Google werkt mogelijk aan nieuwe Nest-producten, waaronder twee beveiligingscamera's met een hogere resolutie en hdr-ondersteuning. Het bedrijf zou daarnaast komen met een nieuwe deurbel en smartspeaker. De nieuwe producten moeten 'binnenkort' officieel worden aangekondigd.
Volgens Android Headlines komt Google met een nieuwe Nest Cam Indoor en Nest Cam Outdoor. Beide camera's moeten een '2k'- resolutie krijgen. Dat is hoger dan de 1080p-resolutie van de huidige Nest-camera's, hoewel de exacte hoeveelheid pixels niet wordt vermeld. Ook krijgen beide camera's hdr-ondersteuning en een digitale zoom van maximaal 6x.
Het lijkt bij beide Nest Cams te gaan om bedrade varianten en dus niet om versies met een ingebouwde accu. Beide camera's komen beschikbaar in witte en grijze varianten, hoewel van de Indoor-versie ook een soort rood/roze model komt.
Verder zou Google werken aan een nieuwe bedrade Nest Doorbell. Ook deze camera wordt voorzien van een 2k-resolutie, hoewel de website hierbij geen hdr-ondersteuning vermeldt. De camera krijgt ook een digitale 6x-zoom, net als de twee beveiligingscamera's, schrijft het medium.
Tot slot publiceert de techwebsite ook renders van een nieuwe Nest-smartspeaker. Beelden daarvan verschenen onlangs al in een advertentie van Google, hoewel de speaker nog niet officieel is aangekondigd. Volgens de techwebsite gaat het om een nieuwe Google Home-speaker die gebruikmaakt van Gemini in plaats van de Google Assistent. Google kondigde onlangs al aan dat het zijn smartspeakers zou voorzien van Gemini. De speaker krijgt volgens Android Headlines 360-gradenaudio en kan worden gepaard met een Google TV Streamer.
Het is niet bekend wanneer de nieuwe Nest-producten precies op de markt komen. Android Headlines zegt dat Google de nieuwe apparaten 'zeer binnenkort' introduceert, maar noemt daarbij geen datum.