Er is een afbeelding van een interne roadmap van AMD gelekt waarop mogelijke naamschema's en leverdata van de Zen-processors staan afgebeeld. De processors krijgen SR3-, SR5- en SR7-benamingen, wat doet denken aan de i3-, i5- en i7-namen van Intel.
WCCFtech heeft de afbeelding op het forum van de Chinese website Chiphell gevonden. De afbeelding toont een tabel waarin de namen en prijzen van verschillende processors staan afgebeeld. De grafiek toont aan dat de nieuwe Zen-chips allemaal meer dan 1500 yuan zullen kosten, wat ongeveer 200 euro is. De SRx-naamgeving refereert vermoedelijk naar de Summit Ridge-naam van de Zen-processors.
AMD lijkt het topmodel van de chips, de SR7, als eerste op de markt te willen brengen. De SR5 en SR3, die waarschijnlijk goedkoper zijn, verschijnen later. Omdat het een roadmap van de eerste helft van 2017 betreft, verschijnt de SR3 vermoedelijk niet later dan juli. Of de processors een vergelijkbare indeling hanteren als de Core i3-, i5- en i7-chips van Intel is niet duidelijk. Intel gebruikt in de regel voor desktopprocessors de naam i3 voor een dualcore met hyperthreading, i5 voor een quadcore zonder hyperthreading en i7 voor quadcores met hyperthreading en alle consumentenchips met meer dan vier cores.
Mogelijk is de SR7 de processor die met acht cores en simultaneous multithreading over zestien threads beschikt. AMD demonstreerde deze processor tijdens een evenement in augustus, volgens de fabrikant kan de chip zich meten met een vergelijkbare Intel-processor op basis van de Broadwell-architectuur.
De SR3 zal vermoedelijk niet vergelijkbaar zijn met een Core i3, aangezien de vanafprijs van 200 euro aanzienlijk hoger is dan de 120 tot 160 euro waarvoor de i3-chips op dit moment in de Pricewatch beschikbaar zijn. Maandag lekten er specificaties en prijzen uit van de opkomende Kaby Lake-processors, die net als de Zen-chips begin volgend jaar op de markt komen. Het topmodel van de i3, die op 4,2GHz draait en vermoedelijk overklokbaar is, krijgt een prijskaartje van 177,34 dollar. De goedkoopste variant wordt voor 122,28 dollar verkocht.
Volgens de tabel verschijnt de SR7 gelijktijdig met de Bristol Ridge-apu's. Eerdere geruchten suggereerden dat de eerste Zen-processors in februari 2017 zullen verschijnen. Hieruit kan geconcludeerd worden dat de Bristol Ridge-apu's ook in die maand beschikbaar komen. De leverdatum van die apu's was tot op heden onbekend. Een aantal modellen zijn al wel in systemen van HP en Lenovo verkrijgbaar, maar nog niet los.
De uitgelekte tabel geeft verder een indicatie van de prijzen van de Bristol Ridge-chips. Het topmodel, de A12-9800, een quadcore-processor met een kloksnelheid van 3,8GHz en een turbo van 4,2GHz, zal minder dan 900 yuan kosten. Omgerekend is dat zo'n 122 euro. De A10-9700 zal een kleine 800 yuan, ofwel ongeveer 109 euro kosten. De Athlon 950K, een overklokbare A10-9700 zonder gpu, heeft een adviesprijs van ongeveer 500 yuan, zo'n 68 euro.