De NS Reisplanner is op dit moment vanwege drukte slecht tot niet bereikbaar via zowel de app als via de browser. De NS waarschuwt vanwege het winterse weer dat treinen mogelijk vertraagd zijn of niet rijden, wat zorgt voor extra drukte bij de Reisplanner.
Door de drukte laadt de Reisplanner zeer langzaam tot niet. De NS waarschuwt ook dat de Reisplanner 'wegens grote drukte minder goed bereikbaar' kan zijn. In hetzelfde bericht raadt de NS juist aan om reizen kort van tevoren in te plannen vanwege mogelijke vertraging en uitval van treinen. De 9292-reisplanner werkt wel en wordt ook door de NS als alternatief aangeraden. Deze dienst is opgezet door een samenwerkingsverband van Nederlandse ov-bedrijven.
Update, 15.42 uur – De 9292-reisplanner is op dit moment ook onbereikbaar, vermoedelijk door de toegenomen drukte. De titel van dit bericht is hierop aangepast.
