Nintendo brengt prijs 3DS omlaag - update

Nintendo heeft de prijs van de Nintendo 3DS in Japan en de VS verlaagd met respectievelijk negentig en vijfenvijftig euro. De fabrikant heeft gemeld dat overige regio's op zijn laatst in september aan de beurt komen voor een prijsverlaging.

De prijsverlaging in Japan komt ongeveer vijf maanden na de introductie van de Nintendo 3DS, die in februari in Japan op de markt werd gebracht. De prijs van de handheld zakt van 25.000 naar 15.000 Yen, wat gelijk staat aan een daling van ongeveer 223 naar 133 euro, zo meldt Eurogamer. In de Verenigde Staten daalt de prijs van het apparaat van 249 dollar naar 169,99 dollar.

De prijsdaling lijkt een directe reactie op de tegenvallende verkoopcijfers van de 3DS sinds zijn introductie. Nintendo wil met de prijsverlaging bereiken dat er meer gamers met een 3DS zijn wanneer in dit najaar games aan het portfolio van de handheld worden toegevoegd. Volgens Nintendo-president Satoru Iwata is de tegenvallende verkoop echter niet per definitie het gevolg van de prijs van de hardware. Iwata zei dat veel potentiële kopers de 3DS wel willen hebben, maar wachten tot er meer games voor het apparaat beschikbaar zijn.

Behalve de belofte dat er in andere gebieden ook een prijsverlaging volgt, heeft Nintendo nog niets bekendgemaakt over de prijsontwikkeling in Europa. Wellicht maakt het bedrijf meer daarover bekend op de Gamescom, die van 17 tot en met 21 augustus in Keulen plaatsvindt.

Update, 11:12: Nintendo Benelux heeft bevestigd dat de prijs van de Nintendo 3DS in de Benelux op 12 augustus wordt bijgesteld. De nieuwe prijs van het apparaat is nog niet bevestigd, maar InsideGamer.nl schrijft te verwachten dat de handheld 170 euro gaat kosten. Daarnaast heeft Nintendo een ambassadeursprogramma aangekondigd; 3DS-bezitters die voor 12 augustus contact maken met Nintendo's eShop, krijgen een downloadpakket van tien NES- en tien Game Boy-games gratis.

Door Jurian Ubachs

Redacteur

28-07-2011 • 10:37

117

Lees meer

Nintendo kondigt Tetris voor 3DS aan
Nintendo kondigt Tetris voor 3DS aan Nieuws van 21 september 2011
Betaalde dlc komt naar 3DS en Wii U
Betaalde dlc komt naar 3DS en Wii U Nieuws van 1 augustus 2011

Reacties (117)

117
113
51
8
0
42
Wijzig sortering
Formele reactie Nintendo:


Nintendo 3DS Ambassador programme

Nintendo has today announced a global change in the trade pricing policy of Nintendo 3DS. In Europe, this will be applicable from August 12th.

There have been times in the past when we, Nintendo, have marked down the trade prices for our video game machines a certain amount of time after launch to further accelerate adoption of the hardware, but never in Nintendo’s history have we dropped a system’s trade price so significantly less than 6 months after launch.

We are aware this may cause you, the loyal fans who supported Nintendo 3DS from the beginning, to lose trust in us, and this is not our intention in any way.


All of you who have kindly supported Nintendo 3DS from the beginning are Nintendo’s most important customers. Although we may not be able to completely prevent you from regretting purchasing Nintendo 3DS early, we would like to express our gratitude to our special customers like you by offering 20 free downloadable games from Nintendo eShop.

These free games are available to anyone who owns a Nintendo 3DS system and uses a wireless broadband Internet signal to connect to the Nintendo eShop at least once before 23:59 pm (Central European Time) on August 11th. These Nintendo 3DS systems will be automatically registered in the Nintendo 3DS Ambassador programme. For information and a tutorial video on how to connect your Nintendo 3DS to the Internet, please visit the Nintendo 3DS website here.

The programme contains two elements:

1.Beginning Sept. 1st, Nintendo 3DS Ambassadors will be able to download 10 NES™ Virtual Console™ games at no charge and before they are available in Nintendo eShop for the general public. These games, including Super Mario Bros.™, Donkey Kong Jr.™, Balloon Fight™, Ice Climber™ and The Legend of Zelda™, will be released as paid downloadable games, but Ambassadors can download them in advance of launch for free. Once the paid versions of the games are released in Nintendo eShop later in the year, the updated versions will be available to Ambassadors for download at no cost.

