Blizzard toont uitgebreide en duistere trailer van Diablo IV

Blizzard heeft Diablo IV aangekondigd. De ontwikkelaar heeft een uitgebreide trailer getoond waarin een duistere en angstaanjagende game te zien is. Ook toont het bedrijf enkele gameplaybeelden. Het is nog niet bekend wanneer het spel uitkomt.

Blizzard toonde tijdens Blizzcon een cinematische trailer van bijna 10 minuten. Daarin wordt de terugkeer van Lilith, de Daughter of Hatred, getoond. Zij speelde ook al een rol in het Pandemonium Event uit Diablo 2. Volgens Blizzard gaat Diablo IV terug naar de duistere oorsprong van de serie. De game bevat volgens Blizzard horrorelementen, en moet 'viezer' en meer 'gothic' worden.

Diablo IV krijgt een co-op-modus, waarin spelers met elkaar de gamewereld kunnen verkennen. Ook kunnen zij in-game items ruilen, of het gevecht met elkaar aangaan in een PvP-zone. Er zijn drie klassen voor de game aangekondigd; gamers kunnen de game spelen als een barbarian, een sorcerer, of een druid. De game haalt inspiratie uit de art style van Diablo II, en bouwt verder op de vechtmechanismes uit deel 3. De game wordt, net als zijn voorgangers, een actie-rpg.

Blizzard bood tijdens de presentatie ook zijn excuses aan voor het verbannen van een Hearthstone-speler die kritisch was op de Chinese overheid. De ceo van het bedrijf, J. Allen Brack, benoemde het incident niet specifiek, maar zegt zelf dat de ontwikkelaar 'de kans had om de community samen te brengen tijdens een Hearthstone-toernooi, maar hierin is gefaald'. Blizzard belooft in de toekomst 'beter te zullen zijn'.

Er gaan al langere tijd geruchten rond over de aankondiging van Diablo IV. Onlangs lekten details van de game uit op Reddit. De Reddit-gebruiker die ze ontdekte sprak toen al van een 'meer donkere en vieze Diablo-game'. Diablo IV komt uit voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Over next-gen-consoles wordt niets gezegd. Het is ook nog niet duidelijk wanneer de game uitkomt.

Door Daan van Monsjou

Nieuwsredacteur

01-11-2019 • 19:51

185

Lees meer

Reacties (185)

185
166
93
11
0
42

Sorteer op:

Weergave:

Ik ben benieuwd waar ze verhaaltechnisch naartoe willen. Ja, Lylith duh ;). Maar waar is Diablo zelf? Wat ik heb begrepen is dat alle prime- en lesser evils één zijn in hem wat hem uber sterk maakte - (zo sterk dat Imperius ge-1-shot werd). Het voelt voor mij dubbel - ene kant vernieuwd dat het niet 'weer' om de prime evils gaat. Andere kant vraag ik me af waarom het spel dan nog Diablo heet. Misschien is dit wel een kei goede trailer waar ze niet alles verklappen en dat Diablo toch nog z'n kop laat zien.
Al hoop ik meer dat 'ik' ein-de-lijk Imperius eens goed van de kaart kan meppen. Die omhoog gevallen draak irriteert me meer dan ik wil toegeven :P
Hij was zo sterk dat er een onbekende dude met een geloot zwaard binnen komt lopen en hem in elkaar timmert zonder damage te vangen. Ik vind ik games als deze het verschil qua sterkte van characters in cinematics en in het daadwerkelijke spel altijd teleurstellend.
Hmm, toch altijd wel wat potions nodig gehad :P. Verder met je eens, al klopt het volgens 'de lore' wel. De nephelem hebben de sterkste kanten van zowel de Demons als Angels (dat is hun 'birthright'). Mocht je een keer niks te doen hebben - Blizzard heeft lang geleden een reeks Diablo boeken uitgebracht waar dit (in mijn optiek) erg mooi wordt beschreven. Met dat in het achterhoofd vind ik de cinematics beter te verteren.
Je bedoelt de Short Stories? Die zijn zeker erg de moeite waard, ook voor niet Diablo fans! Te vinden op de Diablo III site.

https://us.diablo3.com/en/game/lore/short-story/wizard/

[Reactie gewijzigd door Inny op 23 juli 2024 15:03]

Ik denk dat hij de Sin War trilogy bedoelt. Daarin is Lilith één van de ultieme gevaren. Echt een aanrader als je wat meer over sanctuary wil weten.
Jep, die bedoel ik. Met Uldyssian ul-Diomed. Ik ken de short stories niet, daar kan ik niks over zeggen.
Onzin natuurlijk, daar heb je de Torment levels voor.
Ook op torment 16 kan ik in a paar seconden van diablo winnen.
Zelfs met mijn sub-optimale demon hunter marauder/natalya multishot build.
Toen dit spel uitkwam was diablo heel andere koek en ook tamelijk uitdagend.
In mijn tijd bestond torment nog niet 8)7

Serieuze reactie: Toen het spel net uit was zat er nog geen torment systeem in.
Ik spreek ook over de tijd voor Adventure mode.

