7.4 mm
iPhone 12 Pro Max: 160.8 mm x 78.1 mm x 7.4 mm)

[Reactie gewijzigd door Jazco2nd op 23 juli 2024 10:32]

Eens, behave de opmerking:
Maak nou toch eindelijk eens een normaal formaat en gewicht telefoon ipv een XL zware baksteen en een XXL versie. Dat doet Apple echt wel beter dan alle Android alternatieven.
iPhone 12 Pro: 146.6 x 71.5 x 7.4 mm
Galaxy S22: 146 x 70.6 x 7.6 mm
Da's dan persoonlijk, kreeg zelf via werk een S20 geforceerd. Samsung software is voor mij geen optie.

Sowieso alle telefoons met een edge scherm vallen af.. dan betaal je 1000 euro voor een stukje irritatie.
Ik reageerde op je opmerking dat Apple het wat betreft formaat veel beter doet dan alle Android alternatieven. Software is een totaal ander onderwerp en is bovendien sterk persoonlijk. Je kunt Android telefoons moeilijk verwijten dat ze geen iOS draaien.
Edge schermen zaten er op de S21 al niet meer op.
Oh dat wist ik niet. Dacht dat Samsung nog steeds edge has. iOS is ook niks voor mij. Ik selfhost alles, dat staat Apple niet toe. Zou geen Firefox met m'n eigen Firefox Sync Server kunnen gebruiken, ook met eigen file cloud is het een lastig verhaal op iOS.

Ik vind het erg jammer dat er nog altijd geen waardig alternatief is qua software icm beetje normale telefoon.
Gebogen scherm, direct een no-go. Zonde. Ziet er niet uit met video kijken, en hoe goed je de software ook maakt, onbedoelde aanrakingen krijg je altijd.
Dit is goed op te lossen met software; Op een ipad b.v. maak je constant onbedoelde aanrakingen en daar merk je helemaal niks van.
neemt niet weg dat je screenprotector waardeloos zijn, huawei p30 pro heeft ook enorm veel problemen met een screenprotector van glas
Ik had de whitestone dome voor mijn OP8Pro en heb daar geen problemen mee gehad. Met crappy screenprotectors kan je ook wel problemen verwachten.
als nog heeft een curved scherm helemaal geen voordelen, en de hoesjes bieden bij lange na niet zoveel val protectie als dat een hoesje van een plat scherm, die wel alles beschermt
Ik vind een curves scherm anders prima aanvoelen. Heb nu een pixel 6 pro en heb er weer geen last van, bij sommige animaties is het zelfs mooier omdat het van 'lager' komt.

Voor val beschermen zou ik nooit teveel op hoesjes rekenen, één klein steentje dat uitsteekt en dan maakt het niet uit. Hoesje van mijn p6pro steekt uit aan de boven en onderkant. Op een platte ondergrond is dat hetzelfde resultaat.
Helemaal eens. Voor welk probleem was dat gebogen scherm n oplossing. Galaxy S10 met screenprotector ziet er al snel uit als bubbeltjesplastic.
Het wordt gedaan om een groter scherm in een kleinere behuizing te krijgen. En dat werkt, kijk maar hoe groot het verschil is tussen een iphone 7 plus en galaxy s7 edge, beiden 5.5 inch telefoons:
https://www.phonearena.co...iPhone-7-Plus/phones/9816