2. By the end of 2011, Nintendo will provide Ambassadors with 10 Game Boy Advance Virtual Console games. These include games like Yoshi’s Island™: Super Mario™ Advance 3, Mario Kart™: Super Circuit, Metroid™ Fusion, WarioWare™, Inc.: Minigame Mania and Mario vs. Donkey Kong™. These games will be available exclusively to Ambassadors, and Nintendo currently has no plans to make these 10 games available to the general public on Nintendo 3DS in the future.

More details about this programme will be announced in the future.
Nou, dan is het wachtn dat de winkels de prijzen vóór 12aug al flink gaan verlagen en je toch die 20 gratis games krijgt. ^^
Nintendo zal eigenlijk wel moeten willen ze niet een te groot gat in de markt laten liggen voor Sony. De opvolger van de PSP, de Vita, staat ook al aardig te trappelen en Sony kennende zal de marketing ook snel op stoom komen. De huidige prijs is te hoog ten opzichte van de DS(i) voor een effect wat er voor velen niet toe doet. Destijds waren het vooral de spellen Nintendogs en braintrainer die het platform een eigen gezicht gaf. Waar de input een ware revolutie op handheldgebied teweeg bracht, is het 3d aspect nu niet meer dan "nice to have". Tel daar bij op dat telefoons krachtiger zijn geworden en inmiddels vele applicaties hebben, en ik kan me goed voorstellen dat de behoefte voor een apparaat van 250 dollar/euro zeer klein is.

Persoonlijk lijkt het me nog een leuk systeem, temeer omdat ik een aantal toppers op de DS heb gemist. Het is voor mij dus ook niks meer als een moderne DS en daarom is de meerprijs het voor mij dus altijd niet waard geweest. Laat hem zakken naar €150,- en het is ineens toch wel verleidelijk.

Mocht dit overigens niet werken dan is het enige wat de verkoop kan stimuleren een R4 opvolger. Maar tegelijkertijd zal dat ook de doodsteek voor het systeem kunnen zijn, zie Dreamcast.
Mocht dit overigens niet werken dan is het enige wat de verkoop kan stimuleren een R4 opvolger. Maar tegelijkertijd zal dat ook de doodsteek voor het systeem kunnen zijn, zie Dreamcast.
Zoals je zelf eigenlijk al zegt is dat eerder de doodsteek van zo'n systeem. Ontwikkelaars vluchten vanwege zoiets als de R4 momenteel juist weg voor de DS. Het lijkt me dan niet zo zinvol om zoiets te tollereren bij de 3DS. Nintendo lijkt met de aangepaste prijsstelling van de hardware nu naar een "loss leader" achtig model te gaan en dan wil je dat helemaal niet hebben.
offtopic:

Ik zit zelf eigenlijk te wachten op de slim versie.

Kijk eens naar de psp en de DS. Die echt dik ware toen ze uitkwamen, en een jaartje later kwamen alweer hele mooie uit ;)
De 3DS is even groot als een DSi maar misschien iets dikker. Ik heb beiden en ik heb geen moeite met de afmetingen van de 3DS. M'n enige klacht over de hardware is dat je de accu feitelijk elke dag weer moet opladen. Verder is het een prima ding.
Ik snap precies je punt, maar kijk eens naar de aller eerste DS. Als je die naar een DS lite zet die een jaartje later uit kwam is het naar mijn mening een leelijk toestel. Maar je hebt helemaal gelijk over de DSI en den 3DS. Ik wacht nog even totdat er een Lite versie uit komt en meer leuke games :P
Ik heb alle Nintendo-handhelds vanaf de GBA SP en ook de DS 'phat' (zoals de eerste versie onofficieel genoemd werd) vond ik nog wel een aardig apparaat. Voor iemand met wat grotere handen (zoals ik zelf) is ie eigenlijk zelfs prettiger dan de Lite, en hij is sowieso een stuk robuuster dan de latere DS-en. Qua uiterlijk is ie minder straks dan de DS Lite/DSi, maar ik vind hem niet lelijk.
dat is eigenlijk mijn reden dat ik afzie van de aankoop. 4uur batterij tijd is onacceptabel voor mobiele devices. Ik wacht dus de 2e slim/light versie af die waarschijnlijk kleiner, lichter, een beter scherm en een langere uithouding heeft.
De beperkte batterijtijd is niet fijn, maar voor alle andere dingen die je nu noemt zou ik niet wachten. Ik denk bijv. ook niet dat er nog zoveel valt te verbeteren aan de kwaliteit van het scherm. Ik ken eigenlijk geen mobiele apparaten die zo'n fijn beeldscherm hebben als de 3DS.
snap ik ook wel
heb een 3DS ooit eens uitgeprobeert voor +/- 15 minuten
Was zelda in 3D, kostte me daarnaast ook nog eens 10 minuten om eindelijk de juiste schermpositie te vinden.
en na het 15 minuten spelen was ik toch wel duizelig
daarnaast vind ik dat het 3D effect weinig toevoegt.