Toen was het vrij uitdagend hoor. Ik had met mijn Witch Doctor moeite met Belial en ik was niet de enigste WD die er het super moeilijk mee had. Zelfs in end-game content bleef het voor een WD een moeilijke boss.
Ik kan mij ook nog goed herinneren dat ik elites naar een deur moest kiten om zo van zone te kunnen switchen en te wachten tot de potion van cooldown kwam en dat je zo voorbij legendaries kon lopen omdat ze nog niet bijster goed te zien waren... Good 'ol time
Die torment levels stellen niet zoveel voor hoor ook de nieuwe 16 niet..
Mja in Diablo 2 was ik regelmatig toch niet zeker of ik de baas de eerste keer ging halen na een difficulty increase. In Diablo 3 is dat niet meer het geval.
Nou weet ik het verhaal niet zo heel precies meer (en ben ik nooit zo heel diep de lore ingedoken), maar de prime evil Diablo is verslagen, vernietigd. Als ik me niet vergis wordt er vervolgens wel nog iets gezegd dat 'evil cannot be destroyed forever' of zo... misschien dat de great evils, inclusief Diablo (zonder de andere zes), op een gegeven moment of bij bepaalde gebeurtenissen wel weer opnieuw verschijnen. Volgens mij is er geen reden om aan te nemen dat dat dan vervolgens weer alleen kan in de vorm van één prime evil.

Ik vermoed dat ze echt nog maar een klein tipje van de sluier van het verhaal opgelicht hebben. Vergeet ook niet dat Lilith de dochter is van Mephisto, een van de andere great evils, wie weet doen ze daar wat mee.
Site is al up&running: https://diablo.blizzard.com/en-us/

Dit gaat echt een instabuy worden. Hopelijk komt er weer een leuke limited edition.
Ik wacht eerst af of dat de game weer om sets draait zoals in Diablo 3 waardoor je verplicht werd om met een bepaalde set te spelen want de andere sets waren duidelijk minder. Na heel veel patches is dat uiteindelijk gelijkgetrokken. Sets hoeven geen probleem te zijn zolang ze niet meer dan 3 delen bevatten.
Er gaan sets in komen, maar niet zoals nu in D3.
Er is expliciet vermeld (o.a. tijdens het panel van gisteren) door de developers dat men mikt op een balance waarbij legendaries even krachtig of krachtiger zijn dan sets. Ze willen zoveel mogelijk build diversiteit aanbieden door legendary effects die skills aanpassen enzo.
Echoing Fury? Dat wapen was in Vanilla echt OP
Na de enorm slechte D3 release, ga ik dit keer toch echt lekker wachten, of wellicht niet kopen.

Heb nu al wat dingen gezien waar ik niets van moet hebben:
  • forced-coop voor die boss-events
  • mini inventory voor traditioneel een loot-based game
  • console-releases, read: dumbed down gameplay/story/depth
En in gedachte houdende dat voor D3 er ook wat coole dingen in de gameplay trailer zaten die ze voor de uiteindelijke release toch maar niet hadden geimplementeerd.

Ik wacht de (player-)reviews lekker af en zie wel na een maandje ofzo.

[Reactie gewijzigd door Hephaestos op 23 juli 2024 15:03]

Ze hebben bevestigd dat je de game volledig uit kunt spelen zonder ook maar één interactie met een andere speler.
Met 2 minuten na die uitspraak een world-boss event waar ~8 players voor nodig waren, cool cool :)
Ja? Wie zegt dat je die MOET doen dan?
Ik vind het altijd zo vreemd dat spelers kwaad worden dat er content in zit die zij niet willen doen en die ze ook niet hoeven te doen... maar om een of andere reden worden ze toch kwaad.

Ik weet niet of dat voor jou geldt hoor, op zich helemaal niks mis met afwachten hoe de game wordt (sterker nog, zou iedereen moeten doen, preorders zijn slecht voor de consument). Maar ik zie bovenstaand effect online wel vaak.
Dat is omdat als die baas betere content dropt dan dat je zelf kan doen je toch onrechtstreeks verplicht wordt om deel te nemen.