Maarja ik heb liever een kleiner scherm of grotere behuizing, plat scherm werkt fijner, kijkt fijner video, en ik gebruik altijd een screenprotector, in ieder geval de 1e 2 jaar dat ik een telefoon heb. Werkt veel beter met een plat scherm.
Mwah, ligt eraan hoe breed het stuk gebogen scherm is. Bij de galaxy s6, s7 en s8 was het voor mij wel teveel.
De Pixel 6 Pro heeft ook een gebogen scherm en je merkt daar helemaal niets van tijdens het kijken van video's.
De gewone Pixel 7 niet.
Kom met een compacte lijn..
Compacte smartphones hebben hetzelfde probleem als smartphones met een fysiek slider toetsenbord: er is te weinig vraag naar afwijkende modellen.
We gaan het zien met de Samsung S22, ik denk dat die meer verkocht zal worden dan de S21 en wellicht beter dan de S22 Plus en Ultra. Het wordt al langer gezegd, maar hier in de Benelux blijft veel behoefte aan compactere telefoons, maar wel met top specificaties.
Deze zal door de grootte ook voor mij geen opvolger worden voor mijn 4a.
Begin maar met leveren voor de US prijs hier in Nederland :( Daarvoor had ik er blind een gekocht, maar met de prijzen hier is het niet zo interessant meer.
Kan je perfect bestellen via Fnac voor de normale prijs, EU garantie en gratis levering in BE/NL. Ik zie het probleem niet.
Alternate en Belsimpel plakken daar +-200€ extra bij door grijze import.
De Pixel 6 kost 599 dollar. Dat is geconverteerd met de huidige koersen 533 euro. Fijne BTW maakt dat 650 euro. En dan moet je hem bestellen via een of andere Franse webshop? Bij Samsung gaat dat een stuk makkelijker, en is dat prijsverschil Amerika/Europa veel kleiner... Dus ik zie wel degelijk een probleem.
$ en € mag je eigenlijk nooit 1 op 1 rekenen, Eu pakt een groot stuk belastingen. 650€ is eerlijk gezegd een fair prijs. Ok, je moet hem via Fnac.com bestellen maar who cares? 3 dagen er na heb je hem thuis en je hebt ook gewoon garantie.
Die komt er ook aan, de Pixel 6a
Ik wil een nieuwe Pixel met het formaat van de Pixel 5.
En het gewicht. Heb de pixel 6 gekocht en ik heb mijn pixel 5 tot nu toe nog steeds niet verkocht omdat ik nog twijfel of ik weer terugga. Maar de betere camera en het scherm weerhouden mij tot nu toe nog om terug te gaan. Maar de gewone 6 vind ik eigenlijk gewoon te te zwaar en te groot, laat staan de pro.

[Reactie gewijzigd door Maarten00 op 23 juli 2024 10:32]

En de vingerafdruksensor van de 5. Beste plek imo.
Eens. Ik heb nu een Pixel 6 en het is echt een enorm groot toestel, het is domweg belachelijk dat dit het kleinste high-end toestel is dat Google nu aanbiedt.
Ik wacht op een foldable lijn..
Geruchten hebben het over een foldable Pixel Notebook aan het eind van het jaar, o.a. gesteund door code in de camera-app die het heeft over "isPixel2022Foldable". Maar goed, dat is maar een gerucht. Wie weet.
Helaas geen camera onder het scherm.. had ik gezien op andere renders die dan toch niet klopten.. Anders had ik graag gewacht op deze telefoons!
Altijd iets gehad voor Pixel telefoons, maar na recente ervaring met Pixel 4a ga ik ergens anders. Zeer slechte scherm zichtbaarheid in de zon, vingerafdruksensor die het zelden doet..Het zijn toch belangrijke dingen en kosten me veelsteveel tijd en moeite. Wellicht terug naar iPhone of Samsung.
Zo enthousiast ik was over Pixels sinds de 3a en de 4a, hoe oninteressant ik de huidige Pixels vind. Het formaat, gewicht en kwaliteitsissues (vingerafdruklezer o.a.) zijn los van elkaar allemaal punten waardoor ik ze niet koop. Leverbaarheid en garantie in NL was sowieso al een dingetje.
Ik weet nu eigenlijk wel zeker dat ik de Pixel 4a 2x a aanschaffen zodra deze 2ehands in nieuwstaat beschikbaar is. Voor als mijn S20 ermee ophoudt of misschien eerder zelfs.

2x want m'n vriendin heeft m nu, mocht die stuk gaan.

De 4a is in de praktijk in elk geval niet trager dan een S20. Wel prettiger in gebruik. En fantastische foto's, je kan alleen niet optisch inzoomen.

[Reactie gewijzigd door Jazco2nd op 23 juli 2024 10:32]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.