dit kan natuurlijk ook aan mij gelegen hebben

[Reactie gewijzigd door tha_crazy op 24 juli 2024 09:59]

Anoniem: 386034 @tha_crazy28 juli 2011 10:49
Je ziet 3D eigenlijk overal floppen, behalve in de bioscoop. De technologie is gewoon nog niet ver genoeg, en projectie van 3D in 2D is gewoon niet goed genoeg (bijwerkingen). Bovendien heb je in een gewone 2D foto of film ook al 3D werking zoals perspectief en dergelijk dus eigenlijk is 3D in 2D niet eens zo nodig.

Het wachten is op holografische 3D zoals bijvoorbeeld het holodeck in star trek.
Floppen? Ik heb een 3D-tv (was in mijn geval een paar tientjes duurder dan een 'gewone' Full HD) en ik vind het een verademing. Je moet niet kijken naar gesimuleerde 3D, maar wanneer je Bluray met Real3D bekijkt (Drive Angry bijvoorbeeld) dan zijn de effecten goed te noemen. Of kijk eens naar WipeOut HD/Fury of Killzone 3 in 3D. Ik kan het ook uren spelen zonder er last van te hebben. En qua kijkhoek is de huidige generatie tv's ook echt niet misselijk!
Bovendien heb je in een gewone 2D foto of film ook al 3D werking zoals perspectief en dergelijk dus eigenlijk is 3D in 2D niet eens zo nodig.
Het is ook niet iets wat nódig is, 3D, maar het is een feature. Net als Ambilight ook geen noodzaak is of 5.1 Dolby Pro Logic geluid, maar het is wel leuk om erbij te hebben. En echt, het kijkt (mijn ervaring) heerlijk en voegt een nieuw belevingsniveau toe aan films.

@JAHRASTAFARI hieronder.
Ik reageer op iemand die alleen maar roept dat 't flopt, etc. Iemand die blijkbaar nog nooit een goede 3D-ervaring heeft gehad in een 'home environment'. Hoe kan hij / zij oordelen? Ik was ook sceptisch, maar de lage aanschafprijs (al met al 50 euro meer dan een vergelijkbare gewone Full HD-variant), heeft mij besloten toch voor 3D te gaan, zodat we voorbereid zijn. Kan wel zonder 3D aan gaan schaffen, maar als 3D-uitzendingen over x-jaar de standaard worden, moet ik dan weer een nieuwe tv.
Het is gewoon niet fijn om TV te kijken met zo'n bril op. Bovendien vermoeit het kijken veel vlugger.

Echt zwaar overrated dat 3D op de TV's. Gelukkig zijn er ook mensen (zoals ik O-) ) die niet meegaan in de hype en gewoon een nieuwe TV kopen zónder 3D.
Jouw mening is dus een feit? Ik vind het TV kijken met zo'n bril op (zeker de nieuwe, lichtere varianten van Sony) juist helemaal niet vervelend of vermoeiend. Zeker bij bijvoorbeeld Killzone 3, wat ik uren kan spelen zonder hoofdpijn te krijgen, vind ik 3D een verademing en een toevoeging.