Dit is ook zo in MMO's. Ik moet niet grinden voor bepaalde items, maar als ik 1% meer dmg kan doen dan de average player dan wordt je hier zelfs door peer pressure daarin gepushed.
Ik ga er vanuit dat je bij het starten van een game kan kiezen of je andere mensen in je game wil toelaten of niet.

Ik zag in gameplay dat items in je inventory gesplitst worden in twee groepen gear en utility items. Kan het mis hebben. Inventory management is altijd al een ding geweest, een oneindig grote inventory voelt ook niet goed.

Je doet een aanname over de gameplay omdat die op de consoles uitkomt. Dat is echt nergens op gebaseerd.
De gameplay van D3 was iets anders maar zeker niet dumbed down. En zeker de story niet. Beetje vreemd deze aanname, die is namelijk nergens op gebaseerd.

Dit is nog een erg vroege versie dus er gaan geheid wat dingen veranderen. Ze zeiden letterlijk dat ie niet Soon zou uitkomen, not even Blizzard Soon
De x360 variant van d3 speelde anders serieus goed weg hoor! Er zat verder ook geen verschil in met de pc versie, al was het jammer dat ze hem na een bepaalde tijd geen updates meer gaven, anders dan de xbox one en ps 4 versies.
Ja inderdaad. Met m'n glass Canon DH kon ik 0 klappen opvangen. Dus ik moest alles in boss fights perfect uitvoeren. Dat was echt een leuke uitdaging, daarna werd het meer ros op een paar knoppen en everything dies.

Ja je kan torment opschroeven, maar voelt toch anders. Ik kom nu met de meeste foutjes wel weg.
Ik heb beide D3 releases als CE gekocht, maar vind toch echt dat de concurrentie voor en na D3 het veel beter deed dan Blizzard. Ik vind het dan ook bijzonder jammer dat ze D3 niet verder hebben uitgebreid met meer verhaal en eventueel dieper inspringen op de tekortkomingen zoals de random map/dungeon generators. Met Overwatch en Hearthstone lijkt Blizzard dat veel beter te doen...

Launch van D3 was bagger slecht, ruim een week niet fatsoenlijk kunnen aanmelden, RMT in de game, etc.

Persoonlijk waren Torchlight 2 en Path of Exile beter games in dit genre. De kans dat ik D4 zal aanschaffen is daarom bijzonder klein en zo zijn er een hoop mensen die heel erg de kat uit de boom gaan kijken...
Verstandig hoor. Ik hoop dat hetgeen je gezien hebt, het ook gaat redden in de final game. Het verleden heeft anders laten zien..
Leuk al die reacties gebaseerd op 2 filmpjes die vooraf gaan aan nog een paar jaar werk.
Op de d4 website staat iets wat voor mij veel meer zegt dan deze filmpjes.

Return to darkness en ze zeggen diepgaande character opbouw met runes etc.
Het blijft afwachten maar ik hoop dat blizzard ondanks het feit dat d3 gewoon een suc6 is heeft geluisterd naar alle kritiek van de mensen die meer duisternis en character opbouw willen zoals in d2.

Ik ga hem sowieso kopen want ik vind d2 leuk maar heb ook genoten van d3 ;)
Ik ben helemaal niet zo op de hoogte van alle laatste game news en alle praktijken die steeds worden toegepast,
maar ik ben vast niet de enige die het gevoel krijgt dat dit eigenlijk de échte diablo 3 was? Vooral als je kijkt naar graphics.
Na enorme fan te zijn geweest van diablo 2 had ik 3 gekocht en was dat eigenlijk niets anders dan één grote teleurstelling. Niet eens 2 keer een story gefinished.
Ik denk dat blizzard een console only achtige game had uitgebracht, maar ook maar voor de pc heeft gereleased, een simplistische versie van een gevestigd idee om geld in het laatje te brengen.
Dit ziet er echt meer uit als een waardige diablo 2 opvolger.
Uhm... Wat? :?

Diablo 3 kwam later uit op console dan op PC hoor, ik weet niet hoe je hier bij komt?

En, als je het in het begin maar 2x gespeeld hebt, dan weet je misschien niet wat een enorme veranderingen er zijn doorgevoerd in de game. Het ziet er uiteraard niet drastisch anders uit, maar het speelt echt veel beter dan in het begin.
Ik ben ook groot fan van de Diablo franchise en vond Diablo 3 in het begin op gameplay vlak ook tegenvallen, maar zeker na loot 2.0 en het verwikderen van de RMAH was het STUKKEN beter.

