Ontwikkelstudio Remedy werkt aan een nieuwe versie van zijn eigen game Death Rally. De nieuwe versie van het spel, waarvan de eerste versie in 1996 uitkwam, wordt binnen enkele maanden uitgebracht op de iPhone en de iPad.
De iOS-versie van Death Rally is in maart gereed voor publicatie in de App Store en zal dan op zowel de iPhone als de iPad te spelen zijn, zo maakte Remedy dinsdag bekend. De gameplay wordt niet gewijzigd ten opzichte van de versie uit 1996. Spelers racen in een top-down-view en kunnen tegenstanders tijdens het racen bestoken met allerlei wapens die buiten de races om als upgrades kunnen worden aangekocht met geld dat tijdens de races is verdiend.
Het iOS-project vormt waarschijnlijk een tussenstation voor Remedy, dat in 2010 horror-shooter Alan Wake op de markt bracht. De ontwikkelaar is volgens enkele advertenties op zijn website op zoek naar nieuwe medewerkers om mee te werken aan een nieuwe 'AAA-game'. Meer over dit project is nog niet bekend. Wel kwam eerder al naar buiten dat Remedy mensen zocht om te werken aan de engine die voor Alan Wake werd ontwikkeld, waarbij ervaring met motion-control-technologie als plus werd genoemd.