Ach.. 3D is een hype.. net als tablets, netbooks, etc. Allemaal hypes. Doe er vooral niet aan mee! Dat is pas stoer! :P

[Reactie gewijzigd door Frituurman op 24 juli 2024 09:59]

In de cinema op een scherm van +10m is het inderdaad soms wel leuk, op een grote fullHD tv van +40" kan ik mij ook wel voorstellen dat het leuk is, maar op een schermpje van 9cm... nee dat hoeft voor mij niet
integendeel, bij dergelijke kleine schermpjes is het extreem belangrijk dat het beeld heel scherp is aangezien je er van een veel kortere afstand naar kijkt.

Als de prijs van een toestel na 6 maand al zo extreem verlaagd wordt (-40%) dan spreek ik toch echt van een flop.
Dan weet jij blijkbaar niet wat de term flop inhoudt.

De Virtual boy is bijvoorbeeld een flop, maar een apparaat wat pas 5 maanden te koop is, nauwelijks content heeft en nog een heel leven voor zich heeft kan je uberhaupt niet over oordelen omdat het nog moet blijken of het een flop wordt of niet.

Bovendien heeft Nintendo het juist slim gedaan, ze hebben meer verdiend aan de early adopters.

Als Nintendo nou de prijs in het begin op 400 euro had gezet en dan had verlaagd naar 120 euro, wat zou je het dan noemen? Een superflop?

Je begrijpt toch wel dat dat niks zegt? De prijs was sowieso te hoog in het begin.
"Bovendien heeft Nintendo het juist slim gedaan, ze hebben meer verdiend aan de early adopters."

Laat de early adopters nou net de kleinste groep consumenten zijn die juist reclame moeten maken voor de meute.
Nu deze kleine groep zich genaait voelt door een gebrek aan games zal de reclamewerking een stuk minder zijn.

Dit is echt wel een soort het beste maken van de situatie.
Niet dat het een flop is, maar het aanlooptraject is zeker geflopt.
Nintendo moet nu dus de prijzen veel vroeger lager maken om toch nog genoeg platform te hebben om de games in het najaar te slijten.
Een puur economische beslissing die aangeeft dat ze een fout hebben gemaakt.
Althans, ik heb geen idee waarom er zo weinig te krijgen is voor de 3DS. Kan natuurlijk ook samenhangen met gecancelde games vanwege de aardbeving en tsunami.

Hoe dan ook, het liep niet zoals verwacht en nintendo moest hun strategie veranderen.
Ik, als eigenaar van een 3DS, kan je zeggen dat de grote van het scherm er niets mee te maken heeft. Op mijn 3DS zie ik het 3D effect perfect, ik krijg er nauwelijks koppijn van en bovenal voelt de spelwereld er een stuk levendiger door aan.

Je hebt een 3DS ook op een kortere afstand, waardoor de verhouding van de beeldgrootte ten opzichte van de afstand een grote factor is. Naar verhouding is het beeld dat je waarneemt op een 3DS op die afstand evengroot als je HDTV in je huiskamer.
Breedbeeld-tv's werden in de jaren 90 ook zo gehyped. Het heeft nog 10-15 jaar geduurd voor het een beetje mainstream werd (en dan is het mainstream en dan heb je alsnog zwarte balken op je breedbeeld-tv).
Iets kopen voor de toekomst is meestal zinloos.

Voorlopig ben je voor 3D nog afhankelijk van films. Kijk je dus weinig films, dan is de aankoop van een 3D-tv eigenlijk nogal zinloos.
Anoniem: 305310 @Quacka28 juli 2011 13:26
vergeet niet de games..

Sony zet hard in op 3D games voor de PS3
Wel grappig overigens.
Sony heeft nog een paar dagen geleden een statement uitgebracht dat bedrijven geen 3D om de 3D moeten doen..
Dat terwijl ze zelf inderdaad hard bezig zijn het als een verkoopargument te gebruiken.
Anoniem: 305310 @Frituurman28 juli 2011 13:23
Volkomen met jou eens.

Al zijn er wel hele grote verschillen in de kwaliteit van 3D tv's ik heb destijds de Panasonic VT20 aangeschaft, en die sprong er werkelijk uit qua 2d EN 3D beelden.

En verder is het ook de kwaliteit van een film die de doorslag geeft, daarbij komt ook nog eens; wat verwacht je als je 3D hoort?