Van origine ben ik ook PC gamer, maar die console port hebben ze zó goed gemaakt dat ik daar veeeeel meer tijd in heb gestopt dan de PC versie.

Niet dat ik wil zeggen dat je mening 'fout' is ofzo, maar als je D3 nu nog een keer zou spelen voel je je er misschien anders over? :Y) }:O
Goed punt! Wellicht de moeite waar dat eens te doen ja.

Toch is de artstyle (van d3) niet helemaal wat ik had gehoopt. Iets wat ik wel belangrijk vind.
Heb mn account weggegeven, hij heeft het misschien wel 1000 uur gespeeld. misschien vragen of ik m eens mag ‘lenen’
Zal voor de D3 fans helemaal prima zijn, maar bij trailer dacht ik nog vet.. maar bij gameplay viel het toch wat tegen. Snap dat je niet bijzonder veel rek hebt in topview RPG's, maar zeker sorc oogde meer als een 3.5.
Dat was exact mijn indruk. Het ziet er wat mooier uit, maar de gameplay lijkt zo goed als hetzelfde als diablo 3.

Het zal nog wel even duren voor het uitkomt dus we zien wel, maar ondanks de hele mooie story trailer ben ik niet echt hyped voor de gameplay.
En dat is prima. gameplay is waar het bij d3 zeker niet aan schort. andere systemen verdienen aandacht , zeker. de gameplay is en blijft king in dit genre.
Hm ja het zijn denk ik vooral de animaties. Zo'n leap attack, die heeft in d4 bijna dezelfde timing / atletische features als in D3, de wat elastische aanzet, de trillende landing - het 'visceral' gevoel is eigenlijk bijna identiek aan D3. De physics lijken te zeer op elkaar, waardoor het inderdaad lijkt alsof het op dezelfde engine is gemaakt. Beetje hoe Grim Dawn op Titan Quest lijkt: ja, grafisch veel gelikter, maar in de botten dezelfde game.

Ik ben heel benieuwd wat ze met het duo Loot en Character gaan doen. Daar hangt alles vanaf. Ik zie ongeveer twee opties.

1: gaan ze verder met simplifyen? Talents ipv skilltrees? Healingknopje, simpele stats op items, geen attributes meer?

2: gaan ze de gameplay verdiepen? terug naar diepere, multilayered character buidling, zoals attributes, skills, talents, specializations, whatever?

Diablo is een ARPG - een action role-playing-game. Ik vond dat het rpg aspect bij d3 wat verwaterd was. Het hoeft niet meteen een path-of-exile achtige skilltree te worden, maar wat ik serieus een probleem vond in d3 was dat ik het gevoel had een arcade-spelletje te zitten spelen, een actiongame, een bank-game, een console-game, "gwoon" even een paar rifts doen. Ik vond het wat dommig eigenlijk.

Ik vrees dat het optie 1 gaat worden en dat het, misshcien nog wel meer dan d3 al was, een console-actiongame gaat worden. Strength, Agility, Magic, en Stamina, en dan kiezen met talents of je wil dat je fireball 1 grote bal is of drie kleine balletjes en that's it. Brrr. Een soortement screenscroller dus, beetje jazz jackrabbit, piew piew piew, level up, grab the reward, vooral niet te moeilijk, vooral ook met de controller makkelijk te bedienen.

Maargoed, een mens mag blijven hopen =]
De trailer is in ieder geval weer ouderwets goed. Paardrijden in diablo spreekt me ook wel aan. Wat een kansen liggen er niet zeg... weer een beetje een grotere en meer seamless world maken, zoals in d2... in plaats van de instanced-feel van d3. Stel je voor, een Diablo 4 met een wow-achtige open wereld, met mount, crafting, en trading, met de slacht/beuk actie van diablo 3, en met een diepte van character customization zoals, nouja, grim dawn misschien, of Sacred II. En dan gewoon lekker moeilijk van nature, en niet zoveel gezeik met of je de gamemodus nou op difficulty 7 of 9 moet zetten, maar gewoon een echte, van nature uitdagende, grimmige RPG. D2 maar dan uitgebreider en beter.
Een mens mag blijven hopen ;)

[Reactie gewijzigd door Znorkus op 23 juli 2024 15:03]

mbt de simplification van stats.. bingo :(

zo mogelijk nog simpeler dan D3, met dezelfde 6 skills max (want consoles)
In alle spellen waar je heel erg veel Skills en stats hebt , zijn er meestal maar 3 'goede' combi's waar iedereen voor gaat.

