Cookies op Tweakers

Tweakers is onderdeel van DPG Media en maakt gebruik van cookies, JavaScript en vergelijkbare technologie om je onder andere een optimale gebruikerservaring te bieden. Ook kan Tweakers hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Cookies accepteren' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt? Bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Gebruikers

Score: 5
3 reviews

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikers score Score: 5
Score: 5
3
Score: 4
0
Score: 3
0
Score: 2
0
Score: 1
0
blender 19 december 2020 Product gekocht

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

Aangeschaft om een Fritz!box 5490 te vervangen omdat ik al een router heb. Opgehangen in de meterkast met de schroefgaten onderop. Werkt perfect met een TP-Link TL-SM321B SFP en een SC/APC–LC simplex kabeltje. Apparaatje blijft koud. De Fritz!box werd altijd warm, ondanks dat alles erop uit stond.

Pluspunten

  • robuust (metalen behuizing)
  • zuinig (geen warmte)
  • klein

Minpunten

  • geen

Eindoordeel

Score: 5
Shmotten 7 augustus 2018 Product gekocht

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

Werkt perfect ter vervanging van T-Mobile Thuis modem.

Pluspunten

  • Makkelijk opgezet
  • Klein

Minpunten

  • Geen tot nu toe

Eindoordeel

Score: 5
Spartan70NL 7 maart 2017

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

Ideaal wanneer je RJ45 wilt omzetten naar SFP bijv. glasvezel-lc voor lange afstanden of smalle kabelgoten. Linksnelheid is top (vrijwel geen verlies), bovendien is dit model ook scherper geprijsd als Ubiquiti converters etc. Vergeet niet de "Force/auto" switch te controleren. Termen als FX/TP/RX zijn terug te vinden in de handleiding.

Pluspunten

  • Robuuste metalen behuizing
  • Prijs/kwaliteit verhouding
  • Geen SFP vendor lock
  • Compact formaat
  • Force/auto mode

Minpunten

  • Geeft vrij veel warmte af, houd ventilatie vrij
  • FX, TP en RX betekenis niet erg duidelijk (zie handleiding)

Eindoordeel

Score: 5
Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100

Heb jij ook een TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review



Apple iPad Pro (2021) 11" Wi-Fi, 8GB ram Microsoft Xbox Series X LG CX Google Pixel 5a 5G Sony XH90 / XH92 Samsung Galaxy S21 5G Sony PlayStation 5 Nintendo Switch Lite

Tweakers vormt samen met Hardware Info, AutoTrack, Gaspedaal.nl, Nationale Vacaturebank, Intermediair en Independer DPG Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2021 Hosting door True