Als ik mensen over de vloer heb, en ze merken dat ik een 3D tv heb, dan willen ze dat altijd wel even zien; achteraf zeggen ze, jaa maar het komt niet zo uit het scherm als bij Disneyland of Donfinarium of Walibi.

Maar dat is ook niet vergelijkbaar. al met al, 3D is een leuke feature, en zeker met offline gaming, en met GOEDE films (transformers3, pirates 4, avatar, ice age 3, TRON) om er een paar te noemen, is het een veel mooiere kijkervaring.

ontopic: vind deze prijs van de 3DS ook veel beter bij het apparaat passen, ik meende dat de PSVita zo'n 250-350? ging kosten, met wel 20x betere hardware erin, de 3DS is een kleinbeetje opgevoerde DS met 3D schermpje erin, weinig bijzonders, daarnaast vind ik het wel een belabberde versie van 3D, nee geef mij maar een mooie 3D tv.
Het is gewoon niet fijn om TV te kijken met zo'n bril op. Bovendien vermoeit het kijken veel vlugger.

Echt zwaar overrated dat 3D op de TV's. Gelukkig zijn er ook mensen (zoals ik O-) ) die niet meegaan in de hype en gewoon een nieuwe TV kopen zónder 3D.
Je bedoelt ik negeer zijn verhaal en bijf gewoon roepen dat 3D overrated is.
1 mening tegen de andere. Anekdotische bewijs is waardeloos.

Aan de andere kant komen er continue artikelen boven water die slechte verkoop cijfers voor 3D apparatuur aangeven.

Deze bv: http://www.dailyfinance.c...-demand-no-holiday-cheer/

Ik zeg niet dat 3D niet blijft maar het is zeker niet de makkelijk gewonnen strijd met een hype stokpaardje die de industrie dacht dat het was. De meeste mensen kijken de kat uit de boom.
3D is nog nauwelijks uit, er is weinig apparatuur, weinig content en de prijs is vooralsnog hoog en dan komt er een artikel uit die beweert dat er slechte verkoop cijfers zijn?

Ja vind je het gek?

3D heeft gewoon tijd nodig.

Het zou toch wat zijn als elke fabrikant gigantische verkopen zou halen met 3D apparatuur, zou lekker makkelijk geld verdienen zijn zeg.

Er zijn nog steeds mensen met een CRT TV, pas als mensen hun eerste of tweede LCD TV gaan vervangen voor een 3D TV en er voldoende aanbod is van content kan je wat zinnigs zeggen over het success van 3D.
3D is nog nauwelijks uit, er is weinig apparatuur, weinig content en de prijs is vooralsnog hoog en dan komt er een artikel uit die beweert dat er slechte verkoop cijfers zijn?

Ja vind je het gek?

3D heeft gewoon tijd nodig.
Hoeveel tijd heeft 3d dan nog nodig? Gezien het al sinds de jaren 80 bestaat. Volgens mij is het gewoon eens in de zoveel tijd een stoere gimmick die na X-tijd weer evrdwenen is.

[Reactie gewijzigd door GAIAjohan op 24 juli 2024 09:59]

En dat vraag je als Tweaker zijnde?

Touchscreens bestonden ook in de jaren 80, mobiele telefoons bestonden ook in de jaren 80, breedbeeld TV's bestonden ook in de jaren 80, electrische auto's bestonden ook in de jaren 80 enz enz enz enz.

Er zijn veel meer factoren die het success van iets bepalen, dat iets in het verleden in een inferieur vorm niet succesvol is geworden zegt toch niets over de kans op success in het heden?
Klopt want ze hadden in de jaren 80 ook al 3d in de bioscopen. Dit was dan met een blauw-rood brilletje. Dit is na een tijdje ook verdwenen.
In de jaren 80 waren de bioscoopfilms al gewoon met een gepolariseerd brilletje...
Niks geen rood/blauw brilletje.

Check anders Jaws 3(d) maar eens.
Je had toen ook al gepolariseerde brillen hoor.
Alleen moest een bioscoop dan speciale apparatuur hebben.
Voor anagyphe (rood-groene) projectie heb je alleen maar goedkope brilletjes nodig (en het juiste materiaal).
Voor gepolariseerde projectie heb je een dubbele projector nodig en duurdere brilletjes.

