Ik vind het elke weer weer waanzinnig om te zien hoe de Amerikaanse PR machine werkt. Of deze hack nu door Noord Korea is uitgevoerd of niet we blijven er elke keer weer in trappen. Wat ook vrij logisch is aangezien daar een paar van de slimste spindoctoren zitten die veel beter dit soort listige plannen kunnen bedenken dan jij en ik. Vaak lijkt het ook nog zo onwaarschijnlijk dat je gedachte dit niet kunnen handelen maar blijkbaar lukt het ze keer op keer:
- 9/11 zonder een hele discussie stroom te krijgen, ik zeg niet dat de regering hierachter zit maar het huidige verhaal barst aan alle kanten en werd hoogstwaarschijnlijk op het hoogste niveau bedacht en dat was niet in Irak of Afghanistan.
Irak: waarom zijn we ook alweer Irak binnen gevallen en waarom waren we ervan overtuigd dat ze over massavernietingswapens beschikte. Waarom zijn we überhaupt Irak binnengevallen aangezien daar geen terrorist was te vinden en 9/11 toch de vrijbrief was om wie dan ook binnen te vallen.
Irak/massavernietigingswapens: die waren er niet en is een jaar of 8 na dato toegegeven door toendertijd de meest betrouwbare man, C.Powell.
Noord Korea: Als je terug kijkt wat je de afgelopen dagen heb gelezen dan is dit het volgende en ook zeer logisch om te geloven.
Kim is verdrietig aangezien er een film over hem is uitgekomen, hij heeft zijn regime Sony laten hacken om de film te blokkeren etc. Amerika komt erg boos over aangezien Noord Korea de axe of evil is en er nog steeds een vete tegen elkaar heerst.
Dit klinkt erg logisch en ik dacht uiteraard in eerste instantie ook dat dit de absolute waarheid is. Het probleem wat Amerika en gelovigen hebben is dat ze denken dat ze een monopolie op de absolute waarheid hebben "wat ook zo is aangezien ze voor 90% het nieuws wereldwijd beïnvloeden.
Als je verder leest dan kom ik tot de volgende, ach je kan het conclusies noemen.
- Sony is gehackt en er was nog niks bekend over the interview, dit is later pas ten sprake gekomen, misschien om Noord korea in slecht dschtlicht te zetten. Wat ook kan is dat Kim het te druk had met zijn vrouwen en de film enkele daagjes later heeft gezien, alles kan.
- er blijken meerdere personen (terug te vinden op internet) intern betrokken te zijn bij de hack. Of dit een wraakactie is ofdat ze door het Noord-Koreaanse regime zijn beïnvloed weten we nog niet.
- Sony blijkt vanuit China gehackt te zijn en niet vanuit Noord Korea aangezien alle lijnen via China lopen en Noord Korea niet de capaciteit heeft om deze hack ongezien vanuit Noord Korea te lanceren.
-"de dader" in dit geval Noord Korea heeft aangeven alle informatie online te zetten indien de film toch werd uitgezonden, wat tot op heden niet is gebeurd.
- de hackersgroep Lulszec blijken de afgelopen tijd Sony meerdere malen te hebben aangevallen en dit is ook een logischere optie dan bijvoorbeeld Noord Korea.
- Kim is gek maar niet zo gek dat die een kansloze oorlog gaat creëeren door een waardeloze film.
Tot slot, ik denk niet dat Noord Korea er dan ook maar iets mee te maken heeft. Of dit is een hele slimme actie van oud medewerkers van Sony of een andere hackersgroep. Dat Amerika dit zelf zou hebben opgezet lijkt me erg onlogisch, ook al willen ze maar al te graag dat het Noord Koreaanse regime valt denk ik dat er te weinig te halen valt.
Zit ik trouwens op tweakers want mijn post is meer iets voor een ander forum. Ik heb net wel mijn koeler vervangen, 3 schroefjes en een kabeltje verbinden, tweaker waardig toch
Voor veel mensen zal deze post één grote complot theorie zijn en zijn de aannames te waanzinnig om te bevatten. Misschien is dit ook wel zo. Voor de mensen die zich meer willen verdiepen op het gebied van massa manipulatie dan is dit wel een interessante uitleg.
http://www.universiteitvannederland.nl/college/waarom-moet-je-niet-geloven-wat-in-de-krant-staat/