Provider Tweak biedt vanaf 1 maart in een aantal steden glasvezelpakketten aan. Het gaat om drie abonnementen met internet, digitale interactieve televisie en telefonie. Het duurste pakket biedt een symmetrische 100Mbps-verbinding.
Aanstaande maandag start Tweak met zijn aanbod van glasvezelabonnementen onder de naam Tweak Glas. Het gaat om drie pakketten die internet, telefonie en digitale televisie omvatten. De uitrol zal gefaseerd gebeuren. Almere, Enschede en Hilversum komen als eerste aan bod, en vanaf de zomer komen ook inwoners van Leeuwarden, Hoevelaken en Meppel aan de beurt, zo belooft de isp.
Het televisiepakket van de abonnementen bestaat uit regionale, nationale en internationele zenders en kijkers krijgen de mogelijkheid om video on demand te bestellen. Bovendien levert Tweak een aantal hd-zenders en de mogelijkheid om aanvullende zenderpakketten of Eredivisie Live Voetbal af te nemen.Tijdelijk zal een dvr-optie geboden worden tegen een prijs van 95 euro, waarvan ongeveer de helft een borg is.
De prijs van het goedkoopste pakket is 47 euro en daar krijgen klanten een symmetrische 30Mbps-verbinding voor. Er komt ook een 50Mbps-abonnement voor 57 euro en de 100Mbps-glasvezelverbinding kost 77 euro per maand. Tweak, dat in 2002 onder de naam TweakDSL aan Tweakers.net ontsproot maar al jaren geleden werd verzelfstandigd, maakt gebruik van het glasvezelnetwerk van Glashart en de diensten van KPN Wholesale.
| Tweak Glas | Download/ uploadsnelheid | Maandprijs |
|---|---|---|
| Tweak Glas 30 |
30Mbps | 47 euro |
| Tweak Glas 50 | 50Mbps | 57 euro |
| Tweak Glas 100 | 100Mbps | 77 euro |
[Reactie gewijzigd door tweakerbee op vrijdag 26 februari 2010 23:52]
ahem kuch kuch. Wat is dat toch met die Leidse arrogantie. http://www.arwu.org/Country2009Main.jsp?param=NetherlandsBeetje jammer dat ze hier in Leiden, DE uni stad van NL...
[Reactie gewijzigd door ravenamp op zondag 28 februari 2010 23:06]
Je kan ook 30/30 nemen, maar daar los van, ik gebruik de upload stream wel veel.En wat zou je in godsnaam moeten met 100Mbit upstream?
100Mbit downstream kan ik me wel wat bij voorstellen en ik weet dat upstream relevant is voor downstream voor acknowledgements en dergelijken, maar een tiende of nog minder zou daar ook ruim voldoende voor zijn...
[Reactie gewijzigd door ASS-Ware op vrijdag 26 februari 2010 22:17]
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op zaterdag 27 februari 2010 08:49]
Iedereen wordt wel ergens mee benadeeld. Wat mij wel opvalt is dat steeds het excuusje 'student' of 'jongeren' wordt aangehaald wat is hier zo heilig aan?waardoor de hobbyisten (studenten/jongeren e.d.) zwaar benadeeld worden
Gezien de spam statistieken heb ik er veel last van, je kunt mij nie wijs maken dat de spam mails die over het www verspreid worden afkomstig zijn van een kwade buurman. Dat is vooral te danken aan n00bs die o.a. gewoon een computer of server online kwakken met alle gevolgen van dien. Een beetje beveiliging is al het halve werk. Maar het eerste wat een computer of server moet doen zodra het geïnstalleerd is, is kunnen downloaden via usenet, ftp, p2p etc. etc. de rest komt namelijk later wel.daarnaast: hoe veel last heb jij en/of andere mensen ervan als ze niet weten hoe ze iets in moeten stellen..
Zouden de grootste boosdoeners niet de botnets zijn? Het hoeven dus niet eens web/mailservers van particulieren te zijn maar elke pc zonder AV (en Windows updates) kan hieronder vallen.[...]
Gezien de spam statistieken heb ik er veel last van, je kunt mij nie wijs maken dat de spam mails die over het www verspreid worden afkomstig zijn van een kwade buurman. Dat is vooral te danken aan n00bs die o.a. gewoon een computer of server online kwakken met alle gevolgen van dien.
[Reactie gewijzigd door Rex op zaterdag 27 februari 2010 09:49]
[Reactie gewijzigd door XTREEMRaGE op zaterdag 27 februari 2010 23:27]
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op zaterdag 27 februari 2010 08:53]
[Reactie gewijzigd door iDaniel op vrijdag 26 februari 2010 19:33]
Nee, Almere is een dorp en dat zal het altijd zijn.Almere een dorp? Het is de 7e stad van Nederland
Geen stadsrechten, net als Den Haag.Leg eens uit? Een dorp met stadsdelen? En ruim 188 duizend mensen?
[Reactie gewijzigd door _Thanatos_ op vrijdag 26 februari 2010 19:34]
[Reactie gewijzigd door Jasper Janssen op woensdag 3 maart 2010 15:14]
[Reactie gewijzigd door johncheese002 op vrijdag 26 februari 2010 19:38]
[Reactie gewijzigd door _Thanatos_ op vrijdag 26 februari 2010 19:47]
[Reactie gewijzigd door VNA9216 op vrijdag 26 februari 2010 20:13]
quote: http://Tweakdsl.nl"Unlimited Freedom"
Bij Tweak vinden we het belangrijk dat je met je verbinding kunt doen wat je wil. Een eigen webserver hosten of radiostation streamen? Je eigen netwerk opzetten? Downloaden tot je erbij neervalt? Ga je gang, want je verbinding is van jou. "Unlimited freedom", noemen we dat.
Ongelimiteerd toegang tot Usenet Nieuwsgroepen
Als abonnee van Tweak krijg je ongelimiteerd toegang tot onze eigen Usenet Nieuwsgroepen.
Veilig en onbeperkt emailen en je eigen .nl domein
Emailen zoveel je wilt met een onbeperkt aantal email adressen, je eigen .nl domeinnaam. Uiteraard beveiligen we je e-mailboxen met gratis Anti-virus en spamfilter op uw e-mail adressen.
Vaste prijs, zonder bijkomende kosten
Al onze prijzen staan duidelijk vermeld, wij houden niet van kleine lettertjes. De kosten welke wij vermelden zijn volkomen helder.
Zo veel bellen als je wilt
Gewoon met je vaste toestel en, indien je dat wilt, met je eigen telefoonnummer.
[Reactie gewijzigd door ApexAlpha op vrijdag 26 februari 2010 20:28]
[Reactie gewijzigd door T_Spirit op zaterdag 27 februari 2010 10:53]
[Reactie gewijzigd door trankilo op vrijdag 26 februari 2010 21:00]
[Reactie gewijzigd door donny007 op vrijdag 26 februari 2010 19:42]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True