Ik had, ik meen ergens in 1984, op een kermis in amsterdam al een 3D film(pje) gezien met gepolariseerd 3D. Het was toen dus al eentoegepaste projectietechniek.

[Reactie gewijzigd door koelpasta op 24 juli 2024 09:59]

Mijn projector, met gepolariseerde brillen, is uit 1956 dus het is niet alsof het iets nieuws is.

Maar het is tot nu toe steeds ingehaald door andere hypes, eerst stereo fotografie door film, daarna de stereo film door TV, en ga zo maar door. Hopelijk komt er niet binnenkort 2D holografie voor thuis ofzo, dan gaat het weer niet lopen.
Die techniek was dan ook niet om naar huis te schrijven :P

Nee, ik ben het met bovenstaande mensen eens dat 3D nog even moet groeien maar zeker een blijver zal zijn. Ik wacht met smart tot het moment dat ik mijn eigen game monitor naar 3D heb ge-upgrade :D
Anoniem: 62011 @GAIAjohan28 juli 2011 14:15
3D bestaat al sind 1922.
3D (diepte) bestaat al sinds het Begin der Tijden.
En wat bereik jij dan met jouw reactie. Jij vind 3D blijkbaar WEL helemaal geweldig.

Meningen verschillen, live with it, deal with it and move on.

Persoonlijk vind ik dat het zeker toekomst heeft, maar momenteel staat het nog in kinderschoenen. Zelf wordt ik er ook misselijk van als ik er te lang naar kijk. Ik hoop dat hier nog onderzoek naar wordt gedaan en dat dit wordt opgelost.

[Reactie gewijzigd door Fealine op 24 juli 2024 09:59]

Boh ik heb laatst een "echte" 3D film* op zo'n passieve LG scherm en ik was toch wel onder de indruk t.o.v. mijn eerste ervaringen met 3D TV. Kon er uren naar kijken en zelf al was het maar de helft van de normale resolutie.

Zelf de nieuwe generatie tv's met actieve shutterbrillen voelen merkbaar beter aan dan de eerste versies. Net zoals met elke technologie maken die dingen een evolutie mee. En dat zeg ik als iemand die er eerst ook niet voor te vinden was.

De 3DS kan je ook totaal niet vergelijken met de rest, het is een totaal andere manier. Van de 3DS krijg ik hoofdpijn - voelt aan als mijn ogen scheel moeten beginnen kijken - dat heb ik bijvoorbeeld niet bij "gewone" 3D films.

De 3DS is gewoon een heel slechte implementatie van 3D imho. Klein beetje uw hoofd bewegen en de illusie is al weg. Super eigenschap bij een mobiel apparaat ... .

Daarentegen hoe eerder techneuten zeggen dat het gaat floppen (ipod, ipad, bluray, ...) , hoe eerder ik geneigd ben er mijn geld op te zetten. Het is mijn ervaring dat techneuten veelal tegenin gaan wat de grote groep consumenten echt wil.

* Een film waar er rekening mee werd gehouden ipv een 2D naar 3D conversie.

[Reactie gewijzigd door simplicidad op 24 juli 2024 09:59]

Wat een scheve vergelijken maak je met 3DS. Hij is mobiel, en dus als je je beeld verdraaid is hij hiervoor niet geschikt? Wat je precies impliceert kan nog interpreteerbaar zijn. Maar in mijn ogen is de mobiele stuk juist het VOORDEEL, van de 3DS.

Ik ben een ontzettend tevreden 3DS eigenaar, ik krijg geen hoofdpijn.
Inderdaad, als je hem draait zie je al best gauw 2 beelden.
MAAR, als je hem goed vasthoudt, zoals je dat doet met een mobiel apparaat. Is de kijkhoek juist statisch! Zelfs als ik een beetje wild begin te drukken blijft hij goed, doordat ik hem gewoon goed vast houdt.

Nog een voordeel, je kan de 3D gewoon instellen en zelfs uit.

De 3DS is juist een boost voor 3D. Nintendo verlaagd de prijzen en hopelijk worden de consumenten iets warmer voor 3D. Dan wordt het lekker goedkoop.
In de bioscoop flopt het amper omdat je geen keuze hebt vaak. Het is of de film in 3D kijken, of niet kijken.