Dus ik snap dat gezeur niet zo over minder keuze.

In sommige games wordt je zelfs meteen kapot gemaakt op de chat of gekicked als je voor iets anders gaat 8)7

[Reactie gewijzigd door whiner op 23 juli 2024 15:03]

D3 op pc is wel een heel stuk rapper. En heeft een heel andere manier van lopen.

Persoonlijk nooit D3 op console vergeleken met pc, het is de zelfde game maar toch een heel stuk anders.

Hij heeft ergens wel een punt in d2 had je de mogelijkheid om door je skills te scrollen dus meer dan 6 skills kan zeker op pc en consoles.

Ik miste persoonlijk ook veel uit d2 in d3. Runes, specifiek je build moeten baseren op welke endgame gear je wil dragen, de skill trees. Ipv van hopen dat je dat item krijgt dat mss de juiste stats heeft, en mss alles max en alles volledig random dropped ipv bossen moeten farmen voor specifieke items.
Geen bash te zien, alleen benoemd dat je niet meer skills/stats hebt.
Je kan er niet omheen dat er nu minder knoppen zijn voor je skills. Toeval dat een console ook maar beperkt aantal knoppen heeft?

Das enige wat genoemd wordt.
deleted

[Reactie gewijzigd door ilosoxx op 23 juli 2024 15:03]

En dat is prima. gameplay is waar het bij d3 zeker niet aan schort. andere systemen verdienen aandacht , zeker. de gameplay is en blijft king in dit genre.
Dat is helemaal hoe je 'gameplay' ervaart, voor mij is dat meer dan alleen het combat systeem. Ik mis bij D3 een enorme hoeveelheid variëteit in omgeving. Ik mis de random dungeons waarmee Diablo bekend is geworden. Op een gegeven moment had ik echt "F! This place again...".

Ik vind het jammer dat een reus zoals Blizzard voorbij wordt gestreefd in totale ervaring door relatief kleine organisaties. Ik had veel meer verwacht van D3, zelfs jaren later nadat ze veel initiële issues hadden gefixed voelde het nog steeds aan als een saaie threadmill. Dat had ik veel minder bij de concurrentie.
Je zit gewoon naar een uitbreiding van Diablo 3 te kijken als je de gameplay ziet. Ik kijk uit naar Grim Dawn voor de XBox.
Er is eigenlijk nog niks te zeggen over wat het uiteindelijk wordt... maar ik had juist bij sorc meer het idee dat er wat tactische gameplay getoond werd met het freezen van targets en er dan een meteoor op gooien bijvoorbeeld. Ik had meer bij de barb het gevoel dat het regelmatig gewoon 'hou de knop in tot je vijand dood neervalt' was...
Eindelijk het lang verwachte vervolg.

De gameplay ziet er wel wat trager uit dan de huidige Diablo versies, maar we zullen zien.
Ik hoop het eerlijk gezegd... van mij mag het een stuk trager. Diablo 3 vind ik eigenlijk belachelijk geworden hoe je 100en vijanden weg maait. Ik hoop op een game waarbij individuele vijanden wat meer impact kunnen hebben.
Als glass cannon mage kan ik je zeggen dat zelfs individuele critters genoeg impact kunnen hebben. :+
Dat zal wel tof zijn. D3 is gewoon een arcade game.
D4 wordt ook gewoon weer voor casuals. Activision wil alleen maar games voor casuals want dat is de grootste doelgroep en dus het meeste geld.
Als een van die 'casuals' wil ik meer variatie in omgeving. Zeeën van monsters is cool, maar ook hier wordt variatie op prijs gesteld. Je kan prima een dergelijk spel maken wat zowel casuals als hardcore spelers aantrekt... Ik zit niet te wachten op in de hardcore trechter te worden gegoten en jij zit er niet op te wachten om in de casual trechter te worden gegoten. Wat ik wel zou willen is ook hierin weer een keuze. Soms wil ik het een en soms wil ik het ander...
Ik snap wat je bedoeld. Dat zou ook het beste zijn. We kunnen alleen maar afwachten.
Mwah ach zo waren de trailers van D3 ook.
Het leken me vooral low levels om te teasen. :9
Footage dat je nu ziet is gewoon een zo duidelijk mogelijke showcase van een aantal skills. Je krijgt echt nog geen compleet min-maxed build te zien.
Ik koop niks meer van Blizzard na hun actie betreft Hong Kong.

