TomTom werkt mogelijk aan een dienst die vergelijkbaar is met Google Street View. In onder andere België en Frankrijk zijn bestelbusjes met het TomTom-logo gesignaleerd waarbij op het dak een panorama-camera is gemonteerd.
De TomTom-voertuigen zouden niet alleen in verschillende Europese landen zijn gesignaleerd, maar als de reacties op een artikel van Engadget kloppen, zouden soortgelijke busjes ook in de VS zijn gezien. Mogelijk wil TomTom met de panorama-camera's het Europese en Amerikaanse wegennet in beeld brengen. Een van de gesignaleerde foto's laat een TomTom-bestelbusje in de buurt van Antwerpen zien.
TomTom zelf heeft nog niet losgelaten waarom het bedrijf voertuigen met camera's op het dak laat rondrijden. Er wordt echter gespeculeerd dat de fabrikant van navigatiehardware en -software een soortgelijke dienst als Street View van Google wil introduceren. Daarbij komt dat het door TomTom overgenomen TeleAtlas al voertuigen liet rondrijden om het wegennet met behulp van gps-apparatuur, camera's en lasers in kaart te brengen.
Update 31-5 10:40: TomTom ontkent dat het bezig is met een eigen Street View-dienst. Het bedrijf laat naar eigen zeggen mapping vans rondrijden om zijn kaarten te optimaliseren. TomTom zou de verzamelde informatie alleen intern gebruiken en niet commercieel aanbieden.