Als ze films zouden gaan draaien in twee zalen, één 3D en één gewoon, dan ben ik ervan overtuigd dat de gewone meer bezoekers gaat krijgen (op gegeven moment).
In antwerpen is dat bij de nieuwe harry potter.
Waren 2 zalen voor 3D en 1 voor 2D.
Ben zelf naar de 2D versie geweest omdat ik persoonlijk vind dat 3D nog te weinig toevoegd.
Anoniem: 384777 @knirfie24428 juli 2011 14:27
Precies, zo heb ik pas Transformers 3 over moeten slaan, omdat hij alleen in 3D te zien was hier. Vind dat het totaal niets toevoegen aan een film, eerder irritant dan prettig .. Hopelijk gaan ze gewoon beide versies tonen. Zodra de techniek van 3D verbetert sta ik weer vooraan de rij, maar tot die tijd blijf ik bij 2D hangen.
Ik heb de meeste 3D films in de Bios (Cinecity Vlissingen, Sony 4k projectoren + silverscreen) gezien en vond eigenlijk pas bij Transformers 3 het 3D-effect echt wat toevoegen aan de film. De rest had ik liever in 2D gezien maar, zoals hieronder al een paar keer wordt gemeld, heb je vaak niet zelf de keuze om films in 2D te kunnen bekijken :)
In de bioscoop flopt het niet omdat ze je daar verplichten om het zo te bekijken..
Je hebt tegenwoordig nauwlijks keus...De bioscoop maakt die keus wel voor jou.
Hoe je het 3d-effect ervaart verschilt heel erg per persoon. Zelf dacht ik niets mee te kunnen maken van het 3d omdat ik, na twee staaroperaties en een hoop gedoe met m'n ogen, niet alle afstanden en objecten (afhankelijk van lichtsterke) scherp zie. Laatst heb ik in de Mediamarkt een poging gedaan om even te spelen. Binnen een paar seconden had ik het beeld haarscherp op m'n netvliezen en kon ik het 3d-effect perfect ervaren (ook bij aanpassing van het intensiteits-schuifje). Ook als ik even wegkeek en daarna weer op het scherm concentreerde had ik direct het effect weer terug. Het viel mij dus reuze mee. Terwijl mijn vriendin, met haar perfecte ogen, er veel meer moeite mee had en ook na 2 minuten al hoofdpijn begon te krijgen van het effect. Het is dus heel persoonlijk.
Ja, en nu gaan die verkoopcijfers nog meer omlaag in non-us en non-jpn landen. Die gaan natuurlijk lekker wachten tot de verlaging ook bij hun is doorgevoerd :)
Diegene daarvan op de hoogte zijn wel ja. Een kleine minderheid van het 3DS publiek dus. Tenzij het in het journaal komt, gaat de meerderheid het niet weten tot het zoveris.

Sowieso met 150-170 euro is hij al een stuk aantrekkelijker. Wel een zure nasmaak voor de early adopters. Die het dubbel mochten neertellen en nog eens "zonder games" zaten.
De early adopters krijgen gratis downloadbare games ;)

http://3dsvc.nintendolife...ng_to_3ds_virtual_console
Een beetje nieuwsgierig persoon die vaak op NU kijkt zal vast wel dit artikel oppikken:

http://www.nu.nl/gadgets/...t-3ds-fors-goedkoper.html
Grote vraag is wat nintendo nu gaat doen met de prijs van haar huidige DS-consoles (niet de 3DS dus). Een DSiXL is namelijk 169 euro (adviesprijs), die zal dan ook flink omlaag moeten. gevolg is dat mindere modellen zoals de DSi en de DS Lite dan ook omlaag moeten. Gezien de DS Lite momenteel 99 euro is, verwacht ik dat ze deze of uit productie halen, of enorm schappelijk gaan prijzen (69 euro?).

Geeft overigens te denken dat men zomaar 80 euro van de prijs af kan doen. Dat wil zeggen dat de marges vrij hoog zijn op de 3DS.
Ik bedoel, nintendo heeft aangegeven nooit verlies te willen draaien op de hardware (beleid sinds de Nintendo GameCube).

