Het Finse Remedy Entertainment werkt niet alleen aan Xbox One-game Quantum Break, maar blijkt ook een iOS-game in productie te hebben, die Agents of Storm gedoopt is. De game moet begin 2014 al op de markt komen. De prijs is nog niet bekend.
Agents of Storm wordt volgens de korte presentatie die de Finse studio gaf tijdens de Spike VGX Awards een 'erg eenvoudige game'. Het is volgens Remedy Entertainment een 'omgekeerde tower defense-game', waarbij spelers eenheden via drie vaste banen de spelwereld in kunnen sturen. Het spel verschijnt begin 2014 voor iOS. Wat de nieuwe game gaat kosten is niet bekend.
Remedy toonde tijdens de VGX Awards ook Quantum Break, dat het als Xbox One-exclusive bij de onthulling van de console aankondigde. De Finse studio maakt nu bekend dat de game twee hoofdrolspelers krijgt, waartussen spelers kunnen wisselen. De speler kan door het leven als Jack Joyce of Beth Wilder, die beide aanwezig waren bij een experiment met het manipuleren van de tijd. Paul Serene, de derde aanwezige bij het experiment, is de bad guy van de game. Alle drie hebben aan het experiment de mogelijkheid overgehouden om het verloop van de tijd te manipuleren.