Intel werkt volgens geruchten samen met LucidLogix Technologies aan een nieuw project. De chipgigant zou de technologie van Lucid willen gebruiken om de prestaties van zijn Larrabee-processors te verbeteren.
Het Israëlische bedrijf LucidLogix Technologies zou met Intel samenwerken om zijn Hydra-technologie geschikt te maken voor Intels Larrabee-processor. De Hydra-hardware kan gebruikt worden om meerdere processors te laten samenwerken, waarbij de prestaties vrijwel lineair schalen . Intel zou deze technologie willen inzetten voor de hybride Larrabee-processor, die tientallen cores bevat en die de sterke kanten van x86-cpu's en gpu's moet combineren.
Het is nog onduidelijk hoe Intel de Hydra wil toepassen. Het lijkt niet erg waarschijnlijk dat de Larrabee, waarvan het ontwerp al zo goed als af is, wordt aangepast om de Lucid-technologie intern te gebruiken. Het is aannemelijker dat de chipgigant Hydra wil gebruiken om meerdere Larrabee-processors te laten samenwerken. Het is echter ook nog steeds mogelijk dat Intel de chip alleen maar wil gebruiken om AMD en Nvidia een hak te zetten. Er wordt al langer gespeculeerd dat de opvolger van het X58-moederbord dankzij een Hydra 100 Series-chip geen sli of Crossfire meer nodig heeft, omdat de Lucid-chip ook in staat is om twee of meer videokaarten te laten samenwerken.