Bijzonder dat Europa als enige een open prijsbeleid heeft wat betreft de 3DS.Japan is het gewoon 15000 Yen, Amerika gewoon 169 dollar. Europa mag weer doen wat ze zelf willen. Bijzonder...

Tenslotte ook nog opvallend dat men compenstatie GBA games uitdeelt aan early adaptors. Dit terwijl GBA helemaal nog niet aangekondigd is als virtual console voor de 3DS.

[Reactie gewijzigd door koekiemonster op 24 juli 2024 09:59]

Waar zie jij GBA games staan? Ik zie staan NES en gameboy. Daar ze NES games geven, lijkt me het logisch dat het geen GBA games zijn, maar nog oudere gameboy games. Die japanners zijn gek van remakes blijkbaar.
GBA games ;)
http://3dsvc.nintendolife...ng_to_3ds_virtual_console

Of op de Nintendo site (UK)
http://www.nintendo.co.uk...ador_programme_44123.html

[Reactie gewijzigd door 90710 op 24 juli 2024 09:59]

Hier de nederlandse site van Nintendo:

http://www.nintendo.nl/NO...deursprogramma_44123.html

De 10 game boy spelen zijn dus gba spelen.

2. Tegen het einde van 2011 zal Nintendo ambassadeurs tevens 10 Game Boy Advance Virtual Console-spellen schenken. Onder deze spellen bevinden zich Yoshi’s Island™: Super Mario™ Advance 3, Mario Kart™: Super Circuit, Metroid™ Fusion, WarioWare™, Inc.: Minigame Mania en Mario vs. Donkey Kong™. Deze spellen zullen exclusief verkrijgbaar zijn voor ambassadeurs en Nintendo heeft op dit moment geen plannen deze spellen in de toekomst beschikbaar te maken voor andere Nintendo 3DS-eigenaren.

Wat wel apart is dat ze exclusief voor early adaptors zijn.??
de 3ds is ook gewoon erg duur het is leuk wat die kan maar de goeie games blijven achter. voor 150 euro zou ik er wel over nadenken om hem te kopen 250 is gewoon te veel.
Was deze prijs ook niet ingesteld doordat winkeliers dit zelf mochten bepalen? Althans zoiets staat me bij. Ik denk dat Nintendo (en de winkeliers) hetzelfde resultaat hoopte zoals die er was met de DS getuige deze hoge prijs...

In ieder geval! Mooi een prijsverlaging. 150 - 170 euro vind ik ook wel een nette prijs, maar ik moet zeggen dat ik ook nog even wil wachten op de PS Vita en hun aanbod/kwaliteit van games.
Ik weet zeker dat had er een nieuwe Zelda/Pokemon game tussen gezeten dat de 3DS een "topseller" geweest zou zijn.

Maar de launch titels aanbod was ook zeer droevig imho...
Begint een beetje een trend te worden vind ik, de 'goede' titels van zowel first als third party komen vaak pas een tijd nadat de console al uit is...zet een nieuwe PS console of handheld neer met een nieuwe FF erbij en of een nieuwe Nintendo handheld/console met een nieuwe mario of zelda en dat ding zal veel beter verkopen...

Ik kan me zelf echter niet voorstellen dat de bedrijven dat zelf niet doorhebben dus er zal wel een goede reden voor zijn...
Goede zet van ze
zal de verkoop een duwtje in de goede richting geven

apparaat is namelijk momenteel te duur in vergelijking met de content die ervoor beschikbaar is.
Precies, en het vermeende voordeel van 90 euro wordt toch meteen aan 2 a 3 extra games en accessoires uitgegeven.
Misschien is het niet bekend hoor, maar wat ik persoonlijk mis is wat de gevolgen zullen zijn voor de prijs van de overige DS'en, die nog volop worden verkocht. Hiermee zou de prijs namelijk in 1 keer goedkoper worden dan een gemiddelde DSi XL. Verlaging van de prijs van de DSi XL zou weer inhouden dat de prijzen van de DSi en de DS Lite omlaag moeten. Dit brengt het risico weer met zich mee dat de 3DS minder wordt verkocht....
DS Lite de winkel uit. DSi voor de prijs van de DSi, DSiXL voor de prijs van de DSi en de 3DS voor de prijs van de DSiXL ;)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.