Ook al is het spel zo goed..
Raar dat je gedownmod wordt. Heel scherp van je. De meesten vergeten het principiele wanneer het uit komt.
Maar als er afspraken wordt gemaakt tussen 2 proffesionals en de 1 houd zich daar niet aan is het toch logisch dat de andere daar acties op onderneemt. En als je als pro niet mee eens bent moet zelf ook ballen hebben en nee zeggen.
Exact dit, bij andere events of sporten worden ook afspraken gemaakt geen politieke of wat voor uitingen gedaan mogen worden of juist niet. Men wil op een dergelijk event daar gewoon neutral in blijven, maar als jij als professional daar dan niet aan houdt dan kunnen daar reacties in de vorm van een boete of straffen op verwachten.

Neem het dan zoals het komt om jouw statement kracht bij te zetten… maar ga niet achteraf lopen jammeren, de personen hadden het vooraf kunnen weten. De persoon die deze uitlatingen heeft gedaan had ook zijn eigen kanalen kunnen gebruiken.

Het enige waar je hier over kunt discusseren is over de strafmaat… verder helemaal niet. De gene de fout zijn geweest zijn de personen die zich niet aan afspraken hebben gehouden. Daar ligt de bron en niet bij Blizzard. Erg vreemd dat veel mensen zu zo over Blizzard heen vallen.

Overigens hiermee wil ik niet goed praten wat er in China of Hong Kong gebeurd dat is een heel ander verhaal. Die op een heel ander niveau aangepakt dient te worden.

[Reactie gewijzigd door _Dune_ op 23 juli 2024 15:03]

Dat is heel menselijk dat je alleen principieel bent als het jezelf niet benadeeld. Anders zou het leven ook best lastig worden als je dan bv niets meer wil hebben wat in China gemaakt is.
Nee. Dan zijn het geen principes. Principes doorstaan elke dimensie. Zelfs als het jezelf benadeeld.

Bijv. Als je een fout maakt en je principieel eerlijk wil zijn. Dan geef je je fout toe. Zelfs als je de mogelijkheid had om de fout te maskeren.

Als je dat niet kan. Heb je simpelweg dat principe niet.
Niks scherps aan. Opportunisme, "kijk mij eens deugen". Ondertussen op schoenen lopen die in sweatshops gemaakt zijn.
Ken je Rockvee persoonlijk dan? Los ervan: hij/zij wijst een goed punt aan. Daar kun je wat van vinden maar jouw reactie is puur jouw perceptie. Niemand heeft het over deugen of sweatshops.
Goed argument. Fijne discussie ook. Lekker open. Fijn weekend.
Raar? Nee het geeft alleen maar aan dat het systeem niet werkt. Het wordt veel te vaak gebruikt om posts weg te drukken of aan te geven of ze het ergens niet mee eens zijn. Eigenlijk gewoon een stukje censuur aangezien je reactie weggemod kan worden ook al is het ontopic.

Mijn reactie mag je trouwens gewoon ongewenst modden, want dit is inderdaad offtopic _/-\o_ Heb Karma for days.

[Reactie gewijzigd door Beakzz op 23 juli 2024 15:03]

Komt omdat je dan om de haverklap een mailtje krijgt van het mod-team, dat het geen populariteitswedstrijd is. ;)
Het is geen censur. Omdat je gewoon kan instellen dat -1 zichtbaar is. Tevens wordt -1 niet verwijdert. -2 wel(powermod) maar die zijn dan ook tegen de regels van het platform dus ook geen censuur.
Niet raar, ik ben wel van plan het spel aan te schaffen omdat ik de al de mannen en vrouwen die het spel maken niet achter de uitspraken en acties van haar werkgever schaar.
Dank je, zouden meer mensen moeten doen en stemmen met je portemonnee.
"mensen moeten doen en stemmen met je portemonnee."

Yup dat gaan Chinese doen, ze zijn een vd grootste markten. Zie Captain Marvel box office INTERNATIONAL (62.2%), daarom is het zo groot succes/1vd beste marvel film $1,128,274,794.

FREE HongKong is een groot onzin, HK is een onderdeel van China net als spanje catalonie.
Die twee kan je geen eens met elkaar vergelijken, wow, wil jou wel horen als je in Hong Kong woon en aardig vrij ben (ja zeg aardig vrij), en dat China Hong Kong net zo mensen wil gaan onderdrukken als in de rest van China, DAAROM zijn ze aan het protesteren, maar dat kan iemand zo als jij die SUPER vrij (nog) is in een land als Nederland blijkbaar niet begrijpen.

[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 23 juli 2024 15:03]

Free HongKong onzin?

