@
Tri Force :In dit hele topic loop je vanaf het eerste moment alleen maar te ranten met leugens en onwaarheden, dat weet je ook heel goed. Dat je meer fan bent van xCloud prima, ieder zijn smaak maar het is gewoon extreem kinderachtig gedrag wat je hier vertoont.
Het zou je ontzettend sieren wanneer je al je reacties in dit topic gewoon verwijderd, zodat mensen die serieus Google Stadia overwegen wel betrouwbare informatie kunnen halen uit de reacties.
Maar zo gek als ik ben, zal ik de troll nog voeden:
- Afhankelijk van de manier hoe je wil spelen en wat je hebt, zul je natuurlijk nog extra hardware nodig hebben. Al heeft iedereen wel een laptop of pc, meer heb je niet nodig om te beginnen.
- Ja, de prijzen van games voor Stadia zijn duurder dan wanneer je het vergelijkt met illegale stores voor de PC.
- Nee, Google doet niet geheimzinnig over de prijzen van hun games, die kun je gewoon op de website bekijken.
- PC gamer: een pc kost al snel minimaal 700 euro. En een console ook minimaal 300 euro. Gamen via Stadia is dan veel goedkoper.
- Bij zowel een PC als een console betaal je zelf de afschrijving en de hogere stroomkosten. Na enkele jaren is je dure PC weer verouderd en kun je voor veel geld nieuwe onderdelen of zelfs een hele nieuwe PC kopen. Voor dat geld heb je ook de complete bibliotheek van Google Stadia gekocht.
Heel simpel welke leugens en onwaarheden ? de feiten staan er toch bij en het zijn officiële links met info van Google dus ben benieuwd
Jouw leugens.
Ik heb niet een PC of Laptop en er zijn eerder meer in NL zonder dezen dan met + ook al heeft iedereen zoals jij zegt een PC of Laptop niet iedereen heeft een controller.
Welke illegale sites bedoel jij ?
https://livekaarten.nl/faq/goedkoopste-legale-xbox-codes is gewoon door verkoop van officiële codes en Steam is legaal en zelfs goedkoper dan XB store.
Er moet eerst ingelogd worden om de prijzen te zien
https://store.google.com/...aQi0gJbEvfZcaAvXEEALw_wcB als ik via browser op de link dan op de spellen klik gebeurt er niets.
De 300€ voor een Console
https://nl.pepper.com/groep/xbox-one-s waar gaat dat over zoals je kunt zien was er in het verleden aanbiedingen van 130€ tot 180€
Minimaal een 700€ voor een PC ? Systeem nr.1
https://tweakers.net/pricewatch/bestelkosten/2288484 640€ inclusief Windows 10 en deze kun je ook vinden voor 20€ en Systeem nr.2
https://tweakers.net/pricewatch/bestelkosten/2288530 een 600€ dus nog 60€ of 100€ verschil via de officiële manier maar waarom niet een W10 sleutel kopen via voor 20€ en een extra 80€ overhouden dan ben je met 560€ en 520€ klaar.
Ik zal zo eens de hele bibliotheek van Stadia berekenen maar ik schat het op iets van 700€ of meer + deze PC's gaan wel een jaar mee met Stadia dus die 20 a 30 games voor dat jaar x iets van 30€ kom je uit op een totaal van omstreeks de 1400€ daar heb je een PC beest voor
Via de XB store betaal ik bijvoorbeeld delen van Tombraider compleet met alle dlc TR 2013 voor 6€, Rise of the TR 9€, Shadow of the TR en Shadow of mordor goty 9€ en Shadow of war goty 20€ en Spyro trilogy compleet met alle dlc 20€ en dit zijn leuke spellen toch ? zal zo eens op Stadia kijken wat het daar kost
Over stroomverbruik Inderdaad maar hoelang denk jij dat de Stadia van nu mee gaat in verhouding van de PC, XB series S en X, xCloud, PS5 ? Geforce now laat de graphics van Stadia al verbleken dus denk je serieus dat Google even hun graphics upgraden voor dezelfde prijzen als nu ?
Ben zo terug..