Microsoft heeft de Copilot-website uitgerust met aanpasbare GPT’s. Gebruikers kunnen het taalmodel via goedgekeurde invoegtoepassingen personaliseren en op die manier specifiekere resultaten behalen.
Momenteel zijn er op de website van Microsoft Copilot een handvol invoegtoepassingen terug te vinden. Deze plug-ins bestrijken thema’s als shoppen, recepten, reizen en muziekherkenning. Gebruikers kunnen maximaal drie invoegtoepassingen tegelijkertijd activeren en de gegevens die worden ingegeven, worden ook gedeeld met de achterliggende bedrijven. Het is niet duidelijk hoeveel plug-ins de komende tijd nog beschikbaar komen.
De website van Microsoft Copilot is sinds 15 november 2023 online. Gebruikers die de invoegtoepassingen willen inschakelen, moeten zich aanmelden bij de dienst via een Microsoft-account.