Vertel dat maar aan die miljoenen Tibetanen en Uyguren die vastzitten en vermoord zijn omdat ze het niet eens waren met de Chinese bezetting.
#mijnmening

Wat een onzin.

Die CGI en gameplay / features trailer van Shadowlands en Diablo 4 zien er ongelofelijk sexy uit en ik ga zeker dag 1 de Collector's Editions bestellen. Dit art-team is écht het beste van de wereld als je mij vraagt! Kan mij eerlijk gezegd jeuken wat ze in China doen.

Ben erg benieuwd naar alle ins en outs van zowel Shadowlands als Diablo 4! Kan niet wachten op de rest van de panels van Blizzcon! :D

[Reactie gewijzigd door dartbord op 23 juli 2024 15:03]

Gaat niet zozeer om wat er in Hong Kong gebeurd, maar hoe Blizzard ermee om is gegaan met die ene speler die zij verbannen hadden en prijzengeld stop zetten, wat geen schoonheidsprijs verdient.

[Reactie gewijzigd door CH4OS op 23 juli 2024 15:03]

Stop met janken man. Als je weet hoeveel onrecht er in de wereld is koop je helemaal niets meer. Jij gaat het verschil echt niet maken. Ondertussen loop je een heel mooi spel mis. Blizz zal er niet wakker van liggen.
Weet niet wat er aan de hand is in Hong Kong ivm Blizzard. Dit ziet er echter veelbelovend uit en zal mij niet weerhouden, vrees is ;)
En dit was voorafgaand aan de opening van Blizzcon:

https://www.youtube.com/watch?v=xaa3O3IT97I
Vindt je dat vreemd, Blizzard heeft misschien geconstateerd dat de strafmaat te hoog was en te snel daarmee gereageerd, maar fout zaten ze niet echt.

Hebben mogelijk anders kunnen reageren, maar dat zij nu zo door het stof moeten naar mijn idee onterecht. Blizzard laat hier alleen maar veerkracht zien, zij veren mee met de reacties en houden de eer aan hun zelf door het boetekleed aan te trekken.

en dat hebben ze naar mijn idee heel netjes gedaan.

[Reactie gewijzigd door _Dune_ op 23 juli 2024 15:03]

Dat vind ik niet vreemd, ik ben het volledig met je eens zelfs. Ze hebben er goed aan gedaan om met deze verklaring te komen, maar het maakt voor sommige mensen blijkbaar niet uit. Die zijn nooit tevreden te stellen helaas. Ik denk dat je mijn bedoeling verkeerd hebt opgevat. :)
Nou! Dat zal ze leren!

Wat hoop je met je 'Kijk mij eens rechtschapen zijn!" actie te bereiken?
Oprechte interesse.
Oprechte interesse gaat meestal niet gepaard met ironie of sarcasme. Als genoeg mensen hetzelfde principe hanteren, wordt ActiBlizz automatisch het diepst geraakt waar 't meest pijn doet: in de portemonee. Menig bedrijf heeft z'n kar al gekeerd na een internetboycot/hetze.
Ik hoop niet al teveel meer van Blizzard, sinds Activision haha. :)
Het was al ActivisionBlizzard (sinds 2008) toen Diablo III uit kwam in 2012.
En Diablo 3 was dan ook een grap.
Sinds beide AH's weg zijn, is de game an sich goed te pruimen hoor! :)
Over smaak valt niet te twisten, zal ik maar zeggen. ;)
We zullen je missen.

Ik pre-order hem zodra de knop groen wordt.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het meer een expansion vind van D3. Ik zie weer de skills zoals Leap, Rush, Meteor, Ice Bolt etc. Dat is natuurlijk exact hetzelfde als D3. Als Diablo 3 speler had ik eigenlijk wat anders verwacht en het gekke is, ik weet niet wat. De druid is een welkome verandering, vond die in D2 altijd erg leuk. Doe dan ook maar weer gewoon de Amazone erin :)
De brug van 2D naar 3D is gewoon heel erg groot tov 2010 style 3D naar 2020 style 3D., vandaar dat D3 zo anders aanvoelde dan D2. Persoonlijk vond ik D1 en D2 ook erg op elkaar lijken.
Ik heb ook niet echt over de stijl, ik heb meer dat deze getoonde characters een beetje herkauwde boterhammen zijn en dat is jammer, juist omdat blizzard zo ontzettend goeie creatieve breinen in huis heeft. Grafisch is het wel weer wat beter. Ik ga het sowieso spelen :+
D2 sorc/barb al eens vergeleken met D3 mage en barb? :P

Diablo games houden doorgaans vast aan bepaalde signature skills, zal ook in D4 niks aan veranderen.
Plus, stel we krijgen een barbarian zonder Whirlwind, dan geef ik je alvast op een briefje dat heel internet in rep en roer is over het feit dat Blizzard het lef heeft een fan favorite skill niet in D4 te verwerken.

