- Soort accessoire (tablet/ereader) Pen/Stylus
-
Kleur
Wit -
Compatible merk
Apple
De onderstaande aanbiedingen zijn door de ingestelde filters uitgesloten
Ik heb de Apple Pencil 2 nu al ruim een jaar in gebruik en het is een fijne stylus voor tekenwerk op de iPad. Het design is prachtig en voelt erg premium aan, wat je mag verwachten van Apple. Het verbinden van de Pencil met mijn iPad is een fluitje van een cent, en dankzij de magnetische strip op de Pencil zelf is het opladen ook erg handig en snel.
Het schrijven en tekenen met de Pencil is een genot, dankzij de lage latency voelt het erg natuurlijk aan en is het vergelijkbaar met echt papier.
Het grootste nadeel van de Apple Pencil 2 is de prijs. Het is zeker niet goedkoop en er zijn ook goedkopere alternatieven beschikbaar. Het is een uitstekende tool met een mooi design en goede functionaliteit, maar de prijs is wel een punt om rekening mee te houden.