LG zou van plan zijn om een tv met 42"-oledscherm begin volgend jaar uit te brengen. Eerder was de verwachting dat de tv nog dit jaar zou verschijnen, maar de fabrikant heeft de release naar verluidt iets uitgesteld. De presentatie zou plaatsvinden op elektronicabeurs CES.
De televisie maakt deel uit van de line-up van volgend jaar, meldt The Korean Economic Daily op basis van eigen bronnen. De tv zou vooral gericht zijn op gamers, meldt de Zuid-Koreaanse zakenkrant. Veel consumenten willen voor andere doeleinden vaak grotere modellen. De populairste maat is 55".
LG Display zei eerder dit jaar te beginnen aan de productie van de benodigde panelen. LG heeft oled-tv's in de formaten 88, 83, 77, 65, 55 en 48", maar daar zou de kleinere versie later dit jaar dus bijkomen. De kleinere varianten zijn in trek; LG zei eerder dit jaar al de productie van de 48"-schermen op te voeren.
De presentatie van de 42"-tv vindt mogelijk plaats tijdens de Consumer Electronics Show, een elektronicabeurs waar veel fabrikanten nieuwe televisies laten zien. De beurs zal begin januari plaatsvinden en als de fysieke versie doorgaat, zoals in de planning staat, gebeurt dat begin januari in Las Vegas.