AnandTech heeft een kort vervolg gepost op hun Computex verslag van eerder deze dag. In het vervolgartikel worden we getrakteerd op de eerste benchmark resultaten van de i845 Brookdale chipset. Volgens AnandTech heeft de huidige revisie van de i845 chipset reeds ondersteuning voor DDR SDRAM, maar hebben de mobofabrikanten van Intel voorlopig geen toestemming gekregen om DDR borden te ontwikkelen. De reden hiervoor is een overeenkomst tussen Intel en Rambus, volgens welke Intel niet eerder dan 1 januari 2002 de DDR versie van de i845 op de markt mag brengen.
De stabiliteit van de i845 chipset schijnt zeer goed te zijn. De i845 wordt door mobofabrikanten al de nieuwe BX genoemd. Naar verwachting zal de chipset ongeveer twee jaar op de markt blijven, voor hedendaagse begrippen een erg lange termijn. De prestaties van de i845 zijn zelfs met DDR SDRAM beduidend lager dan de i850 met dual channel Rambus. In maart werd door Techweb gemeld dat de i845 DDR uitsluitend met PC1600 DDR reepjes overweg kan. Dit zou de oorzaak van de matige performance kunnen zijn. Het resultaat van de SDRAM versie is ronduit belabberd te noemen.
Verder heeft AnandTech nog wat nieuwe informatie over de P4X266 chipset, VIA's alternatief voor de i845 en i850. De P4X266 wordt in het derde kwartaal gereleased en is in feite niets meer dan een KT266 rev 2. met een P4 AGTL+ bus interface. De huidige verwachting is dat de prestaties net onder die van de i845 DDR vallen. De mobofabrikanten konden hun schattingen echter niet onderbouwen met harde data.