Het is altijd een 'doomed if you do, doomed if you don't' vind ik. Te veel hetzelfde en men begint te klagen, maar te anders en er wordt ook meteen weer kritiek geleverd.

[Reactie gewijzigd door Nephalem op 23 juli 2024 15:03]

Begrijp me niet verkeerd, zo denk ik er ook wel een beetje over en ik speel Diablo sinds deel 1. Het grote verschil tussen D2 en D3 was in dat geval wel de 2d naar 3d conversie, dat was je grote vernieuwing. Je gaat nu naar D4 en is er (ben ik bang) geen grote vernieuwing meer. Dan gaat dus tellen wat andere vernieuwingen zijn en ik hoop dat dat er een hoop zijn :)

Barb zonder whirlwind is als een slagroomtaart zonder slagroom, dat snap ik ook wel :+
In d2 kon je een melee sorc maken en daarmee ownen in pvp. T feit dat je zelf de vrijheid had om om items en features vrij toe te passen gaf al meer diepgang dan ik in d3 kon terug vinden.

D3 en d4 zijn cookie cutter builds en zoals met andere games van blizzard merk ik dat learning curves ingeruild zijn voor noob vriendelijke games (overwatch). Ik snapte er de eerste 6 maanden in d2 ook niks van maar daarna heb ik 8 jaar lang doorgespeeld... gewoon zo goed
Het lijkt alsof ze gewoon Diablo 3 genomen hebben en daar vanuit Diablo 4 zijn gaan ontwikkelen. Als ik de trailer zie lijkt het net of je naar bestaande gebieden van Diablo 3 zit te kijken en dan inderdaad dezelfde klassen.
Zolang er geen real money action house is ga ik van dit spel zeker genieten!!!!!!!
Ik vind een auction house best wel tof, maar dan ook alleen een auction house zonder commercie.
Real money AH is al jaren weg uit D3, dus kun je nu ook prima spelen als dat je tegenhoudt.
Real money AH is al jaren weg uit D3, dus kun je nu ook prima spelen als dat je tegenhoudt.
RMAH mag dan al jaren weg zijn, maar er zijn velen die (wellicht correct) argumenteren dat D3 daaromheen was gebouwd.
Klopt, in eerste instantie was D3 om de RMAH gebouwd, het was in het begin zelfs zo dat je je kapot moest grinden voor legendary items en die waren dan zelden voor je eigen class. Je moest die dan verkopen in de AH en met dat geld dan weer meuk voor je eigen class kopen.
Het was werkelijk om te janken, spel een lange tijd niet aangeraakt tot ik het nieuws kreeg dat de AH er uit ging. Nadat dat was gebeurd het spel weer opgepakt en ik denk dat er nu zeker 2000+ uur in zit.
Het spel had gewoon een verdomd slechte start en dat hebben ze wat mij betreft wel goed gemaakt.

Nu mogen ze met D4 gewoon laten zien dat ze wel een game kunnen maken waar de hele diablo community op zat te wachten. tot dat het tegendeel is bewezen denk ik in ieder geval dat ze dat nu gaan (proberen te) doen.
3 klassen? Voor nu aangekondigd, ik neem aan dat bij release er minimaal 2 klassen meer bij zitten?
Ik vind 3 classes bij een release eigenlijk voldoende. In de beginfase heb je over het algemeen genoeg plezier in het verkennen van de campaign, builds en gameplay mechanics. Nieuwe classes zijn ideaal om als expansions toe te voegen in een latere fase.
Drie klassen is erg weinig, zeker als er al twee dezelfde zijn als in Diablo 3. D3 had er trouwens zes bij release.
Zijn er 5 bij release, 3 aangekondigd.. als ik zo naar de beschikbare mounts op blizzcon kijk gok ik nog op een necro en/of warlock
Geen archer class (amazon/demonhunter/etc), en 3/5 magische classes, lijkt me vreemd.
Mij ook, maar als je de mounts bekijkt kan je niet anders dan concluderen dat dat class bound mounts zijn. Tenzij dat placeholders zijn natuurlijk.
3.. voor nu. Volgend mij worden het er 5 en zijn er nu 3 